LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

beata_87 (offline)

19-02-2013 15:46:16

Warszawa
Łucyjko ty mała księżniczko Wszystkiego co najlepsze i 100% rodziców tylko dla Ciebie.urodzinowe baloniki

Bartusiu gratki za pierwsze kroczki. Olinek kilka razy się puścił, ale stwierdził, że przecież ma mamę i babcię do prowadzania. Tylko jak oczka otworzy to sięga po paluszki mamusi i trzeba szkraba prowadzać.

Kobietki macie już zakupy fotelików samochodowych zrobione. Macie jakieś sprawdzone. Ja myślałam o recaro young sport lub cybex pallas 2 isofix przedziały wagowe 9-36kg.

[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

19-02-2013 16:02:25

Jaworzno
Beata my mamy RECARO Young Sport (9-36kg) i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni no i przede wszystkim młody bardzo lubi w nim jeździć smiling smiley a o to nam właśnie chodziło bo jednak codziennie jest wożony do babci do sąsiedniego miasta.

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

gajodka (offline)

19-02-2013 16:26:28

Toruń
Ula z trsciowa to jakas dziwna sprawa. Wieczor po tym jak mezyk z nia rozmawial minal nam na sporze. Najgorsze to ze tesciowa o co innego sie obruszyla niz ja myslalam... I teraz pytanie czy tak bylo rzeczywiscie czy ciut koloryzuje i robi z siebie meczennice... Ja juz mezyka nie dopytywalam bo dla mnie to i tak kuriozalna sprawa.
Na razie zajmuje sie corciami sama i jest ok. Tesciowa raz Lukasz przywiozl na 2h na kawke jak byl w domu. Siedziala z mina cierpietnicy... Sama sobie krzywde robi. I nie rozumie ze to my bedziemy wychowywac a nie ona. Szkoda tylko ze nie umie zrozumiec zd za pomoc jestesmy wdzieczni ale pomoc musi byc na naszych zasadach i to przede wszystkim tych dotyczacych dziewczynek.

Martushia jak tu zajrzysz to napisz mi prosze w ktorym wrockpwym szpitalu rodzilas i czy mozesz jakiegos gina polecic. Moja bratowa zrobila tescik i sa 2kreseczki smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Pisalam z Aniela. Nie ma jeszcze netu i sie wscieka. Chlopcy zadowoleni ze szkoly. Ninka zdyowa gada jak najeta i ida jej 3 i 4na raz ale na szczescie bezobjawowo.

Od rana probuje wyslac i napisac tego posta i nie moge. Chyba pogoda Laurci nie odpowiada. Wstala o 8:30 i padla na 1h dopiero o 13. Ryk przy zasypianiu na maxa. A wtorowala jej Karola przez 2h smiling smiley

Musze znowu poczytac co u Was bo nie pametam nic

Kolejne szczęście smiling smiley

beata_87 (offline)

19-02-2013 16:27:23

Warszawa
My potrzebujemy fotelika tylko sporadycznie czyli, raz w tyg na basen i co 2mc jedziemy do moich rodziców ok.2h drogi.
hmm...za dużo crash testów się oglądało...

właśnie zaczynam nabierać chęci pójścia na kurs kosmetyczny: zakładanie rzęs i przedłużanie włosów, w późniejszym czasie kurs fryzjerstwa...zobaczymy co z tego wyjdzie

beata_87 (offline)

19-02-2013 16:31:54

Warszawa
Gajodka...pisz kochana co u ciebie, bo ja już w tym lub następnym mc zaprzestaje anty-anty. wq....mnie tabsy, gdyż mając do końca 5 tabletek dostaje@ i tak od 4mc...masakra

justysia493 (offline)

19-02-2013 17:34:05

Tarnowskie Góry
Dziękujemy wszystkim e-ciocią za gratki pierwszych kroczków i za życzenia szybkiego powrotu do zdrowiasmiling smiley Dzisiaj młodsze dziecię mnie zaskoczyło po raz drugi gdyż strzelił sobie popołudniu 1h i 30 min drzemkismiling smileysmiling smiley szok!!! jak wstał wciągnął pół suchej bułeczki i teraz chłopaki się bawią smiling smiley

Beata... no no no czyżby plany na drugiego bobaska?smiling smiley

elli80 (offline)

19-02-2013 21:57:46

Świdnica
Łucyjko ślicznotko w dniu Twoich pierwszych urodzinek

życzę Ci aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,

by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały.

By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,

co rozwiewa wszystkie smutki!

Mnóstwo wielkich buziaczków i dużo zdrówka przesyła Oleńka z mamąurodzinowe baloniki

Ula zdrówka dla Miłoszkasmiling smiley gońcie choróbsko oby tylko Igulek się nie zaraził.

Justysia Gratki dla Bartusia za pierwsze samodzielne kroczkigrinning smiley i dużo zdrówka

Aniu dla Ciebie też dużo zdrówkasmiling smiley i dziękujemy za pozdrowienia od Roccoco

gajodka (offline)

19-02-2013 23:23:18

Toruń
Lusiczko Droga i pieknooka.
Rosnij zdrowiutka,puszczaj do mamy oczko i nie draznij jej tym uciekajacym winking smiley Daj czasem pospac i pospij i Ty - mlekolaski poczekaja i nie uciekna. Niech Ci dziecinstwo mleczkiem i miodem plynie smiling smiley No i walcz o rodzenstwo - bedzie Ci raznij i weselej. Calujemy Cie mocno ciocia oraz Laurka i Karolcia.

ula1219 (offline)

20-02-2013 10:20:47

Lublin
ja kawkę piję więc i Was zapraszam winking smiley

chłopaki bawią sie na dywanie i o dziwo nie atakują kompa, więc mogę zajrzeć na chwilkę
u Miłego katar przysechł, nic juz z nosa nie leci, ale mam wrażenie, że jest taki jakby "zapchany"
w ogóle moje miłosierne dzieci dziś spały do 8.00! nawet nie było marudzenia w nocy, no może poza tym, że Ignas obudził się koło północy i nie chciał spać do 1.00 leżał koło mnie i wkładał sobie i wyjmował smoka. Ja kilka razy chyba przysnęłam, wreszcie i on usnął i spał pięknie smiling smiley

gajodka jak nic u teściowej przekwitanie winking smiley a na powaznie, to chora sytuacja i na własne życzenie BABCIA rezygnuje z przebywania z wnuczkami. Więzi z synową tez raczej nie zacieśnia. No ale jej życie, jej wybór.

beata my mamy fotelik maxi cosi, po Miłoszku oczywiście smiling smiley jest ok, nie narzekam, fajnie się zapina, wygodnie kładzie dla dziecka i dla rodzica. To jest ten mniejszy - 9 -18 kg (nie 9-36kg jaki ma ania), ale jeszcze go nie używamy, bo ten pierwszy mamy0-13 kg i Igi sie jeszcze spoko w niego mieści, więc, wozimy jeszcze tyłem bo tak najbezpieczniej.

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

gajodka (offline)

20-02-2013 11:00:51

Toruń
Ula dzieki za kawke ja juz po zbozowej o 9:00 winking smiley Teraz wlasnie probuje spacyfikowac najmlodsza ktorej czujniki w plecach daly znac ze jest w lozeczku a nie na rekach... Przymknelabym oko na chwile.
Tesciowke zamierzam dzis na kawe zaprosic teak po drugiej drzemce Laury. Moze nie zwariuje winking smiley Mezyk dzis po raz oierwszy od dawna w dwudniowej delegacji (c)hen daleko smiling smiley a ja sama z malymi. Ciekawe co sie wydarzy. smiling smiley

Ok zmykam pod kolderke. Moze i 1h sie uda pokimac choc Karola steka i steka w lozeczku winking smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4526, Posty: 1121467, Użytkownicy: 69956.
Ostatnio dołączył/a Sylwia2602.

Statystyki tego forum
Wątki: 344, Posty: 646418.