Udar cieplny, udar słoneczny: objawy, jak leczyć?

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

21-06-2017 12:05:00

Dzieci bardzo łatwo można przegrzać, zatem należy je chronić przed mocnym słońcem. Udar cieplny jest bardzo groźnym stanem. W przypadku braku odpowiedniej reakcji i prawidłowego postępowania może doprowadzić do niewydolności wielu narządów, a nawet do śmierci.

czytaj więcej

Koala_Koala (offline)

13-06-2018 18:31:24

Warszawa
bo czesto sie zapomina o nawadnianiu zieci, wodę mozna podawać od pierwszego dnia zycia, inna sprawa, ze mamy bardzo grubo ubieraja dzieci, szczegolnie te malutkie, a wystarczy jedna warstwa wiecej niz sama zakladasz, to damo co do wózka, ja mam akurat anex cross, to się nie martwie, ale widzę czasem wozki z takich materiałów, ze sam się w nim czlowieku połóż i spróbuj nie dostac udaru, no i ta nieszczesna pielucha zakladana na wozek....

Kornelkaa (offline)

18-06-2018 21:38:16

Warszawa
Koala_Koala
bo czesto sie zapomina o nawadnianiu zieci, wodę mozna podawać od pierwszego dnia zycia, inna sprawa, ze mamy bardzo grubo ubieraja dzieci, szczegolnie te malutkie, a wystarczy jedna warstwa wiecej niz sama zakladasz, to damo co do wózka, ja mam akurat anex cross, to się nie martwie, ale widzę czasem wozki z takich materiałów, ze sam się w nim czlowieku połóż i spróbuj nie dostac udaru, no i ta nieszczesna pielucha zakladana na wozek....

Zgadzam się, że przy ochronie przed słońcem i udarem wązne są nawet takie szczegóły jak materiał z jakiego jest wykonany wózek. Wiadomo, ze jak sztuczny to dziecko bardzo się meczy,a noworodek nie jest w takim ruchu, więc tym bardziej takie "małe rzeczy" mają znaczenie. Potwierdzam, ze wózki Anex są wykonane ze specjalnych materiałów, które chronią przed palącym słońcem
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4843, Posty: 1150233, Użytkownicy: 71182.
Ostatnio dołączył/a adziulka28.

Statystyki tego forum
Wątki: 134, Posty: 1854.