Regulamin forum

Wysłane przez MAMA 

MAMA (offline)

16-04-2009 12:31:32

Warszawa
1. Forum na portalu ebobas.pl jest miejscem wymiany informacji, idei i opinii.

2. Na forum nie można publikować treści komercyjnych ( reklamy, komunikaty PR i linki reklamowe).

3. Użytkownik może otworzyć wątek na konkretny temat tylko raz. Wcześniej powinien sprawdzić, czy taka dyskusja na forum nie jest już prowadzona.

4. Treść tematu wątku powinna odpowiadać jego zawartości. W przeciwnym wypadku administracja zastrzega sobie prawo do edycji tematu.

5. Temat wątku powinien odpowiadać tematyce podforum, na którym został założony. W przeciwnym wypadku administracja może taki wątek przenieść, połączyć z innym, zamknąć lub skasować.

6. Zachęcamy użytkowników do poprawiania błędów w swoich postach za pomocą opcji edytowania.

7. Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników nie mogą:
- wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy,
- zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety,
- naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania,
- zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych,
- zawierać komunikatów promocyjnych i reklamowych.

8. Administracja portalu nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych na forum.

9. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność wobec administracji portalu i osób trzecich za wypowiedzi naruszające warunki określone w niniejszym regulaminie.

10. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania. Administrator może usuwać wypowiedzi sprzeczne z zasadami korzystania z forum, prawem, dobrymi obyczajami, netykietą oraz regulaminem portalu eBobas.pl.

11. W przypadkach uporczywego łamania zasad korzystania z forum administracja może czasowo lub trwale zablokować użytkownikowi możliwość korzystania z forum.

12. Prosimy o powstrzymanie się od napomnień i kłótni z osobami łamiącymi zasady korzystania z forum. Prosimy natomiast zamiast tego o zgłaszanie postów łamiących regulamin przy pomocy przycisku zgłoszenia do moderacji (raportuj).

13. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania nadmiarowych kont, zakładanych przez jednego użytkownika w celu uniknięcia nadzoru a w razie uporczywych działań do zabanowania takiego użytkownika.

14. Administracja zwalcza przejawy sztucznego nabijania postów.

15. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do ujawnienia tożsamości Użytkownika lub wszelkich informacji podanych przez Niego podczas rejestracji na żądanie uprawnionego organu jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika na forum.

16. Ze względu na ograniczoną możliwość oceny sytuacji medycznej drogą internetową, porady udzielane na forum nie mogą zastępować bezpośredniej porady lekarskiej.

17. Administracja portalu może czasowo zawiesić działalność całości lub części forum.

18. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do modyfikowania zasad korzystania z forum. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.

19. Uczestnicy forum zobowiązani są do stosowania się do rad i zaleceń administratorów i moderatorów.

20. Forum korzysta z filtru antyspamowego, który może automatycznie usuwać posty, PW i blokować konta użytkowników, naruszających regulamin portalu.


Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5591, Posty: 1391436, Użytkownicy: 73520.
Ostatnio dołączył/a anturov.

Statystyki tego forum
Wątki: 2, Posty: 3.