Nieletnia mama

Wysłane przez klaudek1245 

klaudek1245 (offline)

06-02-2018 11:21:32

Cisownica
Witam.Mam pewną sprawę a sama już nie wiem gdzie mogę się poradzić także pisze tutaj.A więc z chłopakiem jestem ponad 2 lata zdarzyła się nam sytuacja ze zaszlam w ciążę
Mam 15lat 5miesięcy temu urodziłam syna prawnym opiekunem mojego dziecka jest moja mama,ale nie w tym rzecz
Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda żeby zawrzeć małżeństwo mój partner ma 19 lat w sierpniu skończę 16 i jak juz bede miala 16 lat chcemy pisać pismo i prośbę żeby zawrzeć małżeństwo ponieważ chcemy razem mieszkać i żeby nasz syn miał pełną rodzinę chcemy dla niego jak najlepiej mimo młodego wieku bardzo zobowiazalismy sie na wychowywanie naszego malenstwa bardzo sie kochamy i jesteśmy dojrzali chce spełniać obowiązek matki i jednocześnie żony wiem z czym to się wiąże wychowałam się w takiej rodzinie ze muszę być zdana na siebie
i chce się dowiedzieć jak to jest z dokupieniem lat,czego sąd będzie wymagał ode mnie i mojego partnera wiem że mieszkanie stała pracę ale chce się dowiedzieć konkretnie jak to będzie wyglądać
dodam że mój facet pracuje za granicą i chce kończyć szkołę i od nowego roku mam załatwione lekcje indywidualne
moja i jego rodizna nie przepadają za sobą i czy ich zdanie bardzo będzie ważne w sądzie? My chcemy być szczęśliwy a oni nam tego bronią..
bardzo proszę o radę i jeżeli kogoś to śmieszny proszę nie komentować
oczekuje porady nie wyzwisk z góry dziękuję

wisnia_karol (offline)

12-02-2018 08:54:15

Jeśli skupicie się teraz na dziecku, zamiast na sobie, możecie bardzo źle skończyć... Jeśli teraz rodzice Was wspierają, to bardzo dobrze, wykorzystajcie to, żeby pokończyć szkoły, znaleźć pracę, pójść na studia wieczorowe itd... Jeśli chodzi o małżeństwo to ty się już w sierpniu będziesz mogłą pobrać, natomiast twój chłopak potrzebuje 18 lat.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4861, Posty: 1174554, Użytkownicy: 71568.
Ostatnio dołączył/a gojda6.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 179.