Włosy w ciąży i w pierwszym kwartale po porodzie

Wysłane przez Anonimowy użytkownik 

Anonimowy użytkownik (offline)

07-01-2010 16:06:33

Podczas ciąży nieustannie zmienia się wygląd włosów. Ciążowa burza hormonów wywiera duży wpływ na kondycję włosów przyszłej mamy. Na szczęście z reguły oddziałuje pozytywnie, niemniej nie zwalnia to ciężarnej z obowiązku regularnej pielęgnacji kosmyków, bowiem podwyższony poziom estrogenów, może przyczynić się do utraty części włosów.

czytaj więcej

mysia83 (offline)

12-11-2014 13:05:15

Rzeszów
Problem wypadania włosów u mnie pojawił sie właśnie po urodzeniu dzieci, zarówno po pierwszej jak i drugiej ciąży, ale po kilku miesiącach wszystko wróciło do normy.

donnavito (offline)

06-01-2015 11:40:28

Iława
Ja nadal łykam suplementy ,mam dobry szampon i odżywkę i jeszcze włosów nie gubię, ale to pewnie sprawka genów, nie tylko minerałów i witaminek.Warto jednak wzmacniac włosy suplementem.

teresa211186 (offline)

21-01-2015 23:05:47

Niwki Książęce
Ciąża to cudowny czas dla moich włosów. Przez całe 9 miesięcy moje włosy zachwycały blaskiem i miękkością. Teraz trochę się przetłuszczają, ale to wina hormonów i mam nadzieje że szybko to minie i znowu będą ładne.

joanka106259 (offline)

23-01-2015 20:55:13

Lublin
Ja w pierwszej ciąży miałam ładne, mocne włosy ale jakiś czas po porodzie pojawił się problem wypadania, naprawdę sporo ich leciało z głowy, ale kupiłam dobrą odżywkę i powoli wszystko wróciło do normy. Teraz mam ładne włosy aczkolwiek od kilku dni (24 tc) zauważyłam, że chyba bardziej się przetłuszczają.

Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

wojtaszek (offline)

07-02-2015 22:09:39

Tarnów
Ja podczas ciaży miałam włosy w bardzo dbrej kondycji, prawie wcale mi nie wypadały , były mocne i lśniące ale po ciąży zaczęły mi bardzo wypadać. Podciełam je i podczas kazdego mycia stosowałam odżywki do włosów. Po 4 miesiącu od porodu wszystko się unormowało ale niestety nie mam już tak ładnych włosów jak podczas ciąży.

Koala_Koala (offline)

14-12-2015 16:38:13

Warszawa
ja w ciazy to mialam gęste i piękne, hormony zrobily swoje, ale po ciazy jakos po 2 miesiacach zaczely wypadac i to strasznie duzo tego bylo. Coś tam wcieralam, szampony odzywki itp, ale bylam tez u dermatologa i polecil vitapil mama, no i rzeczywiscie pomógł i to sporo, takze to polecam, jesli wlosy wypadaja po ciazy, tym bardziej, ze mozna go brac jak sie karmi piersia

monimamunia (offline)

20-02-2016 20:06:50

Łuków
Aż się boję pomyśleć co będzie z moimi włosami jak już urodzę małą... teraz już mi lecą włosy, a co będzie później? Przyjaciólki mi mówiły, że garściami im leciały włosy. Powiedzcie mi, jakie mialyscie na to sposoby? Może jakaś odpowiednia suplementacja? Dieta?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5297, Posty: 1340776, Użytkownicy: 73166.
Ostatnio dołączył/a Zancia89.

Statystyki tego forum
Wątki: 215, Posty: 15315.