Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Przygotowania do powitania. Rozdajemy nagrody od Philips Avent

Laktator i zestawy startowe dla niemowlaka do wygrania

Jesteś w ciąży? Czekasz na dziecko? To wyjątkowy czas, w którym chcesz się dzielić radością oczekiwania na maluszka. Teraz możesz się podzielić nią też na portalu eBobas.pl i wygrać jedną z nagród ufundowanych przez Philips Avent.

Przygotowania do powitania!

Fot. Materiały partnera

Przygotowania do powitania!

Nagroda główna to laktator maualny
Zestawy butelek Philips Avent

Od marca do czerwca nadal rozdajemy nagrody od Philips Avent.

Nagroda główna to laktator manualny SCF 330. Nagrodami dodatkowymi są dwa zestawy zawierające 3 butelki Natural marki Avent o pojemności 260 ml wykonane z materiałów nie zawierających BP, wyposażone w szerokie smoczki o naturalnym kształcie, oraz dwa zestawy pojemników do przechowywania pokarmu zawierające 10 pojemników do wielokrotnego użytku wraz z pokrywkami oraz dwoma wygodnymi adaptorami.

Wystarczy, że w ciągu miesiąca dokonasz minimum trzech wpisów w sekcji "Przygotowania do powitania". Co miesiąc redakcja wybierze pięć osób, które otrzymają nagrody.

Nagrodę może otrzymać użytkownik, który zamieści w ciągu miesiąca (kalendarzowego) minimum TRZY wpisy i pod przynajmniej JEDNYM z nich zbierze minimum 15 polubień od użytkowników portalu eBobas.pl.

Jeśli ktoś zamieścił pięć wpisów i pod każdym miał pięć polubień – nie spełnił wymogów regulaminu i nie mógł być brany pod uwagę przy przyznawaniu nagród. Oczywiście – spełnienie wszystkich wymogów nie gwarantuje otrzymania nagrody, choć, jak pewnie nasi użytkownicy wiedzą, staramy się doceniać wysiłek, kreatywność, zaangażowanie. Im więcej wpisów, im więcej polubień pod nimi – tym szanse na nagrodę większe.

Uwaga! Prosimy o zamieszczanie we wpisach wyłącznie własnych zdjęć.

Redakcja eBobas.pl zdjęć nie weryfikuje, nie mamy takiego obowiązku. To użytkownik, który zamieszcza nieswoje zdjęcie, naraża się na ewentualne kłopoty. My zaś, po ustaleniu takiego faktu, mamy problem z ewentualnym przyznaniem nagrody. Nikogo nie dyskwalifikujemy, ale przestrzegamy - na portalu można zamieszczać tylko materiały, do których ma się prawo.

 

NAGRODY ZA LUTY

Nagroda główna powędruje do użytkowniczki 0202oliwcia

 

Nagrody dodatkowe (zestawy butelek) otrzymują:

AnastazjaSteel

Jola12

MamaCoach

GabaBaba26

 

Gratulujemy, prosimy o pobranie, wypełnienie i terminowe odesłanie FORMULARZA ODBIORU NAGRODY. Na formularze będziemy czekać do 20 marca. Przysłane po 21 marca nie będą brane pod uwagę przy wysyłce nagród.

 


 

 

Strona: 1 2
Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: anna_baczkiewicz, ania_cygert.

Komentarze

  • 0202oliwcia | 17-10-2016 19:55:59

    eh nie do końca rozumie ten regulamin :-( a nikt mi nie odpisuje na forum
  • MAMA | 18-11-2016 10:37:58

    A może Pani napisać w tym miejscu, czego Pani nie rozumie? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
  • barbara_lesniewska | 02-03-2017 21:33:02

    Zabawa była przyjemniejsza jak nie było walki o like. Myślę że wielu użytkowników myśli tak samo. Każdy pisał to co miał na myśli, nie skupiając się czy przeczyta to 100 osób czy 1. Czuł swobodę którą walka mu zabiera. Ja o swoich przeżyciach piszę, bo chcę mieć dla dziecka pamiątkę. Wiem, że wiele mogę zapomnieć a Tu na portalu mogę dzieląc się z innymi pozostawić ślad dla dzieci.

Poczytaj również

Polecamy

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

W ostatnich latach nastąpił wzrost zachorowań na choroby alergiczne oczu.

Zapalenie spojówek u dziecka

Najczęstszą przyczyną wizyt dzieci u okulisty są zmiany zapalne powierzchni oka, w tym zapalenie spojówek. Dochodzi do niego, gdy do oka wnikną bakterie, wirusy, pył, dym, kurz czy kosmetyki. Choroba może mieć ostry lub łagodny przebieg, dlatego, gdy...

czytaj

Przy 28-dniowym cyklu, jeśli do zapłodnienia doszło w 14. dniu cyklu, hormon w moczu pojawi się dopiero po 4 tygodniach od zapłodnienia.

Test ciążowy. Po ilu dniach od spodziewanej miesiączki zrobić test?

Testy domowe z moczu mają około 95 procent skuteczności. Zazwyczaj, gdy są przedwcześnie zrobione, częściej są fałszywie ujemne niż fałszywie dodatnie. Testy te wtedy częściej mówią, że kobieta nie jest w ciąży niż, że jest.

czytaj

Co najbardziej cię cieszy w nadchodzącej wiośnie?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj