Jaka spacerówka dla dziecka?

Wysłane przez eklerek 

eklerek (offline)

27-01-2015 14:04:02

Poznań
Moja chrześnica ma już prawie 9 miesiecy, razem z jej mamą szukamy odpowiedniej spacerówki dla niej. Sama miałam wózek colletto giovani 3 in 1 ale jako spacerówka i nosidełko się niestety nie sprawdził no ale nie o tym teraz. Szukamy wózka przede wszystkim lekkiego. Z oparciem na leżąco i calkiem pionowo z pompowanymi skrętnymi kołami, może być również 3-kołowiec. Poradzcie drogie mamy jaki wózek wybrać smiling smiley wybór w sklepach jest tak duży i nie wiadomo na co się zdecydować. Budżet max tysiąc złotych.

sloneczko19 (offline)

08-02-2015 11:56:07

Warszawa
mój wózek nieco rózni się od tego, który szukasz, bo ma małe kółka- jednak na śniegu nie ma z tym problemów, i jest droższy, niż Wasz budżet.
zachęcam do obejrzenia wózków firmy quinny. Są bardzo lekkie i zwrotne, super się prowadzą.
obejrzyj sobie jezz i zapp xtra 2 możesz być mile zaskoczona.

Koala_Koala (offline)

08-02-2015 17:42:01

Warszawa
zapp xtra 2 nie kosztuje wiecej niz 1000zł, takze w budżecie się mieszczą spokojniesmiling smiley no i ma rozkladane siedzisko, na ktorym wam zalezy

Klaraa (offline)

22-09-2015 17:29:09

Różyce
Jesli spacerówka to tylko maxi cosi, lekka i zwrotna. Sama taką mam i nie moge jej nic zarzucić. Mieści się nawet w małych samochodach.

Klaraa (offline)

09-10-2015 16:46:09

Różyce
Mura 4 to rzeczywiście fajna opcja, bardzo zwrotna i ma dobrą przyczepność do podłoża. Ja chyba bym się zdecydował na ten model bo będzie dłużej służył jeśli planujesz więcej dzieci. Prosta obsługa to dodatkowy atut tego wózka.

Asia11 (offline)

29-11-2015 16:36:32

Koziegłowy
Kupiłam wózek 3 w 1 (firma Teutonia) więc porządkną spacerowkę miałam, ale faltycznie, czasami przydaje się coś mega lekkiego na sytuacje awaryjne.
Jestem za tym, żeby kupić porządną spacerówkę, tym bardziej, jeśli dużo spaceruje się po nierownych terenach i najtańszą parasolkę, na tak zwane w razie w.

Klaraa (offline)

02-12-2015 21:29:34

Różyce
Mura to klasyka, bardzo dobre wykonanie bo zwracają uwagę na każdy detal. Ten wózek to naprawdę porządny sprzęt i wiadomo że będzie służyć długi czas.

Klaraa (offline)

09-12-2015 16:50:36

Różyce
Zdecydowanie wózki z maxi nadaja się do wielokrotnego uzytkowania. Wiekszość z nich można z łatwo złożyć i zajmuja mało miesca, więc śmiało do dzieła.

Klaraa (offline)

20-12-2015 10:15:36

Różyce
Mura na pewno należy do jednych z lżejszych, i świetnie nadaje się dla aktywnych mam. Lekko się prowadzi bo ma wyjątkowo zwrotne kółka. Kolorystka świetnie dobrana dzięki czemu cieszy oko i każda mama zwraca uwagę na ten wózek.

karolina_grotek (offline)

15-01-2016 08:08:14

Radom
witam . mam problem dotyczący wózka syn ma 3ipół roku . Ma kłopoty z nóżką nie może daleko chodzić płacze że go boli i chce na ręce . chcę kupić mu wózek ze starym pożegnał się jak miał dwa lata i już nie jeździł a teraz taka niespodzianka smutny oczywiście leczymy nóżkę i da się to całkowicie wyleczyć także wózek potrzebny tylko na trochę żeby nie przemęczać nóżki . doradźcie coś synek ma około 96 cm ,nie chce kosmicznie drogiego wózka i takiego na trzech kołach przewracjący oczami zwykła prosta spacerówkasmiling smiley pozdrawiam
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6715, Posty: 1269072, Użytkownicy: 72615.
Ostatnio dołączył/a xmhlxzybzzyq998.

Statystyki tego forum
Wątki: 106, Posty: 14544.