Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Rozdajemy książki "Opowiedz mi babciu" i "Opowiedz mi dziadku"

Dziadkowe opowieści

Dzieci kochają historie. Uwielbiają słuchać o tym, jak było kiedyś. Lubią wspomnienia z dzieciństwa swoich rodziców. I o tym, jak dziadkowie byli mali, chodzili do szkoły, uczyli się. – To takie nierealne. Babcia w szkole – kręci głową dziewięcioletnia Ania. – Albo dziadek… chyba nie był wtedy łysy?

Opowiedz mi dziadku!

Fot. Fotolia.pl

Opowiedz mi dziadku!

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka zapraszamy użytkowników eBobas.pl na portal superstarsi.pl - wyjątkowo tam zorganizowaliśmy konkurs na najlepsze dziadkowe opowieści. Nagrodami są wyjątkowe książki-albumy "Opowiedz mi babciu" i "Opowiedz mi dziadku", które z pewnością ucieszą seniorów rodu.

„Opowiedz mi babciu”, „Opowiedz mi dziadku” to idealny sposób na gromadzenie, przechowywanie i przekazywanie wspomnień. Dziadek i babcia mogą zaopatrzyć się w tę książkę sami, i spisać dla ukochanych wnuków swoją historię.

Ale książka to również świetna zachęta, sposób powiedzenia tym, których kochamy, że chcemy słuchać (czytać) to, co będą nam opowiadać. Trudno o lepszy prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Aby wziąć udział w zabawie trzeba oczywiście najlpierw założyć konto na portalu superstarsi.pl. Zapraszamy!

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: rodzina

Polecamy

Od 28. tygodnia ciąży mama powinna codziennie odczuwać ruchy dziecka.

Jak odczytywać ruchy dziecka w brzuchu matki?

Jak rozpoznać ruchy dziecka? Kiedy można czuć pierwsze ruchy dziecka? Czy da się je odróżnić od perystaltyki jelit, chociaż czasem objawiają się bulgotaniem, przelewaniem? Kiedy maluch kopie, tylko dlatego, bo się obraca, a kiedy wyraźnie daje znać, że...

czytaj

Nierzadko rodzice zatrzymują dziecko w swojej sypialni, bo to oni tego potrzebują.

Nauka samodzielnego spania. Ważny etap w rozwoju dziecka

O tym, dlaczego dziecko powinno spać w swoim łóżeczku, rozmawiamy z dr Radosławem Kaczanem, psychologiem rozwojowym.

czytaj

Zuzię z Tarnowskich Gór rotawirus gnębił przez miesiąc. Gorączka, wymioty i biegunka osłabiają dziecko. Niemowlęta najczęściej wymagają leczenia w szpitalu.

Rotawirusy. Objawy infekcji, szczepienie

Szczególnie narażone na zakażenie rotawirusem są dzieci od 6. miesiąca do 2. roku życia. Na szczęście można dodatkowo zaszczepić dziecko przeciwko rotawirusom. Trzeba się na to jednak zdecydować w pierwszych tygodniach życia maluszka.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj