Poród bez bólu

Wysłane przez mjaloszwski 

mjaloszwski (offline)

19-11-2010 14:08:25

Część szpitali nadal żąda dodatkowych opłat za znieczulenie podczas porodu. I to mimo raportu NIK, z którego wynika, że są wbrew prawu. Z opłatami można walczyć w sądzie, ale czy warto?

czytaj więcej

jowita (offline)

11-12-2010 19:32:30

Lublin
No to pęknie... Ja swoją wizytę w szpitalu wspominam jak koszmar!!!! Najpierw mnie nigdzie nie chcieli przyjąć i zbesztali,że rodzę nie tu gdzie powinnam!!!! To był początek! Potem przyszła wściekła pani doktor(bo sobie smacznie spała a tu trzeba kogoś zbadać) i na dzień dobry,mierząc mnie wzrokiem-a Ty w ogóle jesteś pełnoletnia??? Myślałam,że mnie coś trafi na miejscu! Potem porodówka i.....14 godzin w skurczach bez żadnej pomocy!!!!!! Postępu nie było i dopiero teściowa wkroczyła do boju! Kiedy wróciłam do domu z maleńką dowiedziałam się,że lekarz oraz pielęgniarka dostali kasę!!!!! Szkoda słów....

[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

jowita (offline)

11-12-2010 19:34:14

Lublin
Zapomniałam dodać,że wszystko ostatecznie zakończyło się cięciem...

[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

andziula21 (offline)

29-03-2012 16:20:43

jutka (offline)

15-02-2013 16:56:25

Toruń
Oto dlaczego nie boję się porodu jako takiego, a boję się lekarzy i położnych... Współczuję, jeśli ktoś miał podobne przeżycia. Wolę bez znieczulenia, i wolę najpierw podpisywać papierki, zanim ktoś zadecyduje za mnie :/

121212 (offline)

17-09-2013 13:55:23

Gdańsk
do listy środków uśmierzających odczuwanie bólu dodałabym jeszcze metodę TENS, skuteczną i nieinwazyjną.

martynka002 (offline)

10-11-2014 21:10:44

jestem przed porodem i także obawiam sie bólu choć u mnie nie ma takiego znieczulenia bynajmniej nie jest podawane.

lenkaa82 (offline)

11-11-2014 21:57:18

warszawa
Ja planuje rodzić bez znieczulenia farmakologicznego, jedynie masaże, wanna, piłka itp. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

donnavito (offline)

09-02-2015 23:21:39

Iława
Ten ból jest do przeżycia, szybko się o nim zapomina, a warto w pełni przeżyć ten swój poród, w końcu to moment, który jest niezwykle ważny.

Modzelka8 (offline)

13-02-2015 20:27:40

Biała Piska
Ja marzyłam o tym, żeby urodzić bez znieczulenia. Już wchodząc na porodówkę zarzekłam się, że nawet nie muszę mi tego proponować. Poród to ogromny ból, ale warto go przeżyć. Poza tym znieczulenie może (ale nie musi) nieść za sobą wiele konsekwencji. W szkole (studiuję położnictwo) uczono nas, że znieczulenie może powodować wiele nieodwracalnych zmian w organiźmie noworodka. Dlatego lepiej się przemęczyć. Ja niestety musiałam mieć cięcie cesarskie, nieplanowane.

dorota2010 (offline)

21-03-2015 12:53:09

J-w
Mam poród na czerwiec, jestem bardzo szczupła i obawiam się bólu dlatego będę brała znieczulenie.

weronikawerka (offline)

02-08-2018 13:44:08

Warszawa
u nas bez problemu poród jakoś przeżyłam - dałam radę, wiedziałam, że muszę! szybko doszłam do siebie i co najwazniejsze, niemalże bezboleśnie, bo wspierałam się sprayem z motherlove, który regenerował moje po porodowe rany
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5085, Posty: 1251340, Użytkownicy: 72488.
Ostatnio dołączył/a Paula1671.

Statystyki tego forum
Wątki: 214, Posty: 6334.