Trzydziesty ósmy tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-09-2009 10:24:18

Ostatnie dni „dwa w jednym”. Samopoczucie lepsze. Staram się szukać pozytywów tego, że mój syn przyjdzie na świat inaczej, niż jego siostry. Najważniejsze, żeby był zdrowy – te słowa mojego męża najbardziej do mnie przemawiają.

czytaj więcej

gosiag (offline)

01-02-2010 17:45:02

witam wszystkie przyszle mamy. jestem prawie na mecie z moja dzidzia. wszystkie moje bole, a nie jedno boli wynagradza mi moja gwiazdkawinking smiley
to jak sie rusza i wklada mi swoja konczynke pod zebro.
w gruncie rzeczy nie boje sie porodu w sensie bolu jaki mnie czeka ,czy tez ze nie poradze sobie jako mama.
martwia mnie troche inne sprawy jak np. finanse i z tym strasem nie umiem sobie poradzic. moze znacie jakis ciekawy sposob na rozluznienie
:use_hammer:

pozdrawiam

alebazi (offline)

29-11-2010 15:17:45

Raciborz, München
witam przyszle mamusie
juz niewiele nam zostalo...
pare dni, godzin a moze minut....
niewiedomo kiedy nas cos czeka...
a moze wlasnie dzisiaj cos sie zaczniesmiling smiley
ja juz sie niecierpliwie...chcialabym moja coreczke juz przy sobie ....po drugiej stronie brzuszkasmiling smiley
a jej chyba najwyrazniej sie podoba w ciepelkusmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ninade4 (offline)

10-02-2011 22:15:54

kędzierzyn
nie mogę się już doczekać.. we wtorek mój lekarz powiedział, że muszę jeszcze trichę poczekać i umówił nas na kolejną wizytę. odliczm dni.. zostało ich jeszcze 11. Może się uda, że dzień póżniej będę miała to cięcie. Wreszcie Kubuś będzie z nami. Bo córeczka (2 lata) codziennie mnie "wygania" do szpitala urodzić dzidziusiasmiling smiley)

SABINA74 (offline)

19-03-2011 10:44:00

Sosnowiec
Witaycie mamuśki z 38 tygodnia !
- Jak ten czas leci jeszcze około 2 tygodni - to taki typowy urlopik.....zawsze szybko mi mijał.
Ja bede mieć cesarkę trochę sie niepokoję - trzymajcie kciuki !!!! Oby dotrwać jeszcze bez skurczy tydzień wow....

paulina210719938 (offline)

29-10-2011 23:46:58

Kwidzyn
witam przyszle mamausie
to moj pierwszy porod tak sie boje ze masakra
no i naturalnie bede rodzic tongue sticking out smiley

asiajankowska (offline)

12-02-2012 16:44:15

Krotoszyn
Cześc Mamuśki smiling smiley) ja w 38 tc. i również będę rodziła pierwszy raz i o dziwo jeszcze się nie boję, a nawet jestem ciekawa jak to wszytsko przebiegnie, choć koleżanki i rodzinka mi mówią, że oszalałam winking smiley) a ja im na to, że nie pierwsza rodzę, więc na pewno i ja dam sobie radę! smiling smiley Trzymam kciuki za Was i za siebie ! smiling smiley POWODZENIA!!! Oby Maluszki były zdrowe, a resztą nie ma co się przejmować smiling smiley Pozdrawiam !!!

klonowska164 (offline)

16-04-2013 17:27:03

Brąchnowo
mamuśki nie bójcie się , trzymam za was kciuki . moja to druga ciąża .
przy pierwszej ciąży za bardzo się martwimy i niewiemy czego się spodziewać

paulape (offline)

28-01-2014 15:00:49

Poznań
WITAM MAMUSKI W 38 TYGODNIU...JA CZUJĘ SIĘ FATALNIE ....BÓLE KRĘGOSŁUPA ,ZAWIESZONE NERKI ,SKURCZE .BÓLE PACHWIN...CÓZ .... JUŻ NIE MOGĘ CHODZIĆ ,O SPANIU NIE WSPOMNĘ ... sad smiley ....JEST MASAKRA BÓLOWA ! NIE ŻYCZĘ ŻADNEJ Z WAS ,TAK CIERPIEĆ POD KONIEC CIĄŻY winking smiley.
TO MÓJ DRUGI PORÓD ,LECZ W PIERWSZYM ŚMIGAŁAM ,JAK ŁANIA smiling smiley. SYN ZSZEDŁ DO KANAŁU RODNEGO ,DOPIERO GDY ODESZŁY MI WODY ,12 DNI PRZED TERMINEM... SKOŃCZYŁO SIĘ NA CC ,BO NIE MIAŁAM ROZWARCIA (PRZEZ 10 GODZIN ,TYLKO 2 CM),ALE CIĄZE ZNIOSŁAM PIĘKNIE smiling smiley
TA CIĄŻA JEST INNA = ZUPEŁNIE ,JUŻ TEŻ KILKANAŚCIE DNI PRZED TERMINEM,MYŚLAŁAM,ŻE LEKARZE SIĘ ZLITUJĄ I WYCIĄGNĄ DRUGIEGO SYNKA ,TAK JAK TO PLANOWALI ,PRZEZ CC... NATOMIAST JEST CAŁKOWICIE INACZEJ ...KAŻĄ MI CIERPIEĆ ,JAK JA CIERPIĘ ,TO I DZIECKO ...NIE MAM POJĘCIA DLACZEGO - TEN NIEMOWLAK JEST WIĘKSZY O PONAD PÓŁ KILOGRAMA ,OD PIERWSZEGO SYNA,DO DATOWANEGO PORODU ZOSTAŁO 14 DNI...KUBUŚ MA 3,500 KG I MIERZY OK.50CM.
BOJE SIĘ I O SWOJE ZDROWIE I JEGO ,TYM BARDZIEJ ,ZE JA CIĄGLE SPIE,A ON CORAZ MNIEJ SIĘ RUSZA....NIE CHCĘ ZEBY MEMU DZIECKU COŚ SIE STAŁO PRZEZ NIEODPOWIEDZIALNYCH LEKARZY (NADMIENIE ,ŻE MAM NAJLEPSZEGO LEKARZA W POZNANIU I BĘDĘ RODZIŁA W KLINICE ,TEŻ PONOĆ NAJLEPSZEJ W WIELKOPOLSCE = OT ,TAK WŁASNIE LEKARZE PRZEJMUJĄ SIE PACJENTAMI , A PIENIĄŻKI DOSTAŁ...)
ZAŁAMANA ,RODZĄCA NA DNIACH winking smiley
młody kozak

KGFVY-7733B-8WCK9-KTG64-BC7D8

dorota2010 (offline)

15-06-2015 16:33:03

J-w
38 tydzień a ja czuję się świetnie smiling smiley oprócz problemów ze spaniem, kiedy tylko wieczorem się położę mały zaczyna swoje wybryki.

Sisi19 (offline)

12-10-2016 04:53:29

Świt
Witam jestem w 38 tygodniu ciąży i strasznie to znoszę nie wiem co mam zrobić mam bezsenność oraz nocne wymioty pomocy!! :confused:

Izabellk (offline)

22-11-2017 21:56:31

Zaborze
Właśnie zaczynamy 38 tydzień. Czuję się dobrze, nie mam siły już 'latać' po sklepach jak przed ciąża, ale jeszcze daje rade chodzić na drobne zakupy. Trochę obawiam się porodu, jak to będzie itp. Pozdrawiam wszystkie mamusie, szczególnie jak ja pierwiastki smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4795, Posty: 1163488, Użytkownicy: 71429.
Ostatnio dołączył/a Ewa89k.

Statystyki tego forum
Wątki: 43, Posty: 529.