Karmienie piersią. Problemy i mity

Wysłane przez AgnieszkaKozik 

placuszeek (offline)

14-02-2018 13:26:12

Mishka to ta akcja: [link widoczny po zalogowaniu] Ona jest skierowana do położnych, które mają za zadanie pomóc podopiecznym. w tym sensie. pewnie stąd się to wzięło, że matki coraz częściej decyduja sie na mm zamiast kp...

mishka (offline)

14-02-2018 13:28:27

Gdańsk
placuszeek
Mishka to ta akcja: [link widoczny po zalogowaniu] Ona jest skierowana do położnych, które mają za zadanie pomóc podopiecznym. w tym sensie. pewnie stąd się to wzięło, że matki coraz częściej decyduja sie na mm zamiast kp...

hmm w sumie to ktoś miał racje, kto stworzył takie wydarzenie. zauważam po znajomych, ze czasami mleko modyfiowane wydaje sie łatwiejszym rozwiazaniem, zwlaszcza jak maluch odmawia piersi.

placuszeek (offline)

14-02-2018 15:58:42

ja też jestem za tym, żeby jak najdłużej kp utrzymac (o ile mozna). fajnie jakby to poszło w świat. Dziewczyny, mozecie przekazać swoim położnym jesli myslicie podobnie smiling smiley

atepe (offline)

14-02-2018 16:09:07

Gdańsk
zapytam swoja polozna czy wie cos o tym smiling smiley

jarzebina (offline)

26-06-2018 10:49:51

Leszno
Ostatnio mamaginekolog coś pisała na temat karmienia piersią, że lekarze też powinni się doszkolic w temacie, żeby pomagać pacjentkom. Ja się z tym zgadzam, bo w sumie to całej mojej "karierze" matki karmiącej trafiłam tylko na jedną położną, która miała aktualną widzę, a nie informacje sprzed 20 lat. Nauczyła mnie róznych pozycji, żeby wygodnie karmić, kiedy kręgosłup odmawiał posłuszeństwa. Poleciła mi prolaktan jak miałam kryzys. Sprawdzała czy dobrze przystawiam, czy mała dobrze ssie, czy nic mnie nie boli.

majaeux (offline)

27-06-2018 13:45:51

Jak ten prolaktan? Sprawdził się u Ciebie?
Właśnie mi się zaczął pierwszy kryzys laktacyjny, czytam o tym i czytam i tylko się stresuję sad smiley mam straszne obawy, że mój mały będzie głodny przeze mnie, dlatego szukam czegoś, co mi szybko pomoże. A nie mogę pić tych herbatek laktacyjnych, od razu mi po nich niedobrze...

jarzebina (offline)

28-06-2018 11:28:36

Leszno
Tak, po 2-3 dniach już miałam pełno mleka smiling smiley Tylko uzbroj się w cierpliwosc, pij też więcej wody i przystawiaj dziecko częściej niz do tej pory, to na pewno kryzys szybko minie.

najgela (offline)

01-07-2018 06:02:48

Sitno
On jest bardzo fajny nawet już pomijając skuteczność, ale sam smak. Jak piłam te herbatki laktacyjne to zostawał straszny posmak w buzi, już nie mówiąc, że ciężko było mi je wypić a prolaktan ma dobry bananowy smak, zjadasz go sobie z jogurtem

majaeux (offline)

03-07-2018 20:55:33

Za waszą radą kupiłam w końcu ten Prolaktan i wiecie co dziewczyny, miałyście rację, zadziałał ekspresowo! Aż sama byłam w szoku haha. I prawda, dobry jest, nie odrzuca.

weronikawerka (offline)

02-08-2018 13:51:21

Warszawa
moim problemem były bolące brodawki, ale na szczescie przyjaciolka polecila mi krem z motherlove, ktory lagodzil bol, a co najwazniejsze - był bezpieczny dla malucha. Dzieki niemu ja mialam mniej bolu a dziecko moglo spokojnie pic mleko
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5246, Posty: 1302796, Użytkownicy: 72994.
Ostatnio dołączył/a aleks86.

Statystyki tego forum
Wątki: 137, Posty: 14383.