Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Przygotowania do powitania. Rozdajemy nagrody od Philips Avent

Laktator i zestawy startowe dla niemowlaka do wygrania

Jesteś w ciąży? Czekasz na dziecko? To wyjątkowy czas, w którym chcesz się dzielić radością oczekiwania na maluszka. Teraz możesz się podzielić nią też na portalu eBobas.pl i wygrać jedną z nagród ufundowanych przez Philips Avent.

Przygotowania do powitania!

Fot. Materiały partnera

Przygotowania do powitania!

Nagroda główna to laktator maualny
Zestawy butelek Philips Avent

Od marca do czerwca nadal rozdajemy nagrody od Philips Avent.

Nagroda główna to laktator manualny SCF 330. Nagrodami dodatkowymi są dwa zestawy zawierające 3 butelki Natural marki Avent o pojemności 260 ml wykonane z materiałów nie zawierających BP, wyposażone w szerokie smoczki o naturalnym kształcie, oraz dwa zestawy pojemników do przechowywania pokarmu zawierające 10 pojemników do wielokrotnego użytku wraz z pokrywkami oraz dwoma wygodnymi adaptorami.

Wystarczy, że w ciągu miesiąca dokonasz minimum trzech wpisów w sekcji "Przygotowania do powitania". Co miesiąc redakcja wybierze pięć osób, które otrzymają nagrody.

Nagrodę może otrzymać użytkownik, który zamieści w ciągu miesiąca (kalendarzowego) minimum TRZY wpisy i pod przynajmniej JEDNYM z nich zbierze minimum 15 polubień od użytkowników portalu eBobas.pl.

Jeśli ktoś zamieścił pięć wpisów i pod każdym miał pięć polubień – nie spełnił wymogów regulaminu i nie mógł być brany pod uwagę przy przyznawaniu nagród. Oczywiście – spełnienie wszystkich wymogów nie gwarantuje otrzymania nagrody, choć, jak pewnie nasi użytkownicy wiedzą, staramy się doceniać wysiłek, kreatywność, zaangażowanie. Im więcej wpisów, im więcej polubień pod nimi – tym szanse na nagrodę większe.

Uwaga! Prosimy o zamieszczanie we wpisach wyłącznie własnych zdjęć.

Redakcja eBobas.pl zdjęć nie weryfikuje, nie mamy takiego obowiązku. To użytkownik, który zamieszcza nieswoje zdjęcie, naraża się na ewentualne kłopoty. My zaś, po ustaleniu takiego faktu, mamy problem z ewentualnym przyznaniem nagrody. Nikogo nie dyskwalifikujemy, ale przestrzegamy - na portalu można zamieszczać tylko materiały, do których ma się prawo.

 

 

NAGRODY ZA MARZEC

Nagroda główna powędruje do  AnastazjaSteel  - doceniamy bardzo dużą liczbę wpisów i polubień

Nagrody dodatkowe otrzymują:

GabaBaba26

moniaijulka

basienkaw

0202oliwcia

 

Gratulujemy, prosimy o pobranie, wypełnienie i terminowe odesłanie FORMULARZA ODBIORU NAGRODY. Na formularze będziemy czekać do 23 kwietnia. Przysłane po 24 kwietnia nie będą brane pod uwagę przy wysyłce nagród.

 


 

 

Strona: 1 2
Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: anna_baczkiewicz, ania_cygert.

Komentarze

  • 0202oliwcia | 17-10-2016 19:55:59

    eh nie do końca rozumie ten regulamin :-( a nikt mi nie odpisuje na forum
  • MAMA | 18-11-2016 10:37:58

    A może Pani napisać w tym miejscu, czego Pani nie rozumie? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
  • barbara_lesniewska | 02-03-2017 21:33:02

    Zabawa była przyjemniejsza jak nie było walki o like. Myślę że wielu użytkowników myśli tak samo. Każdy pisał to co miał na myśli, nie skupiając się czy przeczyta to 100 osób czy 1. Czuł swobodę którą walka mu zabiera. Ja o swoich przeżyciach piszę, bo chcę mieć dla dziecka pamiątkę. Wiem, że wiele mogę zapomnieć a Tu na portalu mogę dzieląc się z innymi pozostawić ślad dla dzieci.

Poczytaj również

Polecamy

Dziecko, które miewa ataki szczekającego kaszlu, powinno przebywać w dobrze wywietrzonych pomieszczeniach, spać raczej w chłodnym niż nagrzanym pokoju.

Zapalenie krtani u dzieci. Objawy. Ile trwa choroba

Szczekający kaszel, pojawiający się nagle, najczęściej w nocy, utrudnione oddychanie, utrata głosu, czasem gorączka — to objawy zapalenia krtani. Najczęściej dotyczy dzieci między 2 a 8 rokiem życia. Gdy zapalenie krtani raz wystąpi, może się powtarzać,...

czytaj

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Co najbardziej cię cieszy w nadchodzącej wiośnie?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj