Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs "Piszemy listy do świętego Mikołaja"

Wygraj prezent dla swojego dziecka!

Nadchodzi czas, w którym zapobiegliwe dzieci (i zapobiegliwi rodzice) siadają nad kartką papieru, by stworzyć list do świętego Mikołaja. Czas ku temu jest najwyższy, bo przecież święty odwiedza grzeczne dzieci już 6 grudnia, choć w wielu domach z zasadniczymi prezentami stawia się kilkanaście dni później, czyli w Wigilię.

Piszemy listy do świętego Mikołaja

Fot. Playmobil

Piszemy listy do świętego Mikołaja

Jeśli wasze dzieci nie mogą się doczekać wizyty najmilszego ze świętych, weźcie sprawy w swoje ręce i napiszcie list do świętego Mikołaja na portalu eBobas.pl.

W konkursie „Piszemy listy do świętego Mikołaja” można wygrać jeden z 18 zestawów Playmobil. Na autorów najlepszych listów czeka sześć nagród głównych – zestawów Komisariat policji oraz Stadnina koni i dwanaście nagród dodatkowych.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Po pierwsze, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem portalu. A potem wystarczy się tylko zalogować i napisać list do świętego Mikołaja, korzystając ze specjalnego formularza przygotowanego na portalu eBobas.pl. W liście trzeba też podać imię dziecka oraz wgrać jego zdjęcie. Na wasze listy będziemy czekać do 4 grudnia, do północy.

I to wszystko. W tym konkursie nie ma głosowania, nagrody przyzna jury konkursowe, które w imieniu świętego Mikołaja postara się wybrać najładniejsze, najbardziej pomysłowe, oryginalne, najzabawniejsze lub najbardziej wzruszające listy. 6 grudnia, w dniu świętego Mikołaja, jury ogłosi werdykt.
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: anika256.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Od 28. tygodnia ciąży mama powinna codziennie odczuwać ruchy dziecka.

Jak odczytywać ruchy dziecka w brzuchu matki?

Jak rozpoznać ruchy dziecka? Kiedy można czuć pierwsze ruchy dziecka? Czy da się je odróżnić od perystaltyki jelit, chociaż czasem objawiają się bulgotaniem, przelewaniem? Kiedy maluch kopie, tylko dlatego, bo się obraca, a kiedy wyraźnie daje znać, że...

czytaj

Nierzadko rodzice zatrzymują dziecko w swojej sypialni, bo to oni tego potrzebują.

Nauka samodzielnego spania. Ważny etap w rozwoju dziecka

O tym, dlaczego dziecko powinno spać w swoim łóżeczku, rozmawiamy z dr Radosławem Kaczanem, psychologiem rozwojowym.

czytaj

Zuzię z Tarnowskich Gór rotawirus gnębił przez miesiąc. Gorączka, wymioty i biegunka osłabiają dziecko. Niemowlęta najczęściej wymagają leczenia w szpitalu.

Rotawirusy. Objawy infekcji, szczepienie

Szczególnie narażone na zakażenie rotawirusem są dzieci od 6. miesiąca do 2. roku życia. Na szczęście można dodatkowo zaszczepić dziecko przeciwko rotawirusom. Trzeba się na to jednak zdecydować w pierwszych tygodniach życia maluszka.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj