album dziecka - uzupełniacie takie coś?

Wysłane przez elizka88 

elizka88 (offline)

09-03-2018 12:56:45

Kraków
Kochane, dziecko mojej siostry będzie miało roczek i tu moje pytanie – czy Wy dostawałyście takie książki-albumy do uzupełnienia dla swoich pociech, gdzie się miało wklejać zdjęcia i uzupełniać jakieś tam informacje, jeśli tak, to jak Wam to wychodziło? Uzupełniałyście i macie pamiątkę, czy leży gdzieś zakopane? Widzę tego pełno w sklepach i kminię, czy to kupić, czy strata kasy.

KasienkaZOkienka (offline)

13-03-2018 14:53:34

Samborek
Takie coś to zazwyczaj leży, bo właśnie ktoś to musi uzupełniać i w dobie, kiedy się ma zdjęcia głównie cyfrowe, to chyba mało komu się chce z tym bawić winking smiley Może pomyśl nad czymś innym.

katerinee (offline)

16-03-2018 12:43:46

Kraków
Jak masz jakieś zdjęcia nie wiem z chrzcin, albo Wasze wspólne rodzinne z dzieckiem, to lepiej zrób fotoksiążkę, ja jak dawałam fotoksiążki na prezent, to znajomi się zawsze cieszyli, będzie fajna pamiątka z pierwszego roku życia dziecka dla rodziców, bo takie do uzupełniania to pewnie faktycznie będzie leżało na półce i się kurzyło, mało kto ma na to czas.

elizka88 (offline)

20-03-2018 14:13:19

Kraków
katerinee
Jak masz jakieś zdjęcia nie wiem z chrzcin, albo Wasze wspólne rodzinne z dzieckiem, to lepiej zrób fotoksiążkę, ja jak dawałam fotoksiążki na prezent, to znajomi się zawsze cieszyli, będzie fajna pamiątka z pierwszego roku życia dziecka dla rodziców, bo takie do uzupełniania to pewnie faktycznie będzie leżało na półce i się kurzyło, mało kto ma na to czas.

A gdzie robiłaś takie coś i długo Ci to zeszło?

katerinee (offline)

21-03-2018 14:25:51

Kraków
W Kserkopie, najdłużej to chyba zdjęcia wybierałam, musisz jakoś zapełnić minimum 20 stron, więc najpierw sobie obczaj, jakie fotki byś tam chciała dać, potem je po prostu wrzucasz do szablonu i czekasz kilka dni roboczych, w tygodniu się powinnaś zmieścić smiling smiley

kasiawegierka (offline)

14-09-2018 10:15:02

Franciszków
Album dziecka to jest bardzo fajna pamiątka i dla tego trzeba takie zdjęcia wywoływać i na bieżąco uzupełniać. Ja osobiście uwielbiam jak wszyscy siadami i przeglądamy stare zdjęcia jeszcze z czasów aparatów kliszowych. Teraz kupiłam bardzo fajny albumik dla siostry na prezent z tej strony Fotoalbumy Malik z Kalisza.

lalinn (offline)

14-11-2018 01:32:29

Karłowice Wielkie
Moim zdaniem taki [link widoczny po zalogowaniu] to bardzo fajny pomysł na prezent, bez względu na to, czy uzupełnimy go samodzielnie, czy pozwolimy, aby to rodzice sami go uzupełnili. W takim albumie nie muszą przecież znajdować się tylko zdjęcia, a na przykład ciekawe opisy, wspomnienia czy też wiersze.

kanda (offline)

22-11-2018 08:50:51

Częstochowa
Robimy to w postaci fotoksiążek.
Coś takiego masz na Empiku.
Zbieramy zdjęcia z dłuższego okresu i powstaje taki album.
Tylko album, który wychodzi taniej i nie ma możliwości wyciągania z niego fotek.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 7733, Posty: 1191823, Użytkownicy: 71622.
Ostatnio dołączył/a elcik2222.

Statystyki tego forum
Wątki: 46, Posty: 1947.