JULIA

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:53:09

to bez wątpienia kobieta z klasą. Jej wytworne maniery wzbudzają szacunek otoczenia. Wrodzona nieśmiałość dodaje uroku. Właśnie swoją nieśmiałością, zażenowaniem i pozornym chłodem najbardziej podbija męskie serca. Z wyborem partnera życiowego długo się waha, zanim zdecyduje się oddać swoje serce i rękę. A jeśli już to nastąpi, jest wówczas wierną i kochającą partnerką

czytaj więcej

Brunettqe (offline)

13-07-2009 04:48:51

New York
Moja coreczka ma na imie Julia smiling smiley narazie trudno stwierdzic czy opis sie zgadza smiling smiley ale kiedys napewno sie okaze.

[link widoczny po zalogowaniu]

julunia (offline)

27-07-2009 00:53:00

koźmin Wlkp
moja córeczka to też Julia mam nadzieje że będzie szczęśliwym człowiekiem z imieniem jakie jej wybraliśmy?!

Samantha (offline)

27-07-2009 21:21:17

według mnie to jest zbyt popularne i przereklamowane imię. Pójdą dzieci do szkoły i co druga to będzie Julia.

zebrrra (offline)

31-07-2009 21:24:17

Samantha
według mnie to jest zbyt popularne i przereklamowane imię. Pójdą dzieci do szkoły i co druga to będzie Julia.

Nikola też bardzo popularne, ale to przecież nie o to chodzi smiling smiley

Julia- rzeczywiście króluje w rankingach popularności, ale bardzo ładne imię.

Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

MARTAPOL (offline)

12-09-2009 10:33:20

Tychowo
Kiedy ja byłam w wieku szkolnym co druga dziewczynka to była Ania.W mojej klasie było ich 5!Moja córeczka ma nia imię JULIA ANNA(drugie po babci).Dlaczego Julia?Bo w mojej rodzinie nie ma Juleczkismiling smiley Jest Zosia,Liwia,Kaja,Eliza... Te imiona też sa piękne!!!

goskat (offline)

01-06-2010 10:29:46

Moja córka ma na imię Julia.
Popularność tego imienia wynika z faktu ze jest to bardzo ładne imię.
Niestety nie zdawaliśmy sobie z mężem sprawy ze aż tak popularne, prawdopodobnie wtedy nasza córka miałaby na imię Pola.
Z drugiej strony nie liczy sie imię jakie nosi dziecko ale jego charakter i osobowość.

kozaczek52 (offline)

12-07-2010 19:25:39

Kraków
ja z narzeczonym jak zastanawialismy sie nad imieniem i wybrdalismy julia to nie bylo o nim glosno i nie slyszalm go a jak sie ocrka urodzila i juz na spacery chodzilismy to wszedzie julki slysze smiling smiley

kasia24 (offline)

17-08-2010 19:40:57

zabrze
Moja córa też ma na imię Julia wybraliśmy je z mężem bo jest ładne a nie dlatego że popularne.
Każdy wybiera takie imie jakie mu sie podoba przynajmniej tak mi sie wydaje.

Oliwia28 (offline)

23-09-2010 21:50:20

Warszawa
Dopiero niedawno rozpoczęliśmy z mężem starania, ale ja już od wielu lat (chyba 13..?) wiem, że nazwę córkę imieniem Juliasmiling smiley Mąż odkąd się znamy (4lata) przystanął na mój wybórsmiling smiley Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła głaskać brzuszek i z nim rozmawiać nazywając go po imieniu..Julia lub...Kamilsmiling smiley

molka1980lasek (offline)

02-02-2011 20:45:55

londyn
Witam dziewczyny!!!
właśnie spodziewam się mojej czwartej pociechy, wiemy już że będzie to dziewczynka i napewno na imię będzie miała Julia.
Moje dzieciaczki to:
Dominik 8 lat, Wiktoria 5 lat i Gabriel 2latka.

PhilipBlue (offline)

20-12-2014 13:12:07

Żagań
Dla mnie to jest jedno z najładniejszych imion smiling smiley

Życie jest piękne smiling smiley

nstankie (offline)

27-12-2014 23:22:49

Wrocław
Moja mała księżniczka też będzie miała na imię Julia... Za trzy i pół miesiąca pojawi się na świecie...

bozol (offline)

05-01-2015 22:17:31

Opole
Zawsze chciałem miec córkę o takim imieniu. Jednak moja druga połówka ma właśnie na imię Julia, więc musimy szukać inne imię. Zastanawiamy się nad Elżbietą, która w ostatnich czasach stała się trochę mnirj modna.

Sprzedaż i [link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5030, Posty: 1226051, Użytkownicy: 72331.
Ostatnio dołączył/a Czecze.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1228.