JAKI PREZENT DLA DWULATKA na urodzinki?

Wysłane przez jmijeczka 

jmijeczka (offline)

20-07-2010 20:54:43

Wlkp
Pytam, bo nie mam pojecia co kupic dziecku ktore ma stos zabawek.
Powiem tak:
Zabawki FP jej nie kreca.
Lalki, wozki, nosidla - nie
Lubi:
- kubeczki etc (ale ma juz zestaw kawowy)
- ukladanki/puzzle
- kredki i wszystko czym sie maluje
- ksiazeczki
Wiekszosc z tych rzeczy ma, ale moze jest cos co byloby ciekawe a czego nie ma? smiling smiley
Czekam na propozycje..
Myslalam o ciastolinie (jakims duzym zestawie).. co Wy na to? (moje dziecko jest z tych co to nie je zabawek tongue sticking out smiley)

Sympatyczna (offline)

20-07-2010 23:02:35

jmijeczka - z ciastoliny jest rewelacyjny zestaw do robinia ciastek, lodów, frytek i popcornu grinning smiley ale są tak pysznie wyglądające, ze nie wiem, jak byłoby z nie-jedzeniem winking smiley

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

jmijeczka (offline)

21-07-2010 21:53:34

Wlkp
No wlasnie! Hehe o tym samym pomyslalam ogladajac to w sklepie tongue sticking out smiley Wiesz teoretycznie wszystkie te zestawy (dentysta, fryzjer) moze byc zagrozeniem.. a co jak dziecko bedzie chcialo sobie samo zabki naprawic? Albo wloski dorobic? Wszak dwulatki maja glowke pelnaaaa wyobrazni grinning smiley Dlatego mysle co jeszcze innego oprocz ciastoliny tongue sticking out smiley

Tabasco (offline)

30-07-2010 17:30:06

Słupsk
Może nie dawaj jej prezentu skoro wszystko ma tylko spędź ten dzień z nią jakoś wyjątkowo.Zabierz do zoo,na kucyka młody kozak,fajny plac zabaw.Jej to prezenty jeszcze nie zrobią różnicy.

jmijeczka (offline)

30-07-2010 21:51:47

Wlkp
Hmm wiesz co? Super pomysl mi dalas!!! Nie pomyslalam o tym..
Hmm w sumie mimo ze to pazdziernik moze faktycznie wybiore sie z nia do duuuzego Zoo, albo do jakiegos fajnego aquaparku... dzieki za pomysl!! grinning smiley

Koniecznie przeczytaj

Tabasco (offline)

31-07-2010 18:15:13

Słupsk
Ciesze się,że pomogłam.smiling bouncing smiley

Fotelik24 (offline)

29-09-2010 19:01:46

Dwulatek-czyli wnioskuję ze jest to chłopiecsmiling smiley Jak piszesz ma już wszystko,począwszy od pluszaków po przez samochodziki,klocki aż do puzzli. A co z piłką? Z tego co wiem,to dwulatki lubią gry i zabawy ruchowe,wiec moze to bedzie dobrym pomysłem. W żadnym wypadku nei kupuj mu żywego zwierzątka. Mój siostrzeniec dostał złotą rybkę.. Nie musze pisać czym się to skończyło.

amie7 (offline)

05-11-2010 00:36:02

Suwałki
My dla swojego dwulatka właśnie zamówiliśmy garaż piętrowy Wadera z 3 metrową trasą. Zobaczymy czy prezent się uda - Jaś kończy 2 latka 12 listopada. W tej chwili uwielbia zabawy samochodzikami i jeździ nimi po meblach, pod ławą pod krzesełkami, więc mam nadzieję, że zabawka okaże się trafiona.

promyczek (offline)

08-11-2010 22:04:10

Piesek Hektor to świetna zabawka Wydaje mi się, że zarówno małe dziecko, jak i nieco większe chciałoby coś takiego dostać. Raz na jakiś czas warto w taka właśnie zabawkę zainwestować, choćby na Mikołaja, bo się już zbliża.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-10 00:04 przez Sympatyczna.

Fotelik24 (offline)

16-11-2010 17:01:46

Szczerze mówiąc to nigdy nie kupowaliśmy pieska Hektora jako zabawkę.,wiec nie wiem czy tak naprawde sprawdzi sie taż dla 2 latka. A taki większy samochodzik na którym mógłby sam jeździc? To wydaje sie bardzo dobrym pomysłem na prezent. A tak w ogóle to masz tutaj link z podobnym wątkiem [ebobas.pl]

brukselka (offline)

17-12-2010 11:19:21

To może kup małemu bidon sportowy, albo zwykły bidon, jak bidon pstryczek. Jest tam też dużo innych fajnych zabawek dla małych dzieci, które mogłyby zadowolić malucha, któremu chcesz kupić prezent. Ja bym pewnie kupiła Muzyczny uspokajacz, który podejrzewam nie tylko dziecko uszczęśliwi, ale też uspokoismiling smiley.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-17 17:09 przez Sympatyczna.

Fotelik24 (offline)

10-02-2011 16:12:20

Czasem pozory mylą i taki uspokajacz może tylko spotęgować złość. Więc z tym ostrożnie.. Jak już pisałam powyżej,prezentów może być naprawdę sporo w zależności od tego czego chcemy nauczyć dziecka. Takie prezenty są wg mnie najbardziej trafione.

lilithbb (offline)

07-03-2011 11:41:21

Polecam wszystkim na prezent kuchenkę Fisher Price dla dziewczynki ok 2 - letniej. U nas sprawdziła się rewelacyjnie. To zabawka która dziecku się nie nudzi!

Ma dużo ciekawych funkcji i 4 tryby pracy:
Język polski
Język angielski
Piosenki
Wyobraźnia.

Ponadto zawiera sorter kształtów i uczy:
kolorów
liczenia
kształtów
alfabetu
zwrotów grzecznościowych
i wielu wielu innych rzeczy!

Mamy tą kuchenkę już 3 tygodnie a córka bardzo chętnie do niej wraca. Namiętnie zamyka i otwiera piekarnik, bawi się kranikiem. Gdy jest ciemno w pokoju uwielbia pstrykać światełkiem.

Nie raz rzucała nią po pokoju a zabawka wygląda na niezniszczalną.
Ma mocny głośnik który można ustawić na "cicho" i "głośno". Dla mnie to dodatkowa zaleta bo jak synek śpi to Wercia go nie budzi.

Jednym słowem polecam.

Dla synka natomiast warto kupić telefonik cyfrowy Fisher Price.

Można go można ciągnąć na sznureczku lub bawić się nim
na 3 sposoby: w trybie nauki, muzyki i ćwiczenia wyobraźni.

Ma też wspaniałą książeczkę ze zwierzątkami. W trybie nauki maluszek poznaje liczby, zwierzęta i ich odgłosy.

W trybie muzyki może układać własne melodyjki, wciskając klawisze.

W trybie ćwiczeń wyobraźni może włączyć realistyczne dźwięki telefonu, odbierać połączenia za pomocą słuchawki i bawić się w rozmowy telefoniczne.

Mój synek dostał go jak miał 6 m-cy i już wtedy uwielbiał "pacać w klawisze. Chętnie też bawił się słuchawką.
Natomiast starsza córka uwielbiała "czytać" książeczkę czyli przewracała karteczki i słuchała zwierzątek.
Jednym słowem wspaniały prezent i dla roczniaka i dla 2-latka

efelinkaaa (offline)

15-03-2011 10:15:36

tak jak ktoś wspomniał - garaż wadera z tymi wszystkimi uliczkami - świetna sprawa;
U nas najbardziej trafionym prezentem był domek Teletubisiów.. Synek w wieku dwóch lat miał manię Tubisiową i bardzo ucieszył się z takiej zabawki smiling smiley

Fotelik24 (offline)

17-03-2011 12:21:01

Widziałam na żywo domek Teletubisiów i prezentuje się bardzo efektownie. Dziadkowie obeicali,ze pomyślą o czymś takim na dzień dziecka,wiec na razie wstrzymamy się z zakupemsmiling smiley Ale to również dobry pomysł na prezent.

ulinka (offline)

24-03-2011 17:20:01

Gdynia
Mój synek dostał od chrzestnej garaż wadera a od chrzestnego zjeżdżalnię wadera, można to ze sobą łączyć i jest to jedna z ulubionych zabawek ale zjeżdżalni nie polecam, bo jest mało stabilna, zostawiliśmy tylko płaskie części, resztę schowaliśmy, bo synek się wkurzał że ciągle mu się to rozpada.

[www.lacusie.blogspot.com]

efelinkaaa (offline)

26-03-2011 22:46:13

Fotelik24
Widziałam na żywo domek Teletubisiów i prezentuje się bardzo efektownie. Dziadkowie obeicali,ze pomyślą o czymś takim na dzień dziecka,wiec na razie wstrzymamy się z zakupemsmiling smiley Ale to również dobry pomysł na prezent.

Szczególnie jeśli maluch lubi teletubisie smiling smiley
Tylko uprzedzam, że figurki mają gumowe antenki i dziecko może je odgryźć.. winking smiley Poza tym Wszystkie mają swoje ulubione przedmioty oprócz Po.. Jak otworzyliśmy karton synek od razu zauważył, że brakuje hulajnogi..

Teraz Sebastian (troszkę ponad dwa latka) ucieszyłby się z czymkolwiek z ZygZakiem z Carsów... Teletubisie jak na razie poszły w kąt, a zaczęła się mania na "brum brum" smiling smiley

nowoczesna_mama (offline)

30-03-2011 10:51:36

Ostrowiec Świętokrzyski
ja polecam książeczki, bo ich nigdy za wiele! np. znam księżeczki CzuCzu. w empiku, smyku mozna je kupic i przez internet - super zabawa.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 20:18 przez Sympatyczna.

KaSo (offline)

10-04-2011 20:08:16

Czeluścin
polecam książeczki smiling smiley dziecku napewno sie spodoba jak rodzice bede mu poswiecac wiecej czasu.
Poza tym radze zabrac gdzies malenstwo, np do parku wodnego, czy do zoo.
A jesli chcesz zeby maluch koniecznie mial cos na "przyszlosc" kup mu lancuszek, a jesli to dziewczynka to nowe kolczyki.

pozdrawiam

poradnik o zdrowiu, pielegnacji i wychowywaniu dziecka

Fotelik24 (offline)

18-04-2011 19:34:11

Na forum jest już wątek odnośnie prezentu an roczek,teraz czas na dwulatkasmiling smiley Zarówno książeczka jak i klocki będą dobrymi pomysłami na prezent,a może coś bardziej kreatywnego? Znacie takie zabawki?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4169, Posty: 1095182, Użytkownicy: 52826.
Ostatnio dołączył/a jandzia90.

Statystyki tego forum
Wątki: 161, Posty: 2194.