Szósty tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-09-2009 10:17:24

Każdego dnia myślę o tym, że jestem w ciąży. Czuję całą masę ciążowych objawów… albo mi się wydaje. Chyba niemożliwe, żeby tak wcześnie pojawiła się zgaga?

czytaj więcej

KarenTorez (offline)

28-07-2010 18:27:13

Dolegliwości znakomicie mi znane,duszności jak bym miała dostać zawału mdłości rano i sennośc....uf

Aneczka1983 (offline)

08-09-2010 21:11:26

Toruń
Duszności są okropne.. oraz brak apetytu, nudności na myśl o jedzeniu ...

ryli20 (offline)

28-11-2010 14:07:03

Poznań
zmęczenie bierze górę, zwlaszcza popołudniu

[link widoczny po zalogowaniu]

Mikor (offline)

23-02-2011 19:57:53

Łódź
A mi nic nie jest, nie mam młości ani zgagi tylko już apetyt za dwoje. Teściowa mi powiedziała, że na chłopaka się nie wymiotuje, może coś w tym jest ;> Albo może nie jestem w ciąży choć z badania krwi wynika że jestem. Za tydzień idę do lekarza się upewnić, nie wiem czy wytrzymam tak długo ....

jojanek (offline)

25-02-2011 05:07:49

Lutnia
Hej, dziewuszki! Jestem tu nowa smiling smiley
@ powinna być 23.02 ale się nie pojawiła. już wcześniej miałam nudności, zawroty głowy. Ale po przykrych doświadczeniach z testowaniem (leciałam do apteki, robiłam test, wychodził negatywny albo nieważny), postawiłam nie stresować męża. Wczoraj mu powiedziałam, że spóźnia mi się, a on mi kazał czekać TYDZIEŃ. Jakby mnie nie znał tongue sticking out smiley A ja czułam, że coś się święci, więc jednak wieczorem test kupiłam ;P Obudziłam się o 2 i nie śpię. Niedawno zrobiłam. Druga kreseczka mizerna, bladziuchna, ale JEST!!!thumbs up
Rano przejdę się do przychodni zapisać do gina.
Cieszę się jak cholera, bo w grudniu stuknęła trzydziestka, staramy się od jakiegoś czasu. W sierpniu minął rok od naszego ślubu i nic, więc przy łamaniu się opłatkiem wszyscy życzyli nam dzieciątka. Chcieli, to będą mieli.
Trzymajcie kciuki, żeby się okazało, że ta słaba krecha to faktycznie ciąża!!!

jojanek (offline)

25-02-2011 05:12:46

Lutnia
Mikor
A mi nic nie jest, nie mam młości ani zgagi tylko już apetyt za dwoje. Teściowa mi powiedziała, że na chłopaka się nie wymiotuje, może coś w tym jest ;> Albo może nie jestem w ciąży choć z badania krwi wynika że jestem. Za tydzień idę do lekarza się upewnić, nie wiem czy wytrzymam tak długo ....
Podobno każda kobieta ma inne objawy. Jak nie masz mdłości, to tylko się ciesz smiling smiley a z apetytem za dwoje uważaj, bo za mocno przytyjesz i potem ciężko będzie zrzucić... Ha! Komuś łatwo doradzać, a sama ciągle jem, a właściwie żrę i to głównie słodycze sad smiley

agnieszkal30 (offline)

31-05-2011 09:46:29

Wielka Brytania - Coventry
dzis mam umówione spotkanie z połozną, bo u nas w Anglii cała ciązą zajmuje sie polozna nie lekarz.
zobaczymy co powie....
napisze coś wiecęj jak wróce ze spotkania.
Trzymajcie sie cieplutko
całuski

monia114 (offline)

06-06-2011 12:19:47

Zakliczyn
ja tez nowa ale jaka szczęśliwa mam mdłości jestem ciągle zmęczona to moja kolejna ciąża
myślę że przy każdej czuje się inaczej tylko martwię się tak samo czy wszystko będzie dobrze

monia114

karolab25 (offline)

17-06-2011 11:22:53

Wrocław
hej dziewczyny jestem również w 6 tc,ciągle bym spała nie wiem czy to normalne ale boli mnie non stop podbrzusze i dół pleców jestem stra\szną panikarą czy wy też tak panikujecie i boicie sie o wszystko????dla mnie to coś nowego i niespodziewanego planowałam dziecko od 7 lat ale ostatnio troche chorowałam mam niedoczynność tarczycy więc też stąd te moje lenki i obawy boję sie o wszystko mam nadzieje że to minie a do lekarza to bym najchętniej codziennie chodziła i sprawdzałą czy jest oki.

ula25 (offline)

17-06-2011 22:29:21

gniezno
Witam!wczoraj dowiedziałam się, że jestem w 6.tygodniu ciąży... od kilku dni czuję się senna, od około 3 tygodni boli mnie podbrzusze ale krótkimi seriami fakt ten tłumaczyłam sobie tym, że jeszcze wczoraj byłam w pracy na ranną zmianę... nieświadoma , że pod sercem mam już maleństwo...również tak jak koleżanka karolab25 miewam bóle dolnej części kręgosłupa ale myślałam(do wczoraj) że to od dźwigania ciężarów w pracy... od dzisiaj jestem na zwolnieniu L-4...
od wczoraj moje życie się zmieniło, cały czas zastanawiam się czy dam radę... i czy to nie sen... ale wszyscy się cieszą i gratulują ...nawet w pracy... musi być dobrze , trzeba być dobrej myśli... pozdrawiam koleżanki... Ula

Bumalek (offline)

20-06-2011 22:14:47

Gryfice
Hejkasmiling smiley A ja własnie dzisiaj zrobilam test i wyszedł pozytywny!! Byla to planowana ciaze, ale facet mnie zostawil, jego strata. Po pierwsze piersi, podbrzusze i plecy. Brak apetytu. 6tc ciazywinking smiley JESTEM MEEEGA SZCZESLIWA! W piatek juz ide do ginekologa, nie moge sie doczekacwinking smiley

mama_dawidka (offline)

20-06-2011 23:13:02

Białystok
U mnie też szósty tydzieńsmiling smiley Pozdrowienia dla wszystkich mamuś...:play_with_child:

ula25 (offline)

30-06-2011 16:10:31

gniezno
hejka!jutro ide na wizytę do ginekologa, jutro wszystkiego się dowiem, dokładnie na kiedy przypada termin, bo wiem tylko tyle, że jestem już w 8 tygodniu.... czuję się dobrze czasami jeszcze boli mnie podbrzusze no i piersi, są nabrzmiałe i bardzo wyczulone... niemoge się doczekać jak zobacze na monitorze moją kruszynkę!!! pozdrawiam Was serdecznie i Wasze maleńkie pociechy!

pearl (offline)

01-08-2011 16:07:15

Dąbrowa Górnicza
Ja jestem w szóstym tygodniu i to moje drugie dzieckosmiling smileyZuzia (starsza siostra) ma 3 lata i ciagle powtarza, ze mamusia ma w brzuszku dzidziusiasmiling smiley

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 16:14 przez pearl.

misslilbee (offline)

22-08-2011 21:10:01

Gliwice
Czesc smiling smiley
Ja jestem po pierwszej wizycie i troche sie martwie, bo lekarz powiedzial, ze wszystko jak najbardziej ok, ale powiedzial, ze nie widac zarodka, tylko pecherzyk zoltkowy. Czy to normalne? Czy moze sie mylil? Troche sie martwie teraz...

ania01041990 (offline)

19-09-2011 17:20:23

Iłowo-Osada
No to Kochaniutkie będziemy mamusiamismiling smiley

kocurek19 (offline)

13-10-2011 12:31:12

Warszawa
No ja się wczoraj dowiedziałam, że jestem w ciąż mam już 3 letnią Zuzankę teraz tlko wizta u ginekologa i zobaczymy cz wszystko ok smiling smiley

" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

Sympatyczna (offline)

13-10-2011 13:47:15

polecam dołączanie do wątków kalendarzowych - w dziale "Mamy z dziećmi"

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

pyza78 (offline)

31-10-2011 18:18:37

Kalisz
Ja właśnie zaczynam 6-ty tydzień. Nie byłam jeszcze u lekarza.Myślę,że jeszcze poczekam z tydzień z tą wizytą.Tak bardzo sie cieszę z tej ciąży ,że aż się boję. Mam już synka 8-letniego i wydaje mi się ,że tak nie panikowałam z pierwszą ciążą jak teraz.Pozdrawiam wszystkie szczęsciary:-)
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5085, Posty: 1251507, Użytkownicy: 72488.
Ostatnio dołączył/a Paula1671.

Statystyki tego forum
Wątki: 44, Posty: 531.