Karmienie małego dziecka

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

21-02-2017 13:51:43

Pierwsze dni, pierwsze tygodnie po porodzie to duże wyzwanie dla młodej mamy. Karmienie piersią to jeden z tych tematów, które wydają się na początku najtrudniejsze. Bo choć „naturalne”, przysparza niekiedy problemów. Co trzeba wiedzieć o karmieniu piersią, by naprawdę było naturalne?

czytaj więcej

GabaBaba26 (offline)

01-03-2017 12:57:39

Udanin
Córeczkę karmiłam piersią nie całe pół roku i od początku miałam straszne problemy ponieważ córcia miała cofniętą dolną szczękę i nie umiała chwycić sutka, płakała była ciągle głodna więc położna poradziła mi bym kupiła silikonowe nakładki na sutki i to pomogło chociaż ciągłe wyparzanie tych nakładek było frustrujące. Synka karmiłam piersią półtora roku bez żadnych problemów.
[link widoczny po zalogowaniu]

Kornelkaa (offline)

17-12-2017 11:54:57

Warszawa
Ja mając tzw "wklęsłe brodawki" miałam na początku duży problem z karmieniem piersią. Dziecko płakało, no nie mogło dobrze złapać piersi, a ja z kolei płakałam z bólu, miałam bardzo popękane brodawki. Też pomogły mi silikonowe nakładki na sutki, a oprócz tego na poranione brodawki stosowałam specjalny ziołowy krem z Motherlove, który bardzo mi pomógł, po jego aplikacji rany goiły się, działał przeciwzapalnie i co najwazniejsze nie musiałam go zmywać przed karmieniem piersią

baska_a (offline)

18-12-2017 23:30:11

Bęben
tez mam ten krem z motherlove, faktycznie sprawdza się bardzo fajnie i nie trzeba go zmywać przed kolejnym karmieniem, wietrzenie piersi i nie straszne mi popękane sutki smiling smiley

Swiadomamama1 (offline)

20-09-2020 14:59:29

Kraków
Mnie strasznie niekompetentnie potraktowała doradca laktacyjny pani J Podstawa. W momencie kiedy matka potrzebuje wyrozumiałości i cierpliwości pani jolanta wykazała sie brakiem szacunku i empatii do problemu trudności w przystawieniu do piersi . Czułam sie tak jakby to była moja wina ze dziecko nie chce złapać odpowiednio brodawki.

MamaAntosi (offline)

13-10-2020 11:42:07

Poznań
Mimo, że karmiłam piersią, to nasz młodszak miał różne historie i niestety dopadła nas kolka sad smiley. Także zdarzyło się, że płakałam nad tym jego biednym brzuszkiem i nie wiedziałam jak mu pomóc… Bardzo dobrze, że poruszasz ten temat, bo wielu rodziców słyszy tylko, że to wina diety mamy. To bardzo przykre, zwłaszcza, gdy szaleją hormony i człowiek nie wie, co robić. W naszym przypadku najlepiej sprawdziło się noszenie brzuchem do brzuszka i masowanie, a najbardziej pomagały krople esputicon, pomagające wydalić gazy z jelit dzidziusia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5317, Posty: 1361374, Użytkownicy: 73233.
Ostatnio dołączył/a KasiaWaldi.

Statystyki tego forum
Wątki: 138, Posty: 20020.