Rozmowa z prof. dr. hab. med. Romualdem Dębskim, ginekologiem położnikiem

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

10-12-2009 10:58:38

W jakim wieku robi się badania prenatalne? Czy nadmiar kwasu foliowego może zaszkodzić dziecku? Czy lot samolotem w pierwszym trymestrze zagraża ciąży? Na tematy związane ze zdrowiem kobiety, staraniami o dziecko i ciążą rozmawialiśmy na czacie z naszym ekspertem, prof. dr. hab. med. Romualdem Dębskim, ordynatorem oddziału klinicznego Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

czytaj więcej

angelika2 (offline)

22-08-2010 14:04:33

torun
Dziedobry.Mam 34lata od 8 lat staramy sie o dziecko do tej pory lekarz ktory mnie prowadzi nie zlecil mi zadnych badan hormonalnych.Czy to mozliwe?

kaska88 (offline)

20-01-2011 17:39:48

Witam! Mam pare pytan i potrzebuje odpowiedzi
Staram sie z mezem o dzidziusia juz od 5 mies i nic z tego nie wychodzi w sierpniu 2010 miałam wyłyzeczkowanie szyjki macicy z powodu poronienia w 10 tyg czy przez to wyłyzeczkowanie moge miec trudnosci z zajsciem w ciaze a pozaty zastanawiam sie czy to jest normalne ze po stosunku z mezem wypływa ze mnie sperma czy moze to tez mi to utrudnia zajscie w ciaze

kaska88 (offline)

20-01-2011 17:42:20

Witaj angelika2 mysle ze powinnas zmienic lekarza

Weronikal (offline)

07-04-2011 12:05:52

Wronki
Hej dziewczyny mam pytanie? 18j lutego 2011 miałam ostatnią miesiaczke ktora trwała 7 dni i od tamtego czasu miesiączka się nie pojawila,jedyne objawy jakie sie pojawily to nabrzmiale piersi które nie bola oraz bialy sluz o gęstej konstytencji i od czasu do czasu odczuwam lekkie mdloscia i sennosc, i od czasu do czasu czuje lekkie skurcze w okolicy podbrzusza.Dziś zrobiłam test ciązowy i wyszedl on negatywny.Pomocy czy to ciąza czy może spozniajaca sie miesiączka

goska3012 (offline)

06-07-2011 18:32:38

Jasło
Witam! Mam pytanie dotyczące współżycia po porodzie. Jakie są konsekwencje jeżeli współżyje się wcześniej niż po 6 tygodniach? Czy konieczne jest wstrzymanie się do pojawienia się pierwszej miesiączki?
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5193, Posty: 1170600, Użytkownicy: 71644.
Ostatnio dołączył/a EsmeraldaSi.

Statystyki tego forum
Wątki: 212, Posty: 2619.