Zabawki

Wysłane przez katarzynabracka 

wojtaszek (offline)

30-12-2014 19:22:47

Tarnów
Dobra zabawka powinna nie tylko bawić ale i uczyć i rozwijać zdolności i umiejętności dziecka ale przede wszystkim musi być bezpieczna.

donnavito (offline)

12-01-2015 00:23:13

Iława
Dzieci lubią proste zabawki wbrew temu, co myślimy, np. butelka po wodzie mineralnej do połowy wysypana ryzem czy kaszą, świetna do kulania dla niemowlęcia, tania.

moniaijulka (offline)

16-01-2015 02:36:14

Nowe
Matę edukacyjną już mamy i córci 2-miesięcznej się bardzo podoba leżenie na niej. Poza tym mamy 2 skrzynie na zabawki, w jednej są pluszaki z mojego dzieciństwa i młodości a w drugiej wszystkie zabawki, które mała dostaje w prezencie i oby dwie skrzynie są zapełnione, także my nic kupować nie musimy smiling smiley

joanka106259 (offline)

18-01-2015 21:33:16

Lublin
U nas, gdy Marcel był mały sprawdzały się zabawki edukacyjne, które grały, miały guziczki do wciskania itp. Szczeniaczkiem - uczniaczkiem Marcelek potrafił się bawić nawet w wieku 3-4 lat, bo wtedy tańczył i pokazywał wszystko do piosenek smiling smiley Ale lubił też garnki smiling smiley mógł siedzieć w kuchni i gramolić nimi naprawdę długo smiling smiley A gdy był już straszy sam potrafił czy to powiedzieć czy pokazać co chce.

Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

donnavito (offline)

18-01-2015 23:06:22

Iława
Ja dzieciakom w rodzinie w wieku przedszkolnym robię łódeczki z papieru i one je kolorują, potem bierzemy miske z wodą i je puszczamy, fajna i tania zabawa, uważam, ze bardzo rozwija wyobraźnię i trzeba samemu coś wykonać.

mikaa997 (offline)

02-02-2015 20:48:13

Wrocław
Polecam matę edukacyjną. Mój synek potrafił bardzo długo się na niej bawić. Uważam, że to dobra inwestycja, bardzo rozwojowa dla dziecka. Fajnie jeśli samej macie są jakieś atrakcyjne elementy np. doszyte metki czy szeleszczące materiały. Dziecko wtedy bawi się nie tylko zabawkami wiszącymi nad nim ale może się bawić leżąc na brzuszku.

martaleszno (offline)

13-02-2015 14:46:44

Leszno
Zabawki opanowały nasz dom. Teraz zaczyna sie druga seria - najpierw syna teraz córki. Jednak czasem najlepsze są pokrywki, miski, kartoniki itp.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-13 14:50 przez martaleszno.

Modzelka8 (offline)

16-02-2015 09:10:41

Biała Piska
Z tymi zabawkami to jest tak, że ja kupuję maluszkowi śliczne grzechotki, gryzaczki, maty itp. a jemu i tak najbardziej podoba się butelka wody i pudełko od chusteczek nawilżanych grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

jaskoleczka1 (offline)

18-09-2017 10:17:03

Stary Chorzów
Dlatego ja uważam, że dziecku w tak wczesnym etapie życia, powinno się kupować zabawki które będą go uczyć i wprowadzać w wielki świat. Ja jestem ogromną zwolenniczką zabawek edukacyjnych jak klocki, pozytywki, maty jak [link widoczny po zalogowaniu] które w łatwy i szybki sposób, nauczą dziecko zasad otaczającego go świata.

beatapierczyk (offline)

18-04-2018 15:23:58

Warszawa
dokładnie, tak jak mikaa97 - zgadzam się smiling smiley ja również polecam maty edukacyjne, mój ma taką: [link widoczny po zalogowaniu] i bawi się nią cały czas, wciąga go bardzo, a co ważne - również uczy smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1320228, Użytkownicy: 73082.
Ostatnio dołączył/a Danka11211.

Statystyki tego forum
Wątki: 138, Posty: 16038.