POLA

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:53:40

cechuje ją przede wszystkim zdrowy rozsądek i rozwaga. Odznacza się też dużym wyczuciem sytuacji i zdolnościami organizatorskimi. Nie przejawia co prawda wielkich ambicji, ale suma posiadanych cech pozwala jej wieść życie dostatnie i bez większych wstrząsów

czytaj więcej

zebrrra (offline)

31-07-2009 21:11:57

Pola... Moja Pola... Polusia, Poleczka, Polanka, Poldżar Ukochany smiling smiley

Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

Mitra (offline)

05-08-2009 16:11:09

vel Poldek , Poldzisława, Poldencjusz, tez ukochany smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-05 16:21 przez Mitra.

Sympatyczna (offline)

05-08-2009 16:15:34

Mitra - witaj.... czytam wieści od Netisi i ryczę... też jestem z Wami w tych chwilach...

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Mitra (offline)

05-08-2009 16:21:14

Ja nawet nie wiem co tam można napisać sad smiley. tylko czekać...

gabif (offline)

25-02-2010 21:45:01

Juz od pierwszych chwil jak tylko dowiedzialam sie ze bede miala dziecko wiedzialam ze corka bedzie nosic imie POLA (Polczyslawa smiling smiley )
bardzo mi sie to imie podobalo i na szczescie mezowi tez smiling smiley

lukasz81 (offline)

05-06-2011 09:42:24

PL
Pola - bardzo ładne imię. Prawie jak Ola :-) Ale czy to nie jest zdrobnienie od Apolonia? Nie słyszałem o Polczysławie.

[link widoczny po zalogowaniu] - Na co czekasz?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-05 09:43 przez lukasz81.

Anonimowy użytkownik (offline)

08-07-2011 13:18:36

a może Ola prawie jak Pola?winking smiley

Pola może być zdrobnieniem od Apolonii,ale nie musi...

może funkcjonować samodzielnie-jako główne imię.moja mama nazywa wnusię Polinkasmiling smiley

imieniny niestety tylko w Apolonii,bo samej Poli jeszcze w kalendarzu nie ma...jeszcze...grinning smiley

nikolina82 (offline)

17-10-2011 22:30:05

Warszawa
Witam Was Dziewczyny!
Jestem tegoroczną Kwietniówką, choć Moja Pola zrobiła nam niespodziankę i pojawiła się w przedostatni dzień marca smiling smiley
Jeśli są wśród Was Mamy z Warszawy i okolic, to zapraszam Was na nasz Wamusiowy profil na facebook'u smiling smiley

Krótko o nas smiling smiley Wamusie, czyli WARSZAWSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca aktualne i przyszłe mamy z Warszawy. Nasza działalność polega na wzajemnym wspieraniu się w trudnej sztuce macierzyństwa. Pokazujemy sobie nawzajem, że bycie mamą może być wspaniałą przygodą. Uświadamiamy, że mama to atrakcyjna kobieta, która potrafi realizować swoje marzenia!
Wamusie powstały z inicjatywy trzech mam: Agaty, Ilony i Magdy, które postanowiły pokazać, że mama może być zaradną, przedsiębiorczą kobietą, która świetnie organizuje sobie czas i rewelacyjnie godzi obowiązki mamy i żony z przyjemnościami i realizacją swoich pasji.
Zapraszamy do polubienia nas smiling smiley

izabelka0308 (offline)

04-05-2013 15:24:11

POLA funkcjonuje też jako główne imię i tylko w tym wydaniu mi się podoba smiling smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

25-05-2013 13:45:12

Izabelka - no ba! grinning smiley w końcu Pola Negri brzmi wytworniej niż Apolonia Chałupiec tongue sticking out smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1321436, Użytkownicy: 73086.
Ostatnio dołączył/a Natasza8620.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1239.