Czy imię Matylda skrzywdzi dziecko?

Wysłane przez cytrynka728 

cytrynka728 (offline)

21-04-2016 11:09:00

Rogalów
Witajcie Drodzy Rodzice,

W sierpniu na świat przyjdzie nasze pierwsze dziecko - córka. Podoba nam się imię Matylda ale właściwie tylko nam się podoba bo od rodziny słyszymy tylko ''dziecko będzie się wstydzić tego imienia'' ''że zrobimy jej krzywdę na całe życie'' ''że jak będzie otyła a tu jeszcze takie imię'' a ''i krowa Matylda jest'' ehh jak człowiek się tak na słucha to już wątpi w swoja decyzje.

Jakie jest wasze zdanie na temat tego imienia? Znacie jakieś Matyldy?

P.s Myślę ewentualnie o imieniu LIwia

Monika_JG (offline)

24-05-2016 11:25:27

Cześć smiling smiley
Osobiście bardzo podoba mi się to imię i uważam, że na pewno nie skrzywdzisz nim dziecka smiling smiley Nie przejmuj się ty, co mówią inni. Mam podobnie: urodzę we wrześniu córkę, której chcemy dać na imię Daria. U mnie w rodzinie nikomu się nie podoba i cały czas przekonują, żebyśmy zmienili. Ale to będzie nasza córka i chcemy jej nadać najpiękniejsze według nas imię smiling smiley)

Monika_JG (offline)

24-05-2016 11:37:10

cytrynka728
Witajcie Drodzy Rodzice,

W sierpniu na świat przyjdzie nasze pierwsze dziecko - córka. Podoba nam się imię Matylda ale właściwie tylko nam się podoba bo od rodziny słyszymy tylko ''dziecko będzie się wstydzić tego imienia'' ''że zrobimy jej krzywdę na całe życie'' ''że jak będzie otyła a tu jeszcze takie imię'' a ''i krowa Matylda jest'' ehh jak człowiek się tak na słucha to już wątpi w swoja decyzje.

Jakie jest wasze zdanie na temat tego imienia? Znacie jakieś Matyldy?

P.s Myślę ewentualnie o imieniu LIwia

Poza tym na babyonline.pl w rankingu imię Matylda jest na 61 miejscu z 369. więc na pewno nie jest to aż tak niespotykane imię, żeby się go wstydzić
smiling smiley Imię piękne!! smiling smiley

oliwro (offline)

10-07-2016 12:21:59

Wrocław
Nie dałbym tak dziecku na imię. Dla ciebie moze jest imię ładne, ale dziecko będzie miało duży problem.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1122268, Użytkownicy: 69443.
Ostatnio dołączył/a paulinamuller1.

Statystyki tego forum
Wątki: 520, Posty: 1137.