LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

ewaban (offline)

18-02-2013 11:11:40

Bielsko-Biała
Ula- szkoda że tak daleko od siebie mieszkamysmiling smiley jak bysmy się spotkały to byśmy miały do pogadania- temat rzeka- a nasze dzieci by się razem zabawiaływinking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

justysia493 (offline)

18-02-2013 11:13:22

Tarnowskie Góry
Nika....jestem pełna podziwów dla umiejętności językowych Łuśkismiling smileysmiling smiley nasze słownictwo to "tata" i "ko ko ko" i tyle wazne że mamusia na wyczucie zna potrzeby dziecięcia

Aniu.....Nie tylko Dropsik pokazuje na co go stać Bartek też potrafi się zezłościć a ja w szoku że w tak małym człowieczku tyle złości się mieścismiling smiley

Ewa...i od nas duże gratki za umiejętność samodzielnego dreptaniasmiling smiley no i za kolejnego ząbkasmiling smiley

justysia493 (offline)

18-02-2013 11:17:34

Tarnowskie Góry
No a co do gryzienia to Bartek no Mikołaja chapsnął w duży palec u nogi....a mi jak wbił swoje ciucioki w rękę to myślałam że z bólu nie wyrobie........

beata_87 (offline)

18-02-2013 14:11:38

Warszawa
Witam kobietki,
Ja w dalszym ciągu nie mogę dodawać zdjęćsad smiley

Emilko i Maxiu wszystkiego najlepszego szkrabki dla Was.

ania_stefcia (offline)

18-02-2013 15:10:18

Jaworzno
Hej Mamuśki smiling smiley

i ja przyłączam się do życzeń dla naszych dzisiejszych solenizantów grinning smiley

EMILKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 1 URODZIN grinning smiley DUŻO ZDRÓWKA I SAMYCH KOLOROWYCH BAJKOWYCH DNI :*

Skoro już jesteś całkiem duża
posyłam Ci zapach letniego arbuza,
dwa pełne worki radosnego słonka,
i kwiatek, po którym tupie biedronka.
Przesyłam ciepłe, najlepsze życzenia,
Słońca i radości, dużo pomyślności,
moc uścisków, uśmiechów wiele
w dni powszednie i niedziele!

a Maxiulkowi wyślę sms-ka z życzeniami i od razu zapytam co u nich smiling smiley

Na razie tyle mojego pisania spinning smiley sticking its tongue out zajrzę potem do Wassmiling smiley

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

ania_stefcia (offline)

18-02-2013 17:13:00

Jaworzno
weszłam tylko na chwilę żeby Wam przekazać info od Roccoco smiling smiley dziękuje za życzonka i pamięć o Maxiu, są właśnie w drodze z Zakopanego bo zabrali małego na kilka dni na sanki smiling smiley ogólnie u niech wszystko super, Max rośnie jest zdrowy i straszny z niego cwaniak hehe śmieją się że jest jak król Julian smiling smiley Pozdrawiają wszystkie e-ciocie smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

ania_stefcia (offline)

18-02-2013 21:39:18

Jaworzno
Ale tu ciszaspinning smiley sticking its tongue out

Dziś zauważyliśmy że Dropsikowi wyrzyna się lewy górny ząbek ale co najciekawsze wygląda na to że nie jest to górna jedynka a dwójka wielkie oczy no chyba że obydwoje z mężykiem źle widzimyspinning smiley sticking its tongue out i od razu przypomniało mi się jak moja mama opowiadała że mi wyszły najpierw górne dwójki a potem górne jedynki i wyglądałam jak wampirek z dwoma zębolami po boku i z przerwą w środkuLOL
Ja natchniona pięknym zaproszeniami Uli grinning smiley też zrobiłamspinning smiley sticking its tongue out (ale nie są tak ładne staranne i oryginalne jak Ulci) ja poszłam trochę na łatwiznę i zrobiłam takie proste na szybkiego...tongue sticking out smiley ale pradziadkom i dziadkom i tak na pewno będą się podobały, zrobiłam je tylko dla rodzinki co przyjdą na niedzielna imprezę, bo na kinder bal nie będziemy dawali zaproszeń znajomi przyjaciele już od dłuższego czasu wiedza że robimy imprezę w sobotę i każdemu z osobna powiedzieliśmy.

Justysia zdrówka dla Bartusia !! może nic się jednak nie wykluję

Ewa też się uśmiałam czytając o tym gryzieniu grinning smiley

Ja się dziś jakoś tak kijowo czuję :/ ale może też przez to że jestem zaraz przed @

Teri (offline)

18-02-2013 22:35:10

Kraków
Witam smiling smiley

Gratki dla Łusi nowego słownictwa !! :*
Dziś z Mirkiem smialiśmy się co nie miara z Weroniki smiling smiley karmię ją i jednocześnie prowadzę konwersację z M i mniej więcej w połowie zagadaliśmy się i w tym momencie Weronika zawołała:,, maaaaamaaa aaaaam!!!!! ,, taki okrzyk fajny smiling smiley
Weronika też cos mówi od siebie ,,nie ma, tam, chleb, beee jak jej się coś nie podoba i da jak cos chce grinning smiley tyle pamiętam teraz mama,tata,baba,dada, pa pa na porzadku dziennym smiling smiley
Ostatnio Weronika chyba stara się o wybicie prawej jedynki sad smiley non stop uderza bidulka o coś sad smiley tak trefnie już ukruszyła ja delikatnie a ja chodz bym na palcach chodziła nie mogę jej uchronic przed każdym uderzeniem lub upadkiem sad smiley
Krzyki przez ostatnie 2 dni to norma chyba coś z dolniej partii się pcha.. ślini się przy tym troszkę...
Co do chodzenia nie spieszy jej się chyba na czworaka jej wygodnie grinning smiley oj teraz mi potrafi wywijac numerki co bedzie jak na nóżkach będzie zasuwać strach się bać grinning smiley winking smiley

pozdrawiamy ciepło pa

Emilko i Maxiu wszystkiego najlepszego aniołki !!! Dużo zdrówka i uśmiechu na codzień!! smiling smiley

[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Teri (offline)

18-02-2013 22:40:28

Kraków
No i mam ten sam problem co beata nie mogę dodać zdjęć co nigdy wczesniej mi sie nie zdarzało kurcze !! confused smiley

[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

gajodka (offline)

19-02-2013 09:15:16

Toruń
Czesc Kobitki.

Melduje ze zyjemy z lekkim leniem na pisanie grinning smiley

Wszystko u nas gra. Dziewuszki ok a i ja nie najgorzej. Napisze pozniej bo Laura sie nadziera smiling smiley

Kolejne szczęście smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6006, Posty: 1190919, Użytkownicy: 67644.
Ostatnio dołączył/a maciej_andrzej.

Statystyki tego forum
Wątki: 447, Posty: 673597.