Wasze opinie po testach butelek LOVI Aktywne ssanie

Wysłane przez LOVI 

LOVI (offline)

12-11-2014 12:06:02

Warszawa
Czekamy na opinie testujących Mam (a raczej - Mam Małych Testerów) na temat butelek LOVI Aktywne ssanie.

Kate_88 (offline)

13-11-2014 11:13:25

Gdańsk
mam nadzieje ze przesyłka przyjdzie do nas lada dzień i szybko będziemy mogły dzielić się opinią z innymi mamuśkami smiling smiley po wstępnym przeczytaniu informacji na temat produktu już nie możemy się doczekać - mam nadzieję że będzie to strzał w dziesiątkę na naszych małych pociech smiling smiley

angelika_kasprzyk (offline)

13-11-2014 14:22:08

Olkusz
gdzie wyniki i lista wygranych? bo dostalam 2 powiadomienia ,pierwsze ze sie dostalam do testu a drugie ze nie wiec niewiem juz ...

malgorzata_anna_m (offline)

13-11-2014 20:43:08

tarnów
butelka lovi aktywne ssanie doskonale spełnia swoja rolę. jako mama karmiąca piersią wiem jak łatwo dziecku przyzwyczaić się do picia z butelki, gdzie pokarm leci szybciej i maluszek może się najeść bez wysiłku. z powodu oboałych piersi musiałam odciągać chwilowo pokarm by nakarmić dziecko i testując kilka z rzędu butelek miałam różne opinie. po wypiciu z jednej synek jak szybko wchłonął pokarm tak szybko go zwrócił, gdyż ilość powietrza jaką przy okazji "zjadł" wypchnęło go z brzuszka. i tak testujac kolejne nowości trafiła do nas butelka aktywne ssanie, która jak na razie doskonale spełnia swoją rolę. smoczek jest przyjazny buźce mojego maleństwa, łatwo i wygodnie trzyma się ją w dłoni. moj synek nie zjada powietrza, przez co łatwiej i wigodniej jest mu się najeść

agnieszka_boloz (offline)

13-11-2014 21:49:25

Wieliczka
Przesyłka już jutro będzie u nassmiling smiley
Bardzo się cieszę,że udało się zakwalifikować.
Co prawda karmię piersią,ale nie raz muszę odciągać pokarm,
jak gdzieś muszę wyjść i wtedy dziecko jest zmuszone do picia z butelki.
Wtedy pojawia się pytanie,jak dziecko zapatrzy się na nią.
Jestem bardzo ciekawa,jak butelka Lovi sprawdzi się u nassmiling smiley

gosia_kicman (offline)

13-11-2014 22:16:41

Zielonka
Ja również czekam jutro na przesyłkę smiling smiley Jak dojdzie to zaczynamy z córcią testy smiling smiley

jackie (offline)

14-11-2014 11:32:56

Sopot
Spodziewałam się przesyłki dzisiaj, jednak rano otrzymałam wiadomość,żeby zignorować maila od GLS. Czy to oznacza,że dopiero w przyszłym tygodniu przyjdą paczki?

wojtaszek (offline)

14-11-2014 18:47:25

Tarnów
Dostałam dziś przesyłkę, na pierwszy rzut oka buteleczki wyglądają bardzo ładnie i estetycznie. Fajnie się je trzyma w rękach dzięki temu iż są profilowane , mają ciekawe wciącie. Smoczek wygląda ciekawie i faktycznie kształtem przypomina kobiecy sutek. Wygotowałam więc butelki i smoczki i z zaciekawieniem przygotowałam synkowi mleczko które wcześniej odciągnełam. Wojtuś bez problemu przyjął nawą butelkę, podczas karmienia miałam wrażenie że mocniej pracuje buźką aby mleczko leciało - ale to bardzo dobrze bo będę mogła dłużej karmić piersią. Kilka razy podczas jedzenia zrobił sobie przerwę i wkładając mu smoczka zauważyłam iż mleko nie wylewa się na buźkę dziecka (z butelki którą do tej pory używałam mleko wylewała się już przy próbie włożenia jej do ust dziecka i kilkakrotnie ochlapałam mu buźkę i nawet nalałam niechcący do oczka). Wojtuś buteleczką POLUBIŁ i to najważniejsze. Dodatkową zaletą tej butelki jest skala przedstawiająca porcję 30, 60,90,120,150 ml. a nie jak u niektórych producentów 50,100 itd. Ułatwia to precyzyjne odmierzenie wody do przygotowania mleka modyfikowanego. Napewno sprawdzi się to szczególnie w nocy kiedy człowiek jest zaspany i musi wpatrywać się w butelkę aby dobrze odmierzyć ilość wody. Również osłonka na smoczek ma skalę dzięki której możemy odmierzyć dokładnie ilość mleka którą należy rozpuścić. Sprawdzałam i ta skala jest identyczna z miarką zalecaną przez producenta mleka którego używam. Super sprawa szczególnie gdy muszę np. gdzieś pójść ( nie muszę osobno pakować każdej porcji mleka modyfikowanego) ponieważ wystarczy wsypać mleko do jednego pojemniczka a następnie w razie potrzeby podać tyle ile potrzebuję. Jedynym minusem dzisiejszego testu jest to iż dostałm zapasowo smoczki 0+ aż 4 szt , a nie mam w zapasie 3+ ale może gwiazdka będzie tak dobra i podaruje mojemu synkowi zapasowe smoczkismiling smiley. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne. Dziękujemy za możliwość przetestowania i wyboru naprawdę dobrego produktu, który mam nadzieję będzie nam długo służyć. Produkt godny polecenia - ja wystawiam mu ocenę 6+.chłopiec w łóżeczku

wojtaszek (offline)

15-11-2014 19:00:27

Tarnów
W swojej wczorajszej opini zapomniałam dodać że z nakrętki butelki można karmić dzidziusia jak z kubeczka. Ja nie próbowałam takiego sposobu karmienia ale jest on również zalecany kobietą karmiącym. Pewnie wypróbuję w swoim czasie takiego sposobu karmienia. Za takie rozwiązanie również +.

akuriata (offline)

16-11-2014 20:44:30

Wrocław
Ja mam tak samo i nie wiem o co chodzi.
Na dniach może się wyjaśni.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5205, Posty: 1193327, Użytkownicy: 71642.
Ostatnio dołączył/a Kociara200.

Statystyki tego forum
Wątki: 4, Posty: 119.