Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Przygotowania do powitania. Ostatnia szansa na nagrody od Philips Avent

Laktator i zestawy startowe dla niemowlaka do wygrania

Jesteś w ciąży? Czekasz na dziecko? To wyjątkowy czas, w którym chcesz się dzielić radością oczekiwania na maluszka. Teraz możesz się podzielić nią też na portalu eBobas.pl i wygrać jedną z nagród ufundowanych przez Philips Avent.

Przygotowania do powitania!

Fot. Materiały partnera

Przygotowania do powitania!

Nagroda główna to laktator maualny
Zestawy butelek Philips Avent

To już ostatnia - na razie - okazja, by zdobyć nagrody w akcji "Przygotowania do powitania"! W tej edycji również rozdamy  nagrody od Philips Avent.

Nagroda główna to laktator manualny SCF 330. Nagrodami dodatkowymi są dwa zestawy zawierające 3 butelki Natural marki Avent o pojemności 260 ml wykonane z materiałów nie zawierających BP, wyposażone w szerokie smoczki o naturalnym kształcie, oraz dwa zestawy pojemników do przechowywania pokarmu zawierające 10 pojemników do wielokrotnego użytku wraz z pokrywkami oraz dwoma wygodnymi adaptorami.

Aby wziąć udział w tej ostatniej edycji akcji trzeba dodać minimum trzy  wpisy w sekcji "Przygotowania do powitania" - na wpisy będziemy czekać (wyjątkowo) do połowy lipca. W akcji będą się liczyć wpisy dodane od 1 czerwca.

Nagrodę może otrzymać użytkownik, który zamieści w ciągu miesiąca (kalendarzowego) minimum TRZY wpisy i pod przynajmniej JEDNYM z nich zbierze minimum 15 polubień od użytkowników portalu eBobas.pl.

Jeśli ktoś zamieścił pięć wpisów i pod każdym miał pięć polubień – nie spełnił wymogów regulaminu i nie mógł być brany pod uwagę przy przyznawaniu nagród. Oczywiście – spełnienie wszystkich wymogów nie gwarantuje otrzymania nagrody, choć, jak pewnie nasi użytkownicy wiedzą, staramy się doceniać wysiłek, kreatywność, zaangażowanie. Im więcej wpisów, im więcej polubień pod nimi – tym szanse na nagrodę większe.

Uwaga! Prosimy o zamieszczanie we wpisach wyłącznie własnych zdjęć.

Redakcja eBobas.pl zdjęć nie weryfikuje, nie mamy takiego obowiązku. To użytkownik, który zamieszcza nieswoje zdjęcie, naraża się na ewentualne kłopoty. My zaś, po ustaleniu takiego faktu, mamy problem z ewentualnym przyznaniem nagrody. Nikogo nie dyskwalifikujemy, ale przestrzegamy - na portalu można zamieszczać tylko materiały, do których ma się prawo.

 

NAGRODY ZA MAJ

 

W tej edycji użytkowniczek, które spełniły warunki akcji było znacznie więcej, niż nagród. Zachęcamy do aktywności również w kolejnej, ostatniej edycji - eBobas.pl zawsze zwraca uwagę na wytrwałość!

 

Nagrodę główną tym razem otrzymuje GabaBaba26 - bardzo dużo wpisów, dużo polubień i właśnie dodatkowo - wytrwałość w prowadzeniu wpisów. Brawo!

Nagrody dodatkowe wyślemy do użytkowniczek, które zaimponowały nam i liczbą, i jakością wpisów i aktywnością w zbieraniu polubień.

kinga_pawelczyk

kinga_bylina

moniaijulka

kika07645

 

Gratulujemy nagrodzonym, prosimy o pobranie, wypełnienie i terminowe odesłanie FORMULARZA ODBIORU NAGRODY. Na formularze będziemy czekać (ze względu na długi weekend w przyszłym tygodniu) do 20 czerwca.

 


 

 

Strona: 1 2
Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: anna_baczkiewicz, kinga_bylina, ania_cygert.

Komentarze

 • evli2 | 11-05-2017 08:34:53

  Witam! Bardzo chętnie bym dodała jeszcze więcej wpisów, bo mam sporo pomysłów, ale i tak nie mam szans tym konkursie, bo mam zbyt małą liczbę polubień. Szkoda, że wygrywają ciągle te same osoby, a nowe nie mają szans. Przykro, ale chyba odpuszczę, bo kolejny miesiąc mojej pracy i nic.Pozdrawiam i gratuluję kolejnych nagród tym samym osobom
 • moniaijulka | 11-05-2017 12:09:56

  evli2 wystarczy że poprosisz kogoś w wiadomości prywatnej o polubienie swoich postów lub polubisz komuś zdjęcie w konkursie a on się odwdzięczy, więc nie wydaje mi się że nie masz szans w tym konkursie wystarczy chwilkę dłużej poświęcić, tak jak to robią te osoby które wygrywają, im też polubienia z nieba nie spadają i nie ma znaczenia czy ktoś jest nowy na portalu czy już ma konto od dłuższe...
 • evli2 | 11-05-2017 12:55:31

  Moniajulka dziewczyny z mojego miesiąca rozwiązania nie biora udziału w tym konkursie, więc nawet tam nie zaglądają. A wydaje mi się troszkę to dziwne żebym żebrała o głosy po znajomości. Jeśli komuś się spodoba mój wpis to polubi, ale już wiem dlaczego wygrywają ciągle te samy osoby, jak proszą innych o głosy. Dla mnie jest to nie fair.
 • moniaijulka | 12-05-2017 00:20:09

  No nazwanie tego żebraniem o głosy to duża przesada. Jeżeli oddajesz głos w konkursie np. "Ahoj,przygodo! " to wiadomo, że inna mama się za to odwdzięczy, według mnie to wzajemna pomoc a nie żebranie. Na tym polega konkurs i to nie tylko na tym portalu, ale wielu innych. Jeżeli ktoś nie przestrzega zasad w regulaminie, nie wykonuje całego zadania konkursowego a potem ma pretensje, że nie wygrał...

Poczytaj również

Polecamy

Choć każde plamienie i krwawienie należy skonsultować z lekarzem, można powiedzieć, że bywa ono charakterystyczne dla pewnych okresów ciąży.

Krwawienie i plamienie w ciąży

Krwawienie w ciąży zawsze jest objawem jakiejś patologii, w pierwszym trymestrze grozi poronieniem, a w drugim zagraża ciąży też poronieniem lub porodem przedwczesnym.

czytaj

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Czy szczepienia dzieci powinny być obowiązkowe?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj