Karmienie niemowląt po 4 miesiącu

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

01-07-2014 14:19:24

Karmić piersią przestałam, gdy moja córka skończyła trzy miesiące. Któregoś dnia pokarmu po prostu zabrakło i musiałam przestawić się na mieszankę.

czytaj więcej

patrycjalukaszj9283 (offline)

27-11-2014 12:32:44

Drogoszewo
Bardzo przydatny i pomocny artykuł smiling smiley) Dziękuję smiling smiley

martynka002 (offline)

13-12-2014 12:37:59

ten okres karmienia jest u mnie najblizej , wiec porada sie przyda

joani (offline)

13-01-2015 20:58:03

Powiem szczerze, że sa tak sprzeczne informacje winformacje od lekarzy co do rozszerrzania diety, że można zgłupieć. Mi kazano zacząć jak w artyule od warzyw. Mojej koeżance od jabłka a jeszcze innej od kaszki bezglutenowej... i każdy słucha się swojego lekarza i jest dobrze. My juz mamy za soba marchew i obecnie ziemniak poszedł do buzi. Mam też zacząć podawać po łyżeczce kaszki z glutenem do mleka czy zmiksowanych warzyw. Mam nadziej e że b edzie wszystko ok.

platynka (offline)

02-02-2015 15:51:59

Legnica
Już niedługo Szymuś skończy 4 miesiące...za niedługo zaczniemy też rozszerzać naszą dietę. Karmię go piersią lecz i butelka poszła czasami w ruch ponieważ mam w domu niezłego głodomora. Już po raz 3 będę zaczynała tę przygodę i tym razem chcę to zrobić wzorowo smiling smiley Będę się starała. Wiem, że lepiej zacząć od warzyw niż owoców bo na odwrót to później z warzywami mógłby być kłopot co jednak nie jest zasadą smiling smiley Nie będę zafiksowana sztywno trzymając się jakiś reguł. Będę robiła wszystko właściwie "na chłopski rozum" starając się zapewnić małemu wszystko czego jego malutki organizm potrzebuje. Już się doczekać nei mogę pierwszej łyżeczki marcheweczki smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

karolina7 (offline)

10-02-2015 15:17:36

Leszno
Mój synek ma 5 miesięcy.. obiadki już zajda. Składa się ziemniaczka, kalafiorku, pietruszki, merchewka, seler oraz pierś z kurczaka oczywiście seler i pietruszka w bardzo małej ilości.. + łyżeczka masełka

30.08.2014

joani (offline)

10-02-2015 23:21:15

Ja wycofałam pół łyżeczki glutenu, bo się skóra zrobiła na twarzy dziwnie sucha i poobserwuję czy zejdzie. Szczerze mówiąc to dla mnie dziwne z tym glutenem juz u takich maluchów. Nasz organizm wcale tgo nie potrzebuje, wręcz wydala. Jak ktoś ma być chory na celiakię, to będzie, bez względu na to od kiedy gluten mu się wprowadzi. Nie rozumiem trochę tej nagonki, bo są kraje, gdzie bardzo późno dziecko swaja się właśnie z tym składnikiem.

weronikawerka (offline)

02-08-2018 13:52:31

Warszawa
u nas jak tylko mialam problem z bolacymi brodawkami to od razu smarowalam kremem z motherlove i od razu czulam ulgę, a że krem był delikatny i bezpieczny - moglam nadal karmic

Olkka (offline)

05-08-2018 19:11:48

Ścieżki
weronikawerka
u nas jak tylko mialam problem z bolacymi brodawkami to od razu smarowalam kremem z motherlove i od razu czulam ulgę, a że krem był delikatny i bezpieczny - moglam nadal karmic

Ja na bolące brodawki również stosowałam krem z motherlove! Działał cuda, szybko i skutecznie zażegnał problem a ja mogłam karmić do 7 miesiącawinking smiley

agdaK (offline)

29-08-2018 10:59:03

Ścieżki
Ja karmiłam do 8 miesiąca choć początki miałam strasznie ciężkie. Ale wtedy koleżanka poleciła mi krem z motherlove na bolące brodawki i szybko pozbyłam się problemuwinking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1331662, Użytkownicy: 73133.
Ostatnio dołączył/a Swiadomamama1.

Statystyki tego forum
Wątki: 106, Posty: 21320.