Kąpiel

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

17-02-2009 13:54:08

W trzeciej dobie po urodzeniu pierwszej córki byłam już w domu. Przyszło mi się zmierzyć z kilkoma górami lodowymi. Jedną z nich była pierwsza samodzielna kąpiel. Ani ja, ani tata dziecka nie umieliśmy zrobić nic więcej oprócz wymycia wanienki i nalania do niej wody w odpowiedniej temperaturze. A i to trzęsącymi się rękami.

czytaj więcej

Ladyefa (offline)

17-03-2009 10:34:22

Szczecin
Ja też się bałam przed pierwszą kąpielą. Ale strach ma wielkie oczy. Nie było tak źle. Myślę żeby od razu przełamać lody i po pierwszym razie później jest na prawdę łatwiej smiling smiley

Samantha (offline)

21-03-2009 14:23:15

Oj dobrze pamiętam pierwszą kąpiel Nikolki. Na początku przez 3 dni przychodziła moja mama i kąpała małą i pokazywała na co muszę uważać itd. Ale 4-ego dnia nie przyszła o normalnej porze i postanowiłam wykąpać ją sama. To była najszybsza kąpiel w moim życiu. Nikolka strasznie płakała, a się bałam, ręce mi się trzęsły. Straszne to było. Ale potem już poszło i było dobrze.

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiek73 (offline)

22-03-2009 21:48:56

Sława
Ja po 11letniej przerwie musiałam sobie wszystko przypomnieć,a i tak nie było "rożowo'. Mały jeszcze w szpitalu został wystraszony przez pielęgniarkędiabełek. Bez zadnego pardonu chwyciła Małego i wsadziła do wanienki,nie przejmjąc się płaczem Maleństwa. A ja później w domu nie mogłam sobie poradzić i przez jakiś czas myłam Antosia wacikami.Po tygodniu wykąpałam go-bardzo powoli. Udało sie. Teraz już nie mam problemużartowniś

magda87 (offline)

27-03-2009 06:22:15

Wrocław
To my mieliśmy więcej szczęścia bo u nas pielęgniarki nie zdążyły wykąpać dzidzi smiling smiley

jmijeczka (offline)

28-03-2009 15:40:41

Wlkp
Hmm pierwsza kapiel ... stres grinning smiley Niestety kapie dziecko od poczatku sama, bo maz pracuje do pozna. Pokazala mi pielegniarka jak kapac, znaczy poprostu wykapala ze mna w domu. Mam wanienke ONDA ale na poczatku nie za dobrze mi sie w niej kapalo, bo dziecko byloo takie malutkie, a wanienka taka duza. Teraz jest super. Mala siedzi i chlapie na wszystkie strony. Kapiel jest prawdziwa przyjemnoscia.. W sumie od poczatku byla.. Czasami kapiemy sie razem w wannie grinning smiley To dopiero frajda jak moze sobie poplywac grinning smiley

Joanna (offline)

05-06-2009 18:03:03

Wrocław
ja nie miałam problemu z pierwszą kąpielą, ale nigdy nie zapomnę jak pielęgniarka wzięła moją pierworodną pod kran do myciaszaleniectak kiedyś myli w szpitalach niemowlaki..brrrrrrrrr

sad smiley

jmijeczka (offline)

05-06-2009 18:08:47

Wlkp
Teraz tez tak myja grinning smiley Ja bylam zszokowana ze tak im to dobrze idzie tongue sticking out smiley Teraz sama myje Emi pod kranem.. no moze pod prysznicem.. uwielbia jak sie leje na nia woda... grinning smiley

Sympatyczna (offline)

06-06-2009 09:54:17

u nas też myją nad takim zlewem-wanienką pod kranem smiling smiley i rzeczywiście zaskakująco sprawnie to idzie smiling smiley

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

jmijeczka (offline)

06-06-2009 10:06:03

Wlkp
Wiesz.. gdybys miala wykapac caly oddzial noworodkowy w jak najszybszym tempie.. to juz po 3 dniach bys nabrala wprawy tongue sticking out smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5600, Posty: 1439441, Użytkownicy: 73478.
Ostatnio dołączył/a kasia1234567_8_1.

Statystyki tego forum
Wątki: 140, Posty: 27568.