Leczenie nietrzymania moczu. Obkurczanie pochwy. Wypełnianie warg sromowych

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

27-08-2012 17:19:32

Portal eBobas.pl i firma Gold Clinic Medycyna i Ginekologia Estetyczna przygotowały wyjątkową ofertę dla aktywnych użytkowniczek portalu eBobas.pl – 50 proc. rabatu na jeden z trzech zabiegów poprawiających wygląd i funkcjonowanie pochwy! Problemy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu? Zbyt luźna pochwa po porodzie (porodach?), obniżająca jakość życia seksualnego? Defekty estetyczne okolic intymnych? Z tymi problemami już nie trzeba „jakoś” żyć, można je skutecznie zwalczyć – z nami za pół ceny.

czytaj więcej

dagaaa (offline)

09-07-2017 19:49:09

Warszawa
Problem nietrzymania moczu niestety znam z autopsji i bardzo długo był to wstydliwy problem, który pojawił się po porodzie. Na szczęście trafiłam na świetnego ginekologa, który polecił mi zabieg laserem UltraFrax Reborn, Robilam w szpitalu Lux Medu na Puławskiej w Warszawie i jak najbardziej polecam. Ulga!

Babiloon (offline)

04-03-2019 05:21:33

Jastrzębie-Zdrój
JA dopiero co postanowiłam poddać się takiemu zabiegowi laserowemu. Po ciąży miałam dość spory problem z nietrzymaniem moczu, który niestety cały czas się utrzymywał. :/ Od koleżanki dowiedziałam się, że doktor Barbara Blicharczyk w Warszawie wykonuje takie zabiegi, które podobno pomagają przy takim problemie. Bałam się, ale jednak podjęłam to ryzyko i wreszcie pozbyłam się tego problemu.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5085, Posty: 1251507, Użytkownicy: 72488.
Ostatnio dołączył/a Paula1671.

Statystyki tego forum
Wątki: 498, Posty: 8784.