Gdy wszystko zmierza ku końcowi..

Wysłane przez Arbuzik 

Arbuzik (offline)

17-10-2015 04:31:41

Sadłogoszcz
Za Jakiś czas będzie mamuską. Ciesze się z tego powodu niezmiernie. Jako mama wiem, że będę szcześliwa. Ale jako człowiek śmiem powątpiewać. Jestem rozdarta, Bo chcialam z moim partnerem stworzyc dom jakiego ja nie mialam w dzieciństwie. Odkąd wie ze jestem w ciazy wogole stracil do mnie szacunek. Potrawi doprowadzic mnie do lez mowiac mi ze jestem dziwna I gruba, przez to chyba nie chce sie kochac. Potrafil powiedziec ze nikt mnie nie lubi co mnie zabolalo I to bardzo Bo na obczyźnie mam problem ze znalezieniem kogos komu moglaby zaufac.. nigdzie ze mna nie chodzi, mialam uroczystosc w polsce nie pojechal ze mna.. koledzy, picie to chyba sa jego teraz piorytety. Teraz leze sama, Bo on sie bawi na dole.. Dlatego szukam jakiekolwiek porady. Czy wy kobitki zostawilibyscie takiego faceta dla rodziny (Bo od 6 miesiacy zyje nadzieja ze cos sie zmieni, zyc nia nadal do narodzin) czy sobie odpuscic I szukac szczescia gdzie indziej? Pozdrawiam

KangurzaMama (offline)

25-10-2015 07:54:54

Gdańsk
Jak dla mnie taki facet to frajer a nie facet/część rodziny :/ skoro teraz tak Cię traktuje to po porodzie pewnie niewiele się zmieni :/ przykre że można tak traktować matkę swojego dziecka... sad smiley już teraz bym mu powiedziała że jak się nie zmieni to odejdę, zwłaszcza że takie myśli już Ci chodzą po głowie.

Mam nadzieję jednak że Ci się ułoży i facet zmądrzeje. Powodzenia.

rozanielona (offline)

02-08-2017 15:17:05

No rzeczywiście, niefajna sytuacja.

Patrycja8 (offline)

24-10-2017 17:38:30

Koniuchy
Będziesz mieć maleńkie dziecko i musisz być dla niego silna. Dziecko nie potrzebuje ojca, który się nim nie zajmuje i pije. Postaw mu warunek, że albo zacznie się leczyć i uczestniczyć w Waszym życiu, albo jego rola ojca sprowadzi się do płacenia alimentów. Nie bardzo wierzę, że jest w stanie się zmienić, ale może psychoterapia w: [link widoczny po zalogowaniu] , by mu pomogła? Domowy Detoks oferuje też wsparcie dla osób współuzależnionych. Może powinnaś skorzystać z takiej pomocy?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-24 17:39 przez Patrycja8.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4526, Posty: 1121457, Użytkownicy: 69956.
Ostatnio dołączył/a Sylwia2602.

Statystyki tego forum
Wątki: 30, Posty: 169.