Wybierz dogodny dla siebie poród

Wysłane przez ewakozakiewicz 

ewakozakiewicz (offline)

04-08-2009 16:25:42

Choć nie ma jednej recepty na poród dla wszystkich kobiet, zanim nadejdzie termin porodu, warto wiedzieć w czym można wybierać, by poród był udany. To ma być niepowtarzalne zdarzenie dla rodzącej, gwarantujące pełne bezpieczeństwo dziecku – mówi Anna Pułczyńska, doświadczona położna ze Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie.

czytaj więcej

lila96 (offline)

05-11-2014 15:49:44

Katowice
Świetny temat każda kobieta powinna mieć wybór

donnavito (offline)

12-01-2015 21:41:53

Iława
Żeby jeszcze polozne w naszych szpitalach pozwalały decydować...

joani (offline)

30-01-2015 08:44:24

Decydować może kobieta i połozna powinna się dostosować. Rozumiem jak nie pozwola rodzić w wodzie, mimo że się chce, bo są przeciwskazania. Nam ma być dobrze i wygodnie a połozna powinna wspierać. W moim szpitalu na szczęście respektują różne formy porodów, pewnie dlatego że parę lat temu kilka babeczek sie zmówiło i poszło do sądu za niegodne traktowanie pacjenta, tym bardziej, że prawo jest prawem. Niestety czasem trzeba powalczyć o swoje a w ich przypadku wywalczyły cos dla innych.

Modzelka8 (offline)

17-02-2015 21:25:48

Biała Piska
Mi przy łagodzeniu bólu porodowego bardzo pomogła piłka. Można wygodnie usiąść i wykonywać koliste ruchy bioder, co pomaga w odprężeniu się, naprawdę polecam. Warto spróbować wszystkiego, co sala porodowa ma nam do zaoferowania.

mikaa997 (offline)

18-02-2015 11:32:27

Wrocław
Uważam że decyzja powinna należeć do pacjentki a położna powinna proponować tylko pozycje które może akurat dla nas będą komfortowe. Mi pomogła piłka na której siedziałam a podczas porodu było mi najwygodniej normalnie, klasycznie na łóżku porodowym
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5295, Posty: 1339075, Użytkownicy: 73161.
Ostatnio dołączył/a Zanaa.

Statystyki tego forum
Wątki: 215, Posty: 15152.