Nieustający konkurs rysunkowy "Ręką dziecka malowane"

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

25-02-2011 22:08:04

W lutowej edycji nieustającego konkursu rysunkowego "Ręką dziecka malowane" na naszym portalu objawiło się spore grono małych wielkich artystów. Byliśmy pod wrażeniem prac dzieci, opatrzonych ciekawymi komentarzami rodziców. Coś nam mówi, że pomysł na konkurs rysunkowy to przysłowiowy strzał w dziesiątkę!

czytaj więcej

agnieszka1972 (offline)

26-02-2011 20:16:41

Serdecznie gratulujemy wygranym...ale jedno mnie zastanawia.skoro konkurs ma kilka etapów,tak aby każdy rodzic chwalący się zdjęciem dziecka miał szansę na wygraną dlaczego redakcja nie przewidziała sytuacji ,która zaistniała już dziś.Osoby pracochłonnie zbierające głosy,bo po 4000 czy 3000, po raz drugi wystawiają zdjęcia prac swoich maluchów-więc wynik z góry jest już ustalony.I niestety zapewne będzie to w kolejnych etapach. Będą te same osoby tylko w innej kolejności.Przepraszam,ale to trochę zniechęca.Mało która z mam czy któryś z tatusiów może sobie pozwolić na cało dobowe łapanie 'klik za klik",kosztem dziecka-taka prawda.Wolą te cenne chwile spędzić z dzieckiem,malując razem z nim.Zresztą widać jaka była różnica głosów-ktoś z 1 strony ma prawie 5000 troszkę niżej 500.I sytuacja się powtarza dejawi?????????? to się robi niesmaczne.
Wiem,nagrody przyznaje jury również-ale trochę ta cała sytuacja jest niesprawiedliwa jeśli chodzi o pozostałych użytkowników portalu.Z resztą jak widać w każdym konkursie zdjęć jest jakby mniej...mniejsze zainteresowanie wśród czynnych mam ,a większe wsród tych ,które ze stanu letargu wybudza słowo KONKURS....
To tyle-taka tam refleksja.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-26 20:30 przez agnieszka1972.

agnieszka1972 (offline)

27-02-2011 16:23:14

szkoda słow o drugim etapie i pierwszch miejscAch.

MAMA (offline)

27-02-2011 19:31:17

Warszawa
Konkurs dopiero się rozpoczął, proszę się nie zniechęcać...

grazyna (offline)

28-02-2011 15:53:55

WASZE UWAGI UWZGLĘDNIAMY i poprawiamy ZASADY zdobywania nagród! Macie rację, że regulamin i system przyznawania nagród jest do poprawki! Rzeczywiście istnieje niebezpieczeństwo, że co miesiąc te same osoby "doklikają" się do czołówki. Dajcie nam czas do jutra (1 marca). Pracujemy nad udoskonaleniem zasad konkursu Ręką Dziecka Malowane 2. Pozdrawiamy,

redakcja eBobas.pl

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 15:55 przez grazyna.

MAMA (offline)

01-03-2011 11:33:38

Warszawa
Na redakcyjnym blogu opublikowaliśmy nowe zasady podziału nagród, uwzględniając postulaty użytkowników i wnioski z obserwacji przebiegu konkursu. Pozdrawiam winking smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5321, Posty: 1362822, Użytkownicy: 73239.
Ostatnio dołączył/a beata2505beata.

Statystyki tego forum
Wątki: 498, Posty: 11444.