Przygotowanie do porodu

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

09-02-2010 17:43:19

Zalęknione, napięte ciało kobiety jest szczególnie narażone na bóle porodowe. Zamiast oddawać się lękom, lepiej popracować nad własnym ciałem.

czytaj więcej

martynka002 (offline)

11-11-2014 11:44:28

super partykuł. jestem aktualnie kilka dni przed porodem i podbudowało mnie to bardzo. Nastawiam się pozytywnie

lenkaa82 (offline)

11-11-2014 22:00:13

warszawa
I właśnie dlatego cieszę się, że są ogólnodostępne szkoły rodzenia, na których można dowiedzieć się wielu interesujących i przydatnych rzeczy ( pod warunkiem, że trafi nam się normalna położna, która o tym fajnie opowie ).

kum_pela (offline)

12-12-2014 11:07:52

Zambrów
u nas nie ma szkoły rodzenia muszę sie zdać sama na siebie i pomoc połoznych

[link widoczny po zalogowaniu]

donnavito (offline)

09-01-2015 19:22:17

Iława
Uwazam, ze poród to tak naturalna rzecz, że kazda kobieta bez szkoly rodzenia instynktownie umie urodzić dziecko, sama czuje, jaką przyjąć pozycję itp.A informacje można wyczytac z książek o ciązy lub czasopism .Poza tym przed porodem można darmowo skorzystać z wizyty położnej środowiskowej i podpytać.

kasztanka2 (offline)

11-01-2015 12:36:21

Bartłomiejowice
W pełni się zgadzam z artykułem. Do porodu najlepiej jest się przygotowac. Ja nie byłam zbyt przygotowana do pierwszego porodu i przy niekompetentnej położnej poród odbywał się bardzo ciężko, nie umiałam przeć, a ona nie umiała mi wytłumaczyć jak to się robi ...
Ale najlepszym przygotowaniem do porodu jest rodzenie po raz drugi, pierwszy poród to świetny trening i przy drugim już się tak kobieta nie męczy, dokładnie wie, czego ma się spodziewać itd. tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley
A ! Dla pierworódek polecam program: "Porody" w polsat cafe, bardzo prawdziwie pokazuje, co nas w czasie porodu czeka smiling smiley szkoda, że go nie było jak rodziłam po raz pierwszy.

donnavito (offline)

12-01-2015 21:44:42

Iława
Ja oglądałam ciagle Porodówkę w TLCsmiling smiley

Doris85 (offline)

03-04-2015 14:24:29

Świecie
Pozytywne myślenie jest najwazniejsze. Nie mozna sie za bardzo stresowac i bac, bo to wplywa na stan napiecia naszego ciała. Myślę, ze każda z nas ma w sobie wewnetrzny instynkt, który najlepiej podpowie co w danym momencie robić.
Dla pierworodek bardzo dobrym przygotowaniem moga byc zajecia w szkole rodzenia. Mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy i rozwiac meczace nas watpliwosci.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6806, Posty: 1269163, Użytkownicy: 72616.
Ostatnio dołączył/a xmhlxzybzzyq99804.

Statystyki tego forum
Wątki: 214, Posty: 7647.