Julka i jej przygoda z butelką Avent

Wysłane przez Yulia 

Yulia (offline)

31-10-2012 23:51:06

Świekatowo
Przed narodzinami naszej córki zdecydowaliśmy się na zakup butelki znanej , renomowanej firmy. Oczywiście miała służyć tylko jako profilaktyczny dodatek, gdyby była potrzeba dopajania lub podawania herbatki koperkowej, bo oczywiście planowałam karmić piersią. Niestety los zakpił z matki i po dwóch tygodniach musieliśmy zacząć podawanie mleka modyfikowanego. Były problemy, płacz, trudności z łapaniem smoczka, popołudniowe kolki. Zmieniliśmy butelkę na polską markową, wtedy do problemów kolkowych doszło również zaciskanie smoczka i kłopot z wypuszczaniem powietrza, mała po prostu nie potrafiła pić, bo smoczek był o dziwo zbyt miękki, w porównaniu z poprzednim. Ostatnia zmiana butelki na firmę Avent, przyniosła w końcu oczekiwaną zmianę, zaprowadziła w domu spokój i wreszcie sprawiła, ze karmienie malutkiej było czystą przyjemnością. Smoczek sprawdził się idealnie, mała od samego początku dobrze go chwyta, nie ma problemu z ssaniem, nie krztusi się i nie męczy się podczas karmienia. Ze strony technicznej jest wszystko dobrze, bo nie zawiera bpa, jest wykonany z naturalnego silikonu, nie odbarwia się, co jest ważne przy podawaniu soków. Można spokojnie dezynfekować z mikrofali. Pasuje na wszystkie butelki typu Avent.
Butelka przeźroczysta z wygodna i widoczną podziałką, która nie schodzi, może być wygotowywana, szorowana-nic się z nią nie dzieje. Dobrze trzyma się ją w dłoni, co jest ważne też dla wystraszonego młodego taty. Zaliczyła kilka upadków i nie ma na niej żadnej rysy ani pęknięcia, bardzo wytrzymała. Estetyczna, poręczna i wygodna.
Mały minus, dla kogoś kto chce perfekcyjnie odmierzać pokarm, to podziałka ma 100 ml, potem kreseczka i 125 ml, a my mamy w przepisie na mleko 120 ml i wolałabym, żeby była kreska na 120 ml
Jestem bardzo zadowolona z butelki, bo skończył się największy nasz kłopot-czyli kolki, dwa dni z Avent i koniec popołudniowego noszenia na rękach. Uśmiech Julki po jedzeniu jest najlepszym przykładem.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5297, Posty: 1340776, Użytkownicy: 73166.
Ostatnio dołączył/a Zancia89.

Statystyki tego forum
Wątki: 50, Posty: 174.