Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Przygotowania do powitania. Rozdajemy nagrody od Philips Avent

Laktator i zestawy startowe dla niemowlaka do wygrania

Jesteś w ciąży? Czekasz na dziecko? To wyjątkowy czas, w którym chcesz się dzielić radością oczekiwania na maluszka. Teraz możesz się podzielić nią też na portalu eBobas.pl i wygrać jedną z nagród ufundowanych przez Philips Avent.

Przygotowania do powitania!

Fot. Materiały partnera

Przygotowania do powitania!

Nagroda główna to laktator maualny
Cztery zestawy butelek Philips Avent to nagrody w styczniu i lutym 2017.

Ta edycja naszej akcji potrwa od października do lutego).

Wystarczy, że w ciągu miesiąca dokonasz minimum trzech wpisów w sekcji "Przygotowania do powitania". Co miesiąc redakcja wybierze pięć osób, które otrzymają nagrody:

- laktator manualny

lub

- zestaw startowy dla niemowlaka (4 butelki do naturalnego karmienia (2 x 125 ml i 2 x 260 ml), szczotka do butelki i smoczka, biały, przezroczysty smoczek dla dzieci do 6 miesiąca). Każdy uczestnik akcji może odebrać nagrodę gwarantowaną - poradnik „Karmienie małego dziecka” (nagroda do grudnia 2016 roku, w styczniu i lutym nagrody dodatkowe będą inne, szczegóły podajemy w Regulaminie Akcji)

Nagrodę może otrzymać użytkownik, który zamieści w ciągu miesiąca (kalendarzowego) minimum TRZY wpisy i pod przynajmniej JEDNYM z nich zbierze minimum 15 polubień od użytkowników portalu eBobas.pl.

Jeśli ktoś zamieścił pięć wpisów i pod każdym miał pięć polubień – nie spełnił wymogów regulaminu i nie mógł być brany pod uwagę przy przyznawaniu nagród. Oczywiście – spełnienie wszystkich wymogów nie gwarantuje otrzymania nagrody, choć, jak pewnie nasi użytkownicy wiedzą, staramy się doceniać wysiłek, kreatywność, zaangażowanie. Im więcej wpisów, im więcej polubień pod nimi – tym szanse na nagrodę większe.

Uwaga! Prosimy o zamieszczanie we wpisach wyłącznie własnych zdjęć.

Redakcja eBobas.pl zdjęć nie weryfikuje, nie mamy takiego obowiązku. To użytkownik, który zamieszcza nieswoje zdjęcie, naraża się na ewentualne kłopoty. My zaś, po ustaleniu takiego faktu, mamy problem z ewentualnym przyznaniem nagrody. Nikogo nie dyskwalifikujemy, ale przestrzegamy - na portalu można zamieszczać tylko materiały, do których ma się prawo.

 

EDYCJA STYCZNIOWA

Nagrodę główną otrzymuje wieera - doceniamy bardzo dużą liczbę wpisów i ogromne zaangażowanie w zbieranie polubień od ebobasowej społeczności!

Nagrody dodatkowe:

0202oliwcia

basienkaw

witko88

Tommy11
 

Laureatom gratulujemy, prosimy o pobranie FORMULARZA ODBIORU NAGRODY, wypełnienie i odesłanie do redakcji w nieprzekraczalnym terminie 20 lutego. Formularze odesłane po 21 lutego nie będą uwzględniane!


 

 

---

 

Nagrody za EDYCJĘ GRUDNIOWĄ

W tej edycji nie mieliśmy zbyt dużego wyboru - czyżby okres świąteczny rozleniwił użytkowników przygotowujących się do przywitania maluszka?

Nagroda główna powędruje do - anna_baczkiewicz

Przyznajemy też nagrody dodatkowe osobom, które spełniły warunki regulaminu

Tommy11

wieera

margerita090

 

NAGRODY ZA EDYCJĘ LISTOPADOWĄ

Tommy11  - dużo wpisów, dużo polubień, liczymy, że w kolejnym miesiącu będziemy mogli podziwiać efekt meblowania już pomalowanego pokoju maluszka.

Nagrody dodatkowe przyznaliśmy użytkownikom, którzy zamieścili bardzo dużo wpisów i zebrali pod nimi dużo polubień

anna_baczkiewicz 

wieera

princess3

MILKA12 

I tym razem musieliśmy wybierać, bo warunki regulaminu spełniło więcej osób. Przyznaliśmy więc jeszcze jedno, dodatkowe wyróżnienie dla margerita090


 

Październik:

 

Hej_leon   - nagroda główna, czyli laktator manualny. Mnóstwo pięknych wpisów, widać że przygotowania idą pełną parą!

 

Nagrody dodatkowe:

Tommy11

Silver90

fisz88

margerita090

 

Ale to nie wszystko. Tym razem znacznie więcej użytkowników wypełniło warunki regulaminowe akcji, dlatego redakcja zdecydowała o przyznaniu dwóch wyróżnień. Otrzymują je:

0202oliwcia

anna_baczkiewicz

 

 

 

 

 


 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: anna_baczkiewicz, ania_cygert.

Poczytaj również

Komentarze

  • 0202oliwcia | 17-10-2016 19:55:59

    eh nie do końca rozumie ten regulamin :-( a nikt mi nie odpisuje na forum
  • MAMA | 18-11-2016 10:37:58

    A może Pani napisać w tym miejscu, czego Pani nie rozumie? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Polecamy

Jeśli kobieta ma określoną datę porodu, a nie rodzi, to tydzień po ustalonym terminie trzeba zrobić tzw. próbę porodu.

Przewodnik. Poród krok po kroku.

Nawet już w siódmym miesiącu warto trzymać spakowaną torbę do szpitala z potrzebnymi rzeczami. Przede wszystkim jednak należy przemyśleć pewne sprawy, aby poradzić sobie z sytuacją przed i w trakcie porodu, nie dać się zaskoczyć. Dobrze jest wiedzieć co...

czytaj

Decyzja o podjęciu leczenia niepłodności to pierwszy krok do przezwyciężenia komplikacji, które utrudniają lub czasem wręcz uniemożliwiają powiększenie rodziny.

Niepłodność u kobiet

Większość kobiet kwalifikujących się do procedury in vitro może wykorzystać do zapłodnienia pozaustrojowego swoje własne komórki jajowe. Niestety, nie każda pacjentka kliniki leczenia niepłodności posiada gamety, z których może powstać zarodek. Przy...

czytaj

Plaża w Platanias

Rodzinne wakacje na Krecie

Idealne wakacje to słońce, woda, plaża, basen, pyszne jedzenie, ciekawe miejsca do odwiedzenia. I najlepiej, żeby to wszystko nie kosztowało fortuny. No i żeby było bezpiecznie. Przy takich założeniach Grecja staje się oczywistym wyborem. Wakacje w Grecji...

czytaj

Twoje postanowienie na 2017 rok to:Zobacz wyniki ankiety, skomentuj