prezent na roczek !

Wysłane przez monstrum 

monstrum (offline)

24-10-2017 13:00:04

Wrocław
Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale może ktoś to odczyta. Poszukuje idealnego prezentu dla córeczki mojej koleżanki. Ma pierwsze urodziny i chciałabym żeby to było coś wyjątkowego. Wiadomo pomysłów mam sporo, ale może macie doświadczenie w tym obszarze i mogłybyście polecić jakąś stronę z fajnymi rzeczami. Z góry dzięki !

ferszka (offline)

03-04-2018 12:08:26

Kraków
Wszystko zależy od tego jakie zabawki już ma w swoim pokoju. Bratanica dostała ostatnio taką aktywizującą zabawkę i ma teraz zajęcie. Każde dziecko ma inaczej, ale warto spróbować. Widziałam takie na www.urwis.pl Zabawki edukacyjne też mogą zaciekawić malucha, trochę rozwinąć.

miskowka222 (offline)

10-06-2018 11:48:02

Bydgoszcz
Byłabym za jakims fajnym kocykiem polarowym i do tego zabawką. Później takie kocyki sa super pamiatka - corka dostala wlasnie od matki chrzestnej kocyk z salonu agaty z oryginalnymi haftem w formie dedykacji - bardzo fajna pamiatka na lata

fable (offline)

25-07-2018 20:15:39

Czasem po obejrzeniu oferty niektórych sklepów z zabawkami i gadżetami można wpasć na jakiś dobry pomysł. Polecam poszukać tutaj, bo wybór jest spory
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cocco (offline)

26-07-2018 18:09:51

Kraków
A może jakiś fotogadżet? Fajnie wyglądają takie fotoobrazy z dziecięcymi stópkami [link widoczny po zalogowaniu]
Chociaż to będzie bardziej taka pamiątka dla Twojej koleżanki, możesz też dać właśnie pamiątkę i pieniądze, to rodzice dołożą sobie do jakieś rowerka na przyszłość czy czegoś innego większego.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4779, Posty: 1158256, Użytkownicy: 71338.
Ostatnio dołączył/a ElizaNitek.

Statystyki tego forum
Wątki: 44, Posty: 376.