Mleko i witamina D spożywane przez ciężarną chronią jej dziecko przed stwardnieniem rozsianym

Wysłane przez MAMA 

MAMA (offline)

18-02-2010 16:01:16

Warszawa
Naukowcy uważają, że cztery szklanki mleka wypite dziennie przez ciężarną zdecydowanie zmniejszają ryzyko wystąpienia u jej dzieci stwardnienia rozsianego.

czytaj więcej

toja51 (offline)

23-02-2010 14:13:51

Kraków
"To odkrycie może szczególnie zainteresować kobiety cierpiące na stwardnienie rozsiane, bo może być środkiem chroniącym ich potomstwo przed tą chorobą – mówi Fariba Mirzaei". No nie wiem czy pani Fariba Mirzaei dobrze radzi kobietom chorym na stwardnienie rozsiane. Czytałam, że aby zahamować postęp choroby chorzy na SM w ogóle nie powinni pić mleka!

lenka_boska (offline)

22-01-2014 22:03:18

Socho
Ciekawe, warto wiedzieć takie rzeczy. Mnie na niedobory witaminy D uczulił mój lekarz, narażone są nie tylko dzieci, ale też dorośli. Dlatego ja też przyjmuję preparat z witaminą d, najbardziej odpowiada mi d-vitum forte.

edytta88 (offline)

25-06-2016 18:32:05

Białystok
W ogóle witamina D jest bardzo potrzebna dla rozwoju dziecka, nie tylko w brzuszku mamy, ale też później. Czytałam, że np. niedobór w ciąży może powodować powstawanie u dziecka astmy i różnych alergii pokarmowych, dlatego lepiej nie ryzykować.

janeczka15 (offline)

20-01-2017 12:51:45

Warszawa
Witamina D jest bardzo ważna w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Sprawia, że nasze kości i mięśnie są całe, zdrowe i silne. Fajnie stosuje się Vita D Express. Jest to pierwsza tabletka rozpuszczana pod językiem.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5321, Posty: 1362832, Użytkownicy: 73239.
Ostatnio dołączył/a beata2505beata.

Statystyki tego forum
Wątki: 498, Posty: 11445.