Testujemy zadowolenie smiling smiley Przygoda z Aventem smiling smiley

Wysłane przez subtelle 

subtelle (offline)

28-03-2012 12:04:28

śląsk/małopolska
Witamy wszystkie mamy :wozek:
Mieliśmy szczęście znaleźć się w gronie szczęśliwych mam, które otrzymały wkładki laktacyjne Avent do testowania smiling smiley
Zatem zjawiamy się smiling smiley Wkładki przetestowane, przyszła pora na recenzję. Mam nadzieję, że okaże się ona pomocna dla mam, które wciąż szukają dla siebie odpowiednich wkładek smiling smiley

Do tej pory, a karmię mojego synka już rok, nie ukrywam, byłam wierna innym wkładkom. Na początku karmienia, kiedy borykałam się z koszmarem nawałów pokarmu, zapaleń piersi, zastojów i mokrych piżam, tudzież pościeli - próbowałam wybrać najlepsze dla siebie wkładki. Wypróbowałam kilka rodzajów, w końcu znalazłam takie, które przynajmniej w umiarkowanym stopniu zaspokoiły moje potrzeby - jako karmiącej matki. Przetrwałam z nimi parę miesięcy, jednak nie obyło się bez mokrych przygód zarumieniony
Teraz wiem, iż bardzo żałuję, że wtedy nie spróbowałam wkładek Avent.

Po rozpakowaniu paczuszek, które przyniósł dla mnie kurier, baaardzo pozytywnie zaskoczyły mnie dwie rzeczy. Po pierwsze to, że nareszcie ktoś stworzył wkładki na noc! Eureka! Dziwię się, że dotychczas nikt o tym nie pomyślał. Przynajmniej ja nie spotkałam się z wkładkami na noc na naszym rynku. Avent ma za to ogromnego plusa ode mnie smiling smiley
Po drugie rewelacyjnym rozwiązaniem jest to, że każda wkładka jest pakowana osobno. Dotychczas stosowane wkładki musiałam podczas wyjazdów, czy do pracy pakować do woreczka, bo przecież nie wrzucę ich luzem do torebki... Avent o tym pomyślał, każda wkładka jest pakowana w osobną folię, co pozwala na zachowanie higieny np w podróży smiling smiley Kolejny ogromny (!) plus dla Avent smiling smiley

Jeśli chodzi o same wkładki Avent : Tak, sprawdziły się. Po stokroć - tak! Są cieniutkie! Mogę spokojnie nosić je nawet w cieniutkim biustonoszu do pracy, na zakupy i nikt nie domyśli się nawet, że oto przed nim stoi matka karmiąca winking smiley
Nie zdarzają się przykre - mokre- przygody, nic nie przecieka. Wkładki mają pasek klejący, który rewelacyjnie trzyma je w biustonoszu. Wkładki się nie przemieszczają, nie wypadają, zarówno w dzień jak i w nocy- są na swoim miejscu smiling smiley

I , co najważniejsze- mimo tego, że są cieniutkie- są bardzo chłonne! Nie ukrywam, że dotychczasowe wkładki były równie chłonne, jednak niestety kosztem tego, że musiały być grubsze. Sporo grubsze niż Avent.

Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie bardzo zaciekawiła. Jest to specjalnie wyprofilowane miejsce na sutek. Nie spotkałam się jeszcze z takim "specjalnym miejscem" w żadnej z wkładek, które stosowałam. Nie wiem, czy jest to konieczne, osobiście nie odczuwam szczególnej różnicy w przyleganiu dzięki tym "wyżłobieniom", ale mam dość spory biust i może tu jest powód smiling smiley Być może u mam, które posiadają mniejszy biust sprawdzi się ten patent smiling smiley

Jedyne, co troszkę przemawia na minus to cena. Sprawdziłam, ile kosztują wkładki i niestety są droższe niż te, których dotychczas stosowałam. Jednak nie jest to ogromna różnica. A dzięki temu, że miałam okazję wziąć udział w testach wiem, że wkładki Avent są warte swojej ceny. I teraz na pewno sięgnę po nie na sklepową półkę. :play_with_child:

Bilans jak najbardziej wychodzi na plus smiling smiley Wkładki się sprawdziły i jestem przekonana, że jeśli dane mi będzie zostać ponownie mamą, karmiącą mamą to skorzystam z wkładek Avent smiling smiley

Zapraszam do dzielenia się uwagami na temat wkładek inne mamy, nie tylko te z grona szczęśliwych testerek smiling smiley

subtelle (offline)

30-03-2012 08:37:34

śląsk/małopolska
Witam wszystkie mamy w ten paskudny dzień. Pukam z poranną pachnącą kawą z piankąsmiling smiley
Czy któraś z Was napije się ze mną? Zapraszamsmiling smiley
Czy są mamy, które po przetestowaniu wkładek wróciły jednak do poprzednio używanych?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 08:38 przez subtelle.

deserte (offline)

30-03-2012 22:37:06

Gdańsk
Ja po wypróbowaniu wkładek Avent nie chcę wracać do poprzednich, ale jeszcze nie sprawdzałam ich ceny (też testuję: ) ) także jeśli nie będzie konkurencyjna, to będę musiała to przemyśleć. Ale naprawdę jestem bardzo z nich zadowolona. A dla Ciebie ogromny plus za karmienie tak długo! Podziwiam: )

[link widoczny po zalogowaniu]
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5442, Posty: 1399152, Użytkownicy: 73377.
Ostatnio dołączył/a emkatrans.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.