Obiekt wspomagający poród naturalny

Wysłane przez ewakozakiewicz 

ewakozakiewicz (offline)

21-01-2010 17:56:21

Urządzenie zwane „podParciem dla aktywnie rodzących” wymyśliła i zaprojektowała Franciszka J. Kornecka. To jej praca magisterska na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w Katedrze Kształtowania Środków Pracy.*

czytaj więcej

anialadeevit (offline)

17-02-2013 15:33:19

Wrocław
Każdy poród jest niezwykły. Do tego momentu można się przygotować wcześniej, chociażby dbając o sibie w ciąży, uczestnicząc w szkole rodzenia czy wybierając preferowany sposób porodu.

martynka002 (offline)

11-11-2014 11:45:37

poród przede mną. Ale przygotowuje się do niego od dłuższego czasu i mam nadzieje , że bedzie dobrzewinking smiley

kasztanka2 (offline)

11-01-2015 12:50:34

Bartłomiejowice
Nie słyszałam w ogóle o takim obiekcie, jestem ciekawa co o nim sądzącą same użytkowniczki takiego urządzenia. Bardzo ciekawy artykuł.

donnavito (offline)

12-01-2015 21:53:06

Iława
Pierwsze słyszę i za to lubię ebobasa,mozna dowiedzieć się o rzeczach, o których nie ma w gazetkach dla mamsmiling smiley

moniaijulka (offline)

12-01-2015 22:35:31

Nowe
Artykuł z przed 5 lat a ja pierwszy raz takie coś widzę grinning smiley ciekawe jak się sprawuje w praktyce, większość moich znajomych narzekało na łóżko porodowe, że nie wygodne i twarde. Może to podParcie byłoby lepsze? Chociaż ja uważam, że minusem jest brak oparcia dla pleców, kręgosłup raczej by bolał od siedzenia na tym długo, ale z drugiej strony kiedy się klęka i ktoś masuje ten kręgosłup to duża ulga. Może kiedyś wdrożą to urządzenie i poznamy opinie mam, które je wypróbowały. Ja do nich niestety nie będę należała bo kolejna ciąża też zakończy sie cc winking smiley

Modzelka8 (offline)

24-02-2015 20:34:16

Biała Piska
Ja widziałam coś takiego na praktykach w szpitalu, świetna rzecz! smiling smiley chociaż ja w czasie porodu zdążyłam skorzystać tylko z piłki, później niestety zabrano mnie na cięcie. Ale na piłce było fajnie, warto spróbować wszystkiego. Najgorsze to położyć się i leżeć, w pierwszej fazie porodu nie ma nic lepszego niż ruch smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4843, Posty: 1149879, Użytkownicy: 71189.
Ostatnio dołączył/a Kasiula357.

Statystyki tego forum
Wątki: 212, Posty: 2592.