Jedenasty tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-09-2009 10:18:21

Plamienie przeszło po trzech dniach, zniknęły więc obawy. Chyba po to, by ustąpić miejsca następnym. Przypuszczam, że cała ciąża będzie dla mnie okresem wielkiej radości przeplatanej niepokojem.

czytaj więcej

3xmama (offline)

08-06-2011 10:52:49

Zamość
tak senność to też moje utrapienie...

szatyneczka (offline)

16-02-2012 14:01:15

Wrocław
mi rowniez przeszly juz wymioty i nudnosci ale sennosc dokucza dalej

kaktus (offline)

14-04-2012 13:34:10

LUBLIN
Ja własnie teraz dowiedziałam się co to są wymiotysad smiley

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

herbatka (offline)

17-04-2012 20:07:02

Warszawa
Mi wymioty też przeszły ale nudności pozostały. Jeśli chodzi o senność to jest koszmarna! Zasypiam o 21.30, budze sie o 7 i musze sie przespac jeszcze w ciagu dnia. Obłęd!

herbatka (offline)

17-04-2012 20:07:44

Warszawa
A macie bóle tak jakby w jajnikach?

edexu (offline)

27-05-2012 21:05:13

Tłuszcz
ja miałam takie bóle 2 tygodnie temu, ale na szczęście już przeszły, bo były nie do wytrzymania...sad smiley
a co do wymiotów to są naprawdę męczące;/

wysadzonafpowietrze (offline)

30-05-2012 16:16:18

Leszno / Chorley
Ja przyznać muszę ,że początki mojej pierwszej ciąży do dnia dzisiejszego znoszę bardzo ciężko. Od 4 tygodnia zaczęły mnie męczyć silne mdłości i wymioty o każdej porze dnia i nocy, schudłam 6 kg i z trudem odrywałam głowę od poduszki. Mój lekarz i położna (która prowadzi moja ciąże) lekceważyli moje złe wyniki badań krwi i moczu.( Od 2 lat mieszkam w Anglii i tutaj cała opieka i przebieg ciąży wygląda troszkę inaczej. Dopiero podlega się fachowej opiece lekarskiej po 3 miesiącu ciąży). 2 tygodnie temu pojechałam na izbę przyjęć do szpitala , przedstawiłam swoja sytuacje zrobili mi kolejne wyniki badań i zatrzymali na 4 dni w szpitalu. Leżałam pod kroplówkami i w końcu zaczęłam dochodzić do siebie. Położna podejrzewała ciąże mnogą ale na badaniu USG zobaczyliśmy jedno malutkie serduszkowinking smiley W chwili obecnej przyjmuje tabletki przeciwwymiotne i mam nadzieję ,że pomalutku od 12 tygodnia będę czuje się znacznie lepiej… i z całego serduszka zazdroszczę kobietą które znoszą ciąże znacznie lepiej… bo chciałabym już zacząć w pełni cieszyć się tym szczęściem.. Pozdrawiam winking smiley

Martus1990 (offline)

20-09-2012 09:09:43

Wejherowo
Ja musze powiedzieć że jakbym nie wiedziała że objawy są normalne w ciąży to bym nie wiedziała grinning smiley ja od samego początku ciąży baaardzo dobrze się czuję smiling smiley oprócz bolących piersi nic mi nie jest smiling smiley

kaplusgie (offline)

16-11-2013 09:52:51

Moje samopoczucie troszke wraca do normy. Jestem w stanie wytrzymac do godziny 23 bez snuwinking smiley pierwsze tygodnie wygladaly zupelnie inaczej. W ciagu dnia spalam... no i koniec dnia o godzinie 20:00 albo i wczesniejwinking smiley bylo trudno, ale juz jest lepiejwinking smiley ) wymiotow zadnych nie bylo, ale zmeczenie potworne... wstret do zapachow do tej pory jest i chyba jeszcze dlugo bedziesmiling smiley w kolko jadlabym zupy... ale rozne... najlepiej codziennie inna... smiling smiley poza tym nie znosze zapachu i smaku ogorkow konserwowych, kawy, papryki konserwowej... ogolnie przeszkadzaja mi zbyt mocne zapachy. Mozna by tak jeszcze dlugo pisacwinking smiley fajnie kiedys bedzie tu zajrzec i to przeczytac; )
Nasze malenstwo zdrowo rosnie, juz niedlugo byc moze poznamy płeć smiling smiley)) nie mozemy doczekac sie kiedy wezmiemy je w ramiona... ciąża

izabel52 (offline)

22-06-2017 12:44:54

Kleosin
Witam :-)to moja druga ciąża po 10latach przerwy :-)obecnie 11 tydzień i wciąż czuję się zmęczona jakbym pracowała po 10 godz dziennie :-(do tego prawie wszystko mi śmierdzi...ale mdli mnie coraz mniej :-)pozdrawiam wszystkie mamy :-)
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4780, Posty: 1158418, Użytkownicy: 71342.
Ostatnio dołączył/a aniasz1.

Statystyki tego forum
Wątki: 43, Posty: 528.