Piekące stopy;/

Wysłane przez pati1988 

pati1988 (offline)

03-04-2012 00:13:22

Bardzo lubie wręcz uwielbiam chodzić w butach na obcasach(byle nie szpilkach) ale po jakimś czasie zaczynają mnie piec podeszwy stóp zaraz za palcami:/ Zna ktoś może jakiś sposób jak tego unikać nierezygnując z obcasów??

dziadova (offline)

05-07-2012 19:35:46

Katowice
Nie wiem, czy chodzi o to samo, co u mnie, ale napisać zawsze można winking smiley Ktoś mi kiedyś powiedział, że to duży nacisk na tę część stopy i przesuwanie się po wkładce powodują, że obciera się skóra, a jak przesadzi się z czasem, to zaczyna niemiłosiernie piec. Jako, że od czasu do czasu wskoczyć w szpile lubię, kupiłam sobie żelowe plasterki do przyklejenia wewnątrz buta. O dziwo działa. Dośc to drogie ( ok. 2 dychy za parę ), ale wzięłam Scholle w akcie desperacji, mając zarazem nadzieję, że kiedyś znajdę tańszy odpowiednik do reszty butów. Jeśliby ktoś znał to będę wdzięczna za wieści smiling smiley

pejka (offline)

17-07-2012 14:41:33

Częstochowa
Polecam na codzień Balsam rozmarynowy do stóp HB.
Działa relaksująco i odświeżająco. Wygląda on tak:

Naprawdę robi różnicę.

mamsynka (offline)

13-09-2012 10:39:57

Skóra na stopie jest bardzo wymagająca, szybko wysycha a ciężko ją np. nawilżyć. I wbrew pozorom stopy nie lubią letnich butów i szpilek. Musisz pilnować odpowiedniego nawilżenia, kup sobie krem do stóp, peeling - ja w takich chwilach sięgam po krem z Dr Stopa nawilżający. Może być coś chłodzącego, zmniejszy to pieczenie i swędzenie. Mocz nogi w soli do stóp - polecam z dodatkiem szałwi.

mirelka96 (offline)

04-11-2012 14:16:58

Zaborze
Polecam takie żelowe wkładki do butów, podeszwa się wtedy bardziej miękka i mniej bolą stopy

Zapraszam na forum o mieszkaniu dla młodych

Koniecznie przeczytaj

Magdaql (offline)

03-12-2012 19:40:58

Ochla

wilczek (offline)

24-06-2014 12:34:47

Katowice
Też z tego powodu rezygnuję z butów na obcasach. Zresztą można znaleźć też ładne buty bez obcasów i docenić ich wygodę.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4175, Posty: 1096655, Użytkownicy: 52870.
Ostatnio dołączył/a Urbaniak1.

Statystyki tego forum
Wątki: 67, Posty: 1065.