25 listopada – Dzień Pluszowego Misia!

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

21-11-2012 13:25:35

Już w niedzielę świętujemy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Duża część dzieci pewnie święto będzie obchodzić już w piątek, bo z różnych stron dochodzą wieści, że na ten właśnie dzień pluszaki zapraszane są do przedszkoli i szkół. A my uczcimy dzień najlepszego przyjaciela każdego malucha niedużym konkursem. Nagrody – oczywiście misie!

czytaj więcej

iza233212 (offline)

23-11-2012 18:02:18

Bronikowo
JAK WKLEIĆ ZDJĘCIE NA KONKURS DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA?

ewelinaw2 (offline)

23-11-2012 23:24:29

Kraków
"Nazywam się Miś, Pluszowy Miś" smiling smiley

ANILORAK (offline)

24-11-2012 12:08:31

Ople
"Nazywam się Miś, Pluszowy Miś"

mija23 (offline)

24-11-2012 12:49:58

Mostek

Mamaronia (offline)

25-11-2012 09:52:38

Warszawa
"Nazywam się Miś, pluszowy Miś"

Nazywam się Miś, pluszowy Miś ale mówią na mnie Pysiato. Czemu Pysiato nie pytajcie, do dziś to zagadka nierozwiązana i zawsze jak mam tylko chwile odpoczynku od swoich misiowych obowiązków to o tym myślę. Myślę i myślę i rozmyślam. Jestem biały misiem z założenia. Bo troszkę mi się już przybrudziło, ale nie dużo. Jestem towarzyszem dziecięcych marzeń i zabaw mojej małej i kochanej Nikolki. To mała i urocza dziewczynka z lokami na głowie. Jest szalona i wszędzie jej pełno. Czasem muszę bardzo szybko łapkami przebierać, żeby uciec jak się na zakrętach nie wyrabia. Co dzień się przytulamy, bawimy i wymyślamy różne psoty. Niko zawsze częstuje mnie swoim smokiem ale ja jakoś nie bardzo, no żucie gumy mi nie "podchodzi" więc grzecznie ale stanowczo odmawiam. Każdego dnia wybieramy się na spacer po mieszkaniu. To tu zaglądamy, to tam. Czasem szukamy kredek, bo nieznośne w miejscu stać nie chcą i trzeba je ganiać. Nie powiem takie biegi codzienne dobrze formę wyrabiają. Kiedy jemy siedzimy obok siebie i karmimy się nawzajem. Ja jednak jakoś lepiej celuję do buzi Niko niż ona do mojej...no i dlatego tak mi się poszarzało. A wieczorem...wieczorem przytulam ją do siebie zarzucając swoja niedźwiedzią łapkę na jej brzuszek. I zasypiamy. A kiedy koszmar jej się przyśni głaszczę ją po główce i mruczę do uszka misiowe opowieści. To zawsze działa. Obcieram łezki, rozśmieszam, przytulam. Takie mam misiowe obowiązki. Taki ze mnie miś Pysiato.

mama_alusi (offline)

25-11-2012 11:12:28

Kętrzyn

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-25 11:40 przez mama_alusi.

lissa1983 (offline)

25-11-2012 12:00:24

Szczytnica
Misiek, to najlepsza przytulanka nie tylko dziecka smiling smiley Ja swojego misia mam od wielu lat, a teraz gdy lada dzień przyjdzie na świat moje dziecko, misiek będzie pierwszą przytulanką jaką ode mnie dostanie

anuuula85 (offline)

25-11-2012 12:22:10

Jastrzębie-Zdrój
Nazywam się Miś, pluszowy Miś

[link widoczny po zalogowaniu]

Martusia kocha wszystkie misiesmiling smiley jednak ten na zdjęciu jest jej ulubionym wypieszczonym. To jej pierwszy Miś i może dlatego darzy go taką Miłością smiling smiley
Miś ma na imię Mila tak go nazwała prawie dwuletnia Martusia i tak mu już zostało smiling smiley

agata_lisek (offline)

25-11-2012 13:13:02

RZESZÓW
CZEŚĆ JESTEM MIŚ BALU A OBOK MNIE JEST MOJA KOCHANA WŁAŚCICIELKA KAROLINKA NIE ROZTAJEMY SIE Z SOBĄ ANI NA KROK

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-25 13:49 przez agata_lisek.

Justynan (offline)

25-11-2012 13:27:21

Raciąż
Proszę Państwa oto MIŚ
Miś - przyjaciel nie od dziś,
najlepszy kompan dla córci lub synka,
Przy nim zawsze jest wesoła minka.
wspaniały to widok dla całej rodziny
widok szczęścia na buzi dzieciny.

Nasza córeczka Maja uwielbia Misie, a ten byłby wyjątkowym, niepowtarzalnym prezentem! Pozdrawiamy serdecznie wszystkie dzieciaczki i ich Misiaczki smiling smiley

Justynan (offline)

25-11-2012 13:37:13

Raciąż
nie potrafię dodać zdjęcia, idę pobawić się z córeczką i jej misiem a zdjęcie jest na [ebobas.pl] smiling smiley Pozdrowionka

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-25 13:38 przez Justynan.

anuuula85 (offline)

26-11-2012 11:29:51

Jastrzębie-Zdrój
Wyniki będą dziś pod tym postem?

wojtaszek (offline)

31-01-2015 21:58:34

Tarnów
Miś jest zabawką którą kochają wszystkie dzieci, ja pamiętam jak miałam swojego brązowego misia _ MILUSIA i już jako nastolatka nie mogłam się z nim rozstać ponieważ był dla mnie symbolem najfajniejszych zabaw dzieciństwa.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5136, Posty: 1269531, Użytkownicy: 72665.
Ostatnio dołączył/a yesdent.

Statystyki tego forum
Wątki: 497, Posty: 2603.