Depilacja laserowa w Gdyni

Wysłane przez mlodamama76 

mlodamama76 (offline)

31-07-2018 08:31:15

Czy mamy tutaj młode mamy z Gdyni? Lato w pełni ale sama już zaczynam szukać odpowiedniego osrodka, w którym mogę wykonać zabieg depilacji laserowej.Jak tylko nastanie jesień chciałabym się wybrać.

Czy możecie coś polecić?

No i który laser będzie lepszy? Vectus czy light sheer bo o ipl to nawet nie myślę ;P

karolina_zajac (offline)

01-08-2018 11:26:32

Jak ja szukałam dobrego miejsca to trochę sobie o tym poczytałam. I light sheer jest bardziej bolesny, istnieje ryzyko, że powstna po nim blizny. I wcale nie jest skuteczniejszy niż Vectus. Tak wiec od razu praktycznie szuałam miejsca,w ktorym mogę wybrac się na Vectusa. Dodam,że robiłam w Gdańsku w clinica cosmetologica ale widze, że aktualnie maja filię w Gdyni, w której rownież mają to urządzenie.

mlodamama76 (offline)

08-08-2018 11:33:00

No wlaśnie aktualnie jestem na 99% zdecydowana na vectua ale wolałam się dopytać na forum i upewnić czy moze ktoś nie poleciłby własnie light sheer. Ogolnie wybiore chyba własnie vectusa.Czytam na stronie tej kliniki, ze pierwsza konsultacja jest tam darmowa. Czy to dotyczy rownież i depilacji.

karolina_zajac (offline)

14-08-2018 09:48:32

Tak, dotyczy również i depilacji smiling smiley Poza tym zrobią Ci przed sama depilacją próbę tak aby zobaczyć czy nie jesteś przypadkiem uczulona ( dla bezpieczeństwa).

mlodamama76 (offline)

14-08-2018 10:50:22

Możesz mi jeszcze napisać jaki region depilowałaś i na ile zabiegów musiałaś się wybrać dla efektu?

karolina_zajac (offline)

14-08-2018 11:49:54

Depilowałam pachy. Kupiłam sobie 4 zabiegi w pakiecie I to wystarczyło. Tej jesieni jeszcze wybieram sie na jeden zabieg przypominający (trzeba isc po roku).Ogolnie mega wygoda,żadnych podrażnień, żadnych czarnych kropek.Jak dla mnie zabieg ideał.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4866, Posty: 1152610, Użytkownicy: 71195.
Ostatnio dołączył/a adziulka28.

Statystyki tego forum
Wątki: 46, Posty: 182.