Metoda termiczna ustalania dni płodnych wymaga precyzji i doświadczenia

Wysłane przez malgorzatasolecka 

malgorzatasolecka (offline)

29-01-2014 22:43:48

Dla większości kobiet starających się o dziecko termometr to nieodłączny towarzysz. Metoda termiczna określania dni płodnych nie należy do łatwych. Wymaga zaangażowania i doświadczenia w interpretacji wyników pomiarów. Jej popularność wynika z tego, że jest niedroga (wystarczy termometr i przybory do pisania) i dostępna dla niemal każdego.

czytaj więcej

Majkowa (offline)

03-11-2014 16:26:45

Częstochowa
Owszem nie należy do łatwych jeśli interpretuje się pomiary samemu. Ale są komputery cyklu które tą metodą ułatwiają, bo wystarczy tylko zmierzyć temperaturę a resztę robi urządzenie. Ja mam Cyclotest i jestem zadowolona

joannaeich (offline)

13-12-2014 15:33:55

Gniezno
ciekawa metoda. skorzystam w przyszłosci

lezka (offline)

06-03-2015 11:05:55

Sama się wspomagam urządzeniami, specjalnym termometrem bo nie potrafiłam inaczej, metoda opisana w tekście jest bardzo dobra. Nie każda dziewczyna jednak potrafi sobie to dobrze mimo wszystko wyliczyć, więc czasem potrzebuje pomocy lub ułatwień. sama próbowałam pierwszy raz po przeczytaniu dobrego tekstu: [link widoczny po zalogowaniu] co polecam też zrobić na początek bo również jest to bardzo fajnie opisane smiling smiley A dziewczyny co mają nieregularne cykle, no to mają większy orzech do zgryzienia.

Doris85 (offline)

03-04-2015 09:30:56

Świecie
Przy nieregularnym trybie zycia jaki obecnie wioda kobiety, wysokim poziomie stresu nie wyobrazam sobie stosowania takiej metody.

Kokoszka88 (offline)

12-02-2019 12:58:13

Grabowiec
Ja do wyznaczania dni płodnych stosuje komputer cyklu myway, jest czuły no i precyzyjnie wyznacza owulację na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Kupiłam go na stronie naturalna płodność

Barbara70 (offline)

02-07-2019 09:34:59

Łysa Góra
Ja używam komputera cyklu myway, który min. na podstawie temperatury określa moją owulację, mam go już dość długo i jeszcze mnie nie zawiódł. A nawet pomógł podczas starań o dziecko.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5321, Posty: 1362822, Użytkownicy: 73239.
Ostatnio dołączył/a beata2505beata.

Statystyki tego forum
Wątki: 215, Posty: 17453.