KORNELIUSZ

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:53:13

to osoba bardzo emocjonalna. Szybko się złości, jak również gniew łatwo przechodzi u niego w śmiech. Korneliusz jest ciekawy świata, życia swoich znajomych i chętny do pomocy. Pragnie poświęcać się wielkim ideom i potrafi podporządkować temu celowi swoje życie. Silnie odczuwa popędy seksualne, jednak silna wola pozwala mu nad nimi panować

czytaj więcej

agusiakowalczyk (offline)

29-05-2015 09:53:12

Witam wszystkich na portalu ebobaswinking smiley. Mam synka o imieniu KORNELIUSZ. Przeczytałam opis imienia i wiecie,że się wszystko zgadza. Mój synek właśnie takim jest człowieczkiem bardzo żywym, ciekawy świata, wszystko go intereseje. Daje nam dużo radości bez niego byłoby smutno i nie wyobrażamy sobie żeby był inny. Choć naprawdę z ręką na sercu trzeba powiedzieć, że nasza cierpliwość i wyrozumiałość sięga zenitu bo Korneliusz naprawdę wykorzystuje ją do granic końca. Serdecznie pozdrawiam wszystkich rodziców co mają synów o tym imieniu i życzę im dużo powodzenia;-}. mama agnieszka

baarteek399 (offline)

12-10-2015 15:28:21

Szczecin
Znam osobę o dokładnie takim imieniu i muszę powiedzieć że opis jest zbieżny z jego charakterem. Po za tym imię bardzo ładne, polecam nadawanie takiego imienia.

Karty plastikowe [link widoczny po zalogowaniu] do biura.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5084, Posty: 1250627, Użytkownicy: 72480.
Ostatnio dołączył/a bigerkinder.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1233.