Avent - światełko w tunelu dla "mlecznych mam" smiling smiley

Wysłane przez gregona 

gregona (offline)

19-03-2012 22:40:56

Jestem mamą karmiącą - pracującą. Jeśli któraś z Was podziela moją sytuacje, to wie jak ważne jest zachowanie komfortu w każdej sytuacji: od poruszania się komunikacją miejską, po spotkania biznesowe. Kiedyś niestety podczas przedłużającej się konferencji wkładka nie wytrzymała, na bluzce wykwitła mleczna plama, a na mojej twarzy czerwona piwonia. Zgroza! Później stres pozostał, aby sytuacja się nie ponowiła, dlatego przed każdym ważnym spotkaniem biegłam do toalety z odciągaczem pokarmu, by zawczasu się zabezpieczyć przed niekontrolowanym wypływem.
W domu łatwo się zabezpieczyć - ładowałam po prostu pociętą pieluchę tetrową - przynajmniej łatwo się prało te kawałki. Wkładki przetestowałam też najróżniejsze, tylko jakoś AVENT nie dostał się w moje łapki (niestety). Niektóre zniszczyły mi staniki, bo klej tak przywarł mocno i skulkował, że chyba tylko nożyczkami go wytnę :/ Niektóre rozwarstwiały się chwilę po zwilgotnieniu i wszędzie pełno było białych włókien, które niekontrolowanie się przemieszczały na ubranie. Niektóre, po wchłonięciu odrobiny mleka zaczynały bardzo brzydko pachnieć. Wydawałoby się, że karmienie piersią nie ma "efektów ubocznych", a jednak... Bazując na moim doświadczeniu z innymi wkładkami laktacyjnymi powiem jedno, mamusie - AVENT to wasze światełko w tunelu tej zawiłej drogi mlecznej smiling smiley Klej trzyma je na miejscu, a przy okazji nie spaja się z bielizną jak beton. Nie przeciekają, są na prawdę chłonne, miękkie, komfortowo jakbym moje piersi leżały w białej chmurce. Kwestia ilości wchłoniętego mleka jest indywidualna i zależy od wielkości laktacji- to każda mama musi wybadać. Mnie wystarczają na 3 h w terenie i to bez stresu, że nawalą, bo nie zdarzył mi się przeciek smiling smiley Nie wydzielają żądnego zapachu, nie rozwarstwiają się, nie obcierają. Dla mnie strzał w 10. Czy warto za tą cenę, ktoś zapyta - ja uważam, że komfort z wkładkami laktacyjnymi AVENT jest bezcenny smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 22:42 przez gregona.

kfreska (offline)

25-03-2012 12:54:38

Złocieniec
Wkładki laktacyjne...Choć od m-ca jestem mamą miałam okazję próbować wielu wkładek, bardziej i mniej znanych producentów. Avent jest marką, którą zawsze mogę polecić. Wkładki są kolejnym produktem z którego jestem zadowolona. Duży komfort. Utrzymują uczucie suchości i są bardzo chłonne. W przeciwieństwie do innych używanych przeze mnie, nie muszę ich wymieniać co kilkanaście minut. Owszem. Cena być może odstraszająca. Ale w podsumowaniu plusów i minusów warto. Polecam

mariolkaaa (offline)

01-04-2012 16:47:07

G...
Czasem warto wydac troche więcej albyć naprawdę zadowolonym i maieć zapewniony komfort, wygodę i bez zadnych obaw na 100 %smiling smiley)
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5442, Posty: 1398958, Użytkownicy: 73376.
Ostatnio dołączył/a 123DominiKa28.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.