Seks w ciąży

Wysłane przez martadvorak 

martadvorak (offline)

03-03-2009 11:36:49

Jeśli ciąża przebiega bez komplikacji – ciesz się seksem. Wiele kobiet twierdzi nawet, że ich życie seksualne nigdy dotąd nie było tak udane, jak podczas ciąży.

czytaj więcej

GabaBaba26 (offline)

24-11-2014 14:56:56

Udanin
Ze względu na moje poronienia mieliśmy zabronione, ale w rozmowie z mężem czy chciałby się kochać ze mną gdyby oczywiście mógł stwierdził, że nie mimo że był zachwycony mym wyglądem takiej zaokrąglonej winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

joanka106259 (offline)

18-01-2015 19:57:58

Lublin
U nas na szczęście wszystko jest dobrze, więc nie ma przeciwskazań smiling smiley Ja w początkowym okresie ciąży nie miałam ochoty na zbliżena bo męczyły mnie nudności i wymioty, ale gdy minęły wróciła chęć. Pewnie w ostatnich tygodniach ciąży się powstrzymamy bo jednak boję się możliwości wczesniejszego porodu.

Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

mikaa997 (offline)

09-02-2015 17:22:52

Wrocław
Jeśli chodzi o seks w ciąży to uważam, że partner odgrywa tu bardzo ważną rolę, bo prócz tego czy mamy ochotę na zbliżenie czy też nie to czasem barierą jest to jak wyglądamy. Nie każda kobieta czuje się seksownie z dużym brzuchem czy nabrzmiałymi piersiami. Warto porozmawiać z partnerem by rozwiał wszystkie nasze lęki i wątpliwości.
Seks w ciąży powinien być wręcz wskazany bo wydzielają się hormony szczęścia a szczęśliwa mama to szczęśliwy dzidziuś winking smiley

Modzelka8 (offline)

16-02-2015 11:22:07

Biała Piska
Seks to przecież forma sportu,a ten jest wskazany w ciąży smiling smiley Uważam, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to nie ma żadnych przeciwwskazań do abstynencji. Oczywiście wybierając odpowiednie pozycje. Wystarczy jedynie pod koniec ciąży wstrzymać się od bliskości, bo można rzeczywiscie zaszkodzić dziecku.

[link widoczny po zalogowaniu]

karolina7 (offline)

18-02-2015 22:09:24

Leszno
po 37 tyg. lekarz wręcz zalecił sex, ponieważ ma niby przyspieszyć poród.. U nas marne szanse bobas urodził się w 41 tyg. grinning smiley

30.08.2014

Doris85 (offline)

03-04-2015 13:27:14

Świecie
Jeśli nie ma zadnych przeciwwskazan to jestem jak najbardziej za. Taka bliskosc miedzy partnerami jest w ciazy jak najbardziej wskazana.
U nas niestety w 1 trymestrze pojawil sie krwiak w macicy, wiec nawet nie bylo ochoty na sex - tylko lek czy z dzieckiem wszystko dobrze.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5085, Posty: 1251340, Użytkownicy: 72488.
Ostatnio dołączył/a Paula1671.

Statystyki tego forum
Wątki: 214, Posty: 6334.