LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

ula1219 (offline)

14-02-2013 10:25:46

Lublin
co do wózka to ja miałam dwa maclareny i jak najbardziej polecam. Miłosza do teraz, jak jest potrzeba to wożę w Volo, to taka najprostsza, nie rozkładana do spania parasolka. Ignasia też w nią wsadzam, jak jedziemy na zakupy i wiem, że mi nie zaśnie. I volo to dla mnie najwygodniejszy, najlżejszy i najbardziej poręczny wózek. Miałam też maclarena Techno XLR i tez mi bardzo pasował, ale po złożeniu zajmował mi cały bagażnik (peugeot 206) i nawet torby już nie miałam gdzie włożyć, więc z żalem go sprzedałam. No i jeździmy teraz navingtonem cadetem, pasi mi cudnie, bo mam Igunia przodem do siebie, a w zimie, jeszcze jak Ignas pewnie nie siedział mieliśmy coneco saturn, kupiłam używany, jest fajnie obudowany i dziecko siedzi sobie wygodnie, nie zależnie czy był wiatr, czy deszcz, nic do Igula nie doleciało, więc tez jest super.
a w jakich sytuacjach będziesz używała tej spacerówki? na krótkie wyprawy, czy na dłuższe spacery?

gajodka (offline)

14-02-2013 11:06:44

Toruń
Ula ucaluj Igulina moze to rzeczywiscie zabki jak nic innego sie dxieje albo jakas taka szubka trzydniowka.
Dzieki za info o parasolkach. Potrzebuje ja teoretycznie teraz jak tesciowa chce isc na spacer z Laura a nie ma mezyka zeby wytachac glebokospacerowy. Wiem ze parasolki sa chlodniejsze ale mam nadzieje ze wiosna wkrotce przybedzie. W mrozy i tak nie wychodzimy a do parasolki planuje dokupic jakis ubiwersalny spiwor zeby byl "na zas" tez. Parasolka bylaby pozniej jako dodatek do tesciowej winking smiley albo dla nas jakbysmy chcieli tylko z Klucha gdzies jechac. Dlatego pytam na co zwrocic uwage.
Chyba wole zeby miala oparcie rozkladane min do pollezacego zeby do spania bylo dobre.
A jak jest z podnozkami w parasolkach? Na co zwrocic uwage?

Co do boskiej tesciowej. To moja tez by chciala wszystko robic, ale to niestety jest nie po mojemu i potem sie denerwuje wiec lepiej niech nie robi. Przykladem jest jej posprzatanie przed moim powrotem ze szpitala... Jedtem za to wdzieczna,ale az boje sie podejsc do odkurzacza i zobaczyc co z nim. Mam bezworkowy i byl wyjety z niego filtr do przeprania... Tesciowa go niestety nie wlozyla...i coekawe co teraz sie tam dzieje... Ot taka niedzwiedzia przydluga smiling smiley

A to ze prawdziwie boskie tesciowki sa to wierze. Moja mama chyba nawet taka jest... Nie wtraca sie. Po prostu istnieje obok. Jak cos sie chce i poprosi to bedzie,ale sie nie narzuca i nie jest przewrazliwiona...
A moja chyba traktuje Laure jak seoje dziecko i ma czasem glupie zachowania przy mnie nawet...

ula1219 (offline)

14-02-2013 12:06:29

Lublin
moja teściowa na szczęście nie wyrywa sie zbytnio z pomaganiem mi smiling smiley

dzięki za całuski dla Igunia, pożarł mlesio i teraz śpi

co do spacerówek, to jak Laura mam mieć w niej drzemki, to dobrze żeby miała wysuwany/regulowany podnóżek, bo szkoda, żeby malutkie nóżki tak wisiały smiling smiley a co jeszcze, myślę, że siedzisko rozkładane do spania, duża budka, żeby okrywała dzidziolca. Mi się podoba też coś takiego [allegro.pl] bo się odwraca przodem i tyłem do kierunku jazdy.
a miałam jeszcze [allegro.pl] taki, bardzo lekki, malutki po złożeniu, wygodnie sie kładzie i baaardzo dużo miejsca dla dziecka w środku, nawet ze śpiworkiem i dzieckiem w kombinezonie. Tylko nie wiem, czemu taki drogi na tej aukcji, bo on nowy nie kosztuje więcej niz 4 stówy.

gajodka (offline)

14-02-2013 14:34:50

Toruń
Dzieki Ula. Poogladam i poszukam.

A co do tesciowej to jeszcze przyklad z dzie. Normalnie krew mnie zalala. Mowie i tlumacze ze przy dzieciach w domu mamy sie zachowywac normalnie a nie na palcach chodzic...bo potem nie mozna baka glosniej puscic bo sie dziecko budzi. No to tesciowa zeby bylo ciszej rozbierala sie z butow i kurtki na klatce schodowej. No masakra!!!

ewaban (offline)

14-02-2013 15:05:50

Bielsko-Biała
hej kobitki smiling smiley
Uleńko- zdrówka dla Igulka:*:*:*
Ty to "zaliczyłaś" tych wózków sporosmiling smiley

Gajodka- my Mai jakoś jak miała rok kupiliśmy spacerówkę parasolkę espiro metro- pół bielska wtedy z nimi śmigało były na topie smiling smiley teraz jest ich jeszcze nowsza ulepszona wersja- nie są aż tak drogie jak te maclareny a jak dla mnie super... lekkie poręczne mało miejsca zajmują łatwo się składają ( mogłam w jednej ręce znosić Maję w drugiej wózek) siedzisko rozkłada się na płasko do spania- to też było dla mnie ważne, wiadomo kółeczka mniejsze bardziej trzęsie na nierównościach ale to chyba w większości parasolek koła nie pompowane są... ja osobiście polecam- na wiosnę wskoczy do niej Natismiling smiley

[docs.google.com]

[docs.google.com]

Koniecznie przeczytaj

ewaban (offline)

14-02-2013 15:09:54

Bielsko-Biała
[www.tosia.pl]#
ja mam ten zielony...
te z kolekcji z 2011 roku są tańsze, nowszy model z 2012 już droższy

[docs.google.com]

[docs.google.com]

ewaban (offline)

14-02-2013 15:30:52

Bielsko-Biała
A co do poruszanego tematu teściowych- moja pracuje więc rzadko nas nawiedza i generalnie nie wtrąca się (i chwała jej za to), bo dogadać to nam jest się bardzo ciężko- w wielu kwestiach zupełnie nam nie po drodze...
Już pomijając fakt że ona nam zazdrości, bo sama nieraz się do tego przyznaje, że mamy taki "dobry" start i że nie biedujemy, bo oni to mieli baaaaardzo ciężko... zawsze się użala zamiast się cieszyć z naszego szczęścia... zresztą im teraz też niczego nie brakuje... nigdy nic nie pochwali raczej skrytykuje cokolwiek kupimy do domu, że jej się takie nie podoba- po czym za jakiś czas kupuje to samosmiling smiley już śmiać mi się nieraz chcesmiling smiley
a jak natalka rok temu się urodziła- wzięła trzy dni urlopu i przychodziła- nie powiem pomogła ugotowała zabawiła Maję- ale np jak rozwiesiła pranie na balkonie to już mną trzęsło że nie tak jak "trzeba"smiling smiley
Generalnie byłam szczęśliwsza i spokojniejsza bez niej- także Gajodka łączę się w bólu winking smiley

[docs.google.com]

[docs.google.com]

beata_87 (offline)

14-02-2013 15:38:07

Warszawa
hallo

Chciałam podzielić się z wami zdjęciami Olinka i coś k...za nic nie chcą się wgrać...

Może któraś z was przypomni jak się to robi.
Wchodzę w galerię jest takie coś jak dodaj zdjęcia...i nagle kieruje mnie na dół strony z komunikatem, że zdjęcie musi mieć 2mb, jak ja newet nie zdążyłam pliku wybrać....

kasik82 (offline)

14-02-2013 16:39:11

Rzepin
Gajodka ja polecam Ci ta parasolkę jest bardzo podobna do maca i ta buda bardzo przydatna

[allegro.pl]

Make a pregnancy ticker

kasik82 (offline)

14-02-2013 16:48:21

Rzepin
co do looli to wykrzywiają się notorycznie kółeczka.

Make a pregnancy ticker
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4163, Posty: 1092789, Użytkownicy: 52757.
Ostatnio dołączył/a danga_danga.

Statystyki tego forum
Wątki: 335, Posty: 676074.