GABRIELA

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:53:02

swoją aktywnością i dociekliwością absorbuje wszystkich dookoła. Jest osobą dynamiczną, ale i zrównoważoną. Potrafi pracować w cieniu innych, ale wewnętrznie wcale nie czuje się osobą drugoplanową. Zna swoją wartość i robi z tego właściwy użytek. Długo pamięta wszystkie złe i dobre względem niej postawy. Niepowodzeniami zbytnio się nie przejmuje, mobilizują ją one do dalszych zmagań z losem

czytaj więcej

karlita (offline)

04-12-2009 15:05:58

Lublin
ja znalazłam taki opis smiling smiley jesli mu wierzyć to nasza Gabi to idealne połączenie mamy i taty smiling smiley

"Gabriela to osoba niezwykle energiczna. Najchętniej pracuje jednocześnie na dwóch etatach, dokształca się, buduje dom, wychowuje dziecko, a przy tym ma tak zadbane paznokcie i staranny makijaż jak mało która kobieta. Wszystko, cokolwiek robi, zasługuje co najmniej na uznanie.

Jest świadoma swojego uroku. Jej klasę podkreślają staranny strój skromna, ale gustowna biżuteria. Jedyną wadę tej kobiety stanowi apodyktyczność - Gabriela ciągle kogoś popędza, poucza, komenderuje kimś. Bez wątpienia ma dobre intencje, ale nie każdy za nią nadąży, zwłaszcza jeżeli ktoś lubi wolniutko smakować życie. Co ciekawe, właśnie taki mężczyzna zwykle staje na jej drodze, gdy przychodzi pora na miłość. Mimo wszystko tworzą dobrą rodzinę. Mąż zwykle prowadzi dom i rządzi w kuchni.

Niezwykły umysł, szerokie horyzonty, wrodzone zacięcie do badań i naukowych dociekań. Przy tym zachwyca ją wszystko, co piękne i w harmonii z otoczeniem. Wskazane są dla niej wszelkie zawody związane z tworzeniem nowych przestrzeni, czy to dosłownie jako architekt, czy też bardziej jako pisarz i muzyk.

Opis w/g Tarota: Gabriela kocha cały świat i umie służyć ludziom. Pomagając innym, nie patrzy na ich status społeczny czy poglądy; dla niej liczy się po prostu człowiek. O sobie często nie ma czasu pomyśleć, toteż zazwyczaj pozostaje w życiu sama, choć nie samotna. Z reguły zostaje pielęgniarką, wolontariuszką albo zakonnicą.

Droga życiwa w/g Tarota: Gabriela znakomicie sprawdzi się jako nauczycielka, naukowiec, prawniczka, finansistka, handlowiec, menedżer, dziennikarka."


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

08-03-2011 18:28:53

Łomianki / Warszawa
Osobowość: Ucieleśnienie równowagi
Charakter: 97 %
Promieniowanie: 95 %
Rezonans: 92 000 drgań/sek.
Kolor: Niebieski
Główne cechy: Uczuciowość-Zmysłowość- Towarzys­kość- Intuicja
Totem roślinny: Len
Totem zwierzęcy: Mysz
Znak: Waga
TYP: Mają zrównoważony charakter, który pozwala im na właściwe osądzenie sytuacji. Gdy wbiją sobie coś do głowy, pracują po cichu, ale udaje im się przegryść przez wszystkie przeszkody, niczym mysz, która jest ich totemem.
PSYCHIKA: Nieraz miewają napady zło?ci, od dzieciń­stwa trzeba je uczyć opanowania, aby nie raniły innych okrutnymi słowami. Bardzo subiektywne, patrzą na wszystko z własnego punktu widzenia. Mają dużą pewność siebie, choć rzadko ją okazują.
WOLA: Niezłomna wola oraz wytrwałość.
POBUDLIWOŚĆ: Silna, ale niezbędna dla tego typu charakteru, gdyż bez niej wola i duża aktywność zrobiłyby z nich "roboty", pochłonięte jedynie pracą.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Są nadzwyczaj pamiętliwe. Jeśli ktoś "zajdzie im za skórę", jak to się mówi, czekają miesiącami, czasem latami, aby się z nim porachować. Niepowodzenia znacznie bardziej je dra­żnią, niż przygnębiają.
AKTYWNOŚĆ: Nie mogą usiedzieć w miejscu! Po­trzebują wielkich przedsięwzięć. Nie bardzo lubią naukę, ale mimo to odnoszą sukcesy, gdyż są bardzo zaradne. Ich płodna wyobraźnia podpowiada im tysiąc rozwiązań, dorzućcie do tego ich niezwykły urok i wyjątkową pamięć, a zrozumiecie, że potrafią wy­brnąć z każdej sytuacji. Są stewardesami, modelkami, antykwariuszami, interesują je wszelkie zawody związane z modą i dekoratorstwem.
INTUICJA: Zaskakująca, potrafią oceniać ludzi nie­wiarygodnie prędko i właściwie!
INTELIGENCJA: Bardzo rozwinięta, ironiczna, o ten­dencji analitycznej, to znaczy, że rozróżniają najmniej­szy szczegół danej sytuacji.
UCZUCIOWOŚĆ: Jeśli chcą, potrafią stworzyć miłą atmosferę, rozwikłać trudną sytuację. Gdy zaś nie chcą... Są uczuciowe, ale nie okazują tego. Są bardzo zaborcze, nawet w dzieciństwie.
MORALNOŚĆ: Posiadają w duszy skarby miłości i poświęcenia. Ale wybuchowy i namiętny aspekt osobowości nieraz prowadzi te kobiety do wyrwania się z ram codziennej egzystencji i przeżycia bulwersują­cej przygody, która pozostawi im bogate wspomnie­nia.
ZDROWIE: Grzeszą pewną beztroską w tej dziedzi­nie. Słaby punkt: nerki. Mają także wrażliwe płuca, często cierpią na gwałtowne bóle głowy, łatwo się przeziębiają i śle znoszą brak snu.
ZMYSŁOWOŚĆ: Pragną żyć intensywnie i dla tego celu są gotowe popełnić wiele nieostrożności. Są bardzo kobiece, kokieteryjne i zmysłowe. Ich sex-appeal łamie serca mężczyznom. Nie można dopuścić, by stały się małymi kobietkami w wieku, gdy przystoi im gra w piłkę i w klasy.
DYNAMIZM: Całym sercem angażują się w działanie. Nigdy wam nie odmówią pomocy, uśmiechając się tak jakby wszystko było dla nich łatwe.
TOWARZYSKOŚĆ: Uwielbiają przyjmować go?ci, i to wystawnie. Doskonale się ubierają, mogą służyć dobrą radą w dziedzinie urządzania mieszkania. Jako żony są bardzo reprezentacyjne.
PODSUMOWANIE: To ryzykantki, niczym ich totem, mysz, która - wbrew temu, co się sądzi - nie jest wcale zastraszonym zwierzątkiem, prze­ciwnie, jest tak zuchwała, że wyjadłaby wam ser z talerza!<


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.


"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."
Janusz Korczak
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4940, Posty: 1202209, Użytkownicy: 72104.
Ostatnio dołączył/a Iwi0613.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1227.