5 pomysłów na prezenty gwiazdkowe dla najmłodszych

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

02-12-2015 14:12:33

Święta Bożego Narodzenia spędzane z dziećmi są szczególnym czasem. Rodzice dbają, aby dzieci poznały gwiazdkowe tradycje, smaki, zapachy i pragną stworzyć niezapomnianą atmosferę. Jednocześnie sami wracają do wspomnień z dzieciństwa i pełniej odczuwają magię Bożego Narodzenia. Jak uszczęśliwić najmłodszych? Wspólnym spędzaniem czasu oraz oczywiście… prezentami! Sprawdź czym powinien kierować się Święty Mikołaj przy wyborze upominków i zainspiruj się na nadchodzące święta.

czytaj więcej

Klaraa (offline)

02-12-2015 21:23:39

Różyce
Ja jeszcze szukam inspiracji na prezenty, jestem pewna że nie będą to tablety ani smartfony. Może jakis sprzęt sportowy dla starszych, a dla maluszków jakieś grające zabawki

joanka_junng (offline)

03-12-2015 13:02:42

Warszawa
Dla młodszego synka na pewno będzie to lego a starszy dostanie do tableta kostkę dice+

mama98 (offline)

13-11-2017 17:31:12

Łęczyca Poduchowna
Może tablet edukacyjny?

baska_a (offline)

15-12-2017 00:22:30

Bęben
jak ja zachodzę do sklepu to wszytko mi się podoba, najlepiej kupować online wtedy mamy więcej czasu na zastanowienie i przemyślenie smiling smiley Właśnie mam na otulacz ze sleepee dla córeczki która zaczęła się rozkopywać, myślę że sprawdzi się. Jutro powinien być kurier smiling smiley Najbardziej podoba mi się ich wykonanie i co dla mnie jest ważne jest to polski produkt.

etie (offline)

16-12-2017 21:17:24

Warszawa
Dziękujemy za pomysły na prezenty dla najmłodszych. My mamy opisywany w artykule Projektor Gwiazdek Chicco. Lubimy włączać muzykę i projekcje gwiazdek przed snem lub w nocy w trakcie karmienia. Jest to też śliczna dekoracja w pokoju.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4602, Posty: 1139214, Użytkownicy: 70446.
Ostatnio dołączył/a Anula673.

Statystyki tego forum
Wątki: 106, Posty: 2389.