Życzenia dla mojej córeczki

Wysłane przez justyna1 

justyna1 (offline)

13-05-2009 14:42:31

Leszczyny
Miałam nie być mamą jednak jestem.Córeczko miałaś nie przetrwać a jednka dałaś radę.Życzę Ci byś zawsze miała taką siłę do walki jak wtedy gdy zagrażał mi poród przedwczesny( wtedy lekarz powiedział to dziecko chce strasznie żyć i walczy).Życze Ci byś zawsze była uśmiechnięta tak jak każdego dnia, by nadal fascynował Cię świat.Życzę Ci byś nie znazała zawiści ludzi, by każde Twoje marzenie się spełniło.Wiem jak było mi ciężko Córeczko donosić tą ciąże jednak dałam radę, bardzo Cię kocham i zrobię wszystko byś na każdym kroku czuła moja miłość.Jesteś dla mnie wszystkim,może trochę za bardzo Cię rozpieszczam ale chce byś miała wszystko czego ja nie miałam.Jednego jestem pewna mojej miłości Ci na pewno nie zabraknie a to chyba najważniejsze.Życzę Ci jeszcze prawdziwych przyjaciół , którzy zawsze Ci pomogą i byś kiedyś spotkała miłość swego życia tak jak ja Twojego tatę.Kocham Cię Córeczko Mama

bianka (offline)

15-05-2009 20:50:38

gdańsk
śliczne maleństwo i z tego co czytam dzielna mamasmiling smiley

bianka

amelkasloneczko (offline)

18-05-2009 21:23:08

Aż ciarki przechodzą jak się czyta....Wiele mamusia przeszła a jednak walczyła jak każda kochająca mama. Cieszymy się, że się wszystko udalo i oczywiscie dołączamy się do tych pięknych życzeń,życząc maleństwu beztroskich i ciepłych chwil a przede wszystkim zdróweczkabuziak od dziecka

rabarbar (offline)

19-05-2009 05:59:00

kowary
piękny wierszyk rozumiem cię miałam to samo co ty też strasznie się bałam o moje maleństwo walka była cięszka ale bylo warto gratulacje wytrwałości żartowniś

asiaad2 (offline)

14-07-2009 22:24:13

k.o
piekne te życzenia, mogę sie pod nimi podpisać jako jedna z tych co długo sie starali o dziecko a potem bardzo walczyli aby donosic ciążę, teraz mój upragniony synus jest moim największym szcześciem

bolo1696 (offline)

24-10-2014 17:02:19

Bojków
Bardzo szczęśliwe zakończenie, wszystkiego najlepszego.

Wiecie, że działa [link widoczny po zalogowaniu], a [link widoczny po zalogowaniu] to dobry kierunek nauki?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5295, Posty: 1338885, Użytkownicy: 73160.
Ostatnio dołączył/a Paulina3107.

Statystyki tego forum
Wątki: 119, Posty: 563.