LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

Warto przeczytać

agnisia33 (offline)

27-06-2012 12:20:48

Bedzia ja moją Dominisię na usg bioderek zapisywałam jak jeszcze byłam z nią w ciąży bo są takie duże kolejki smiling smiley A potem doniosłam tylko skierowanie w dniu wizyty smiling smiley

Aniela1977 (offline)

27-06-2012 12:24:19

Warszawa
Hej agnisia)smiling smileyyawning smileyj biedulka z tymi ząbkami,dobrze ze chodz cos działa na dziąsełka.Aż sie boje znowu nie przespanych nocy.U nas nardzie jest twarda górka po jednej stronie pewnie lada dzien sie przebije ząbek.Żre mała wszystko co popadnie))smiling smiley:najlepiej moją rękę)smiling smileysmiling smiley:

ewaban (offline)

27-06-2012 13:28:25

Bielsko-Biała
hejka kochanesmiling smiley
No to ja też się pochwalę naszymi dziewczynkami- kuzynki- od małego bawią się razem- tyle że póki co raczej ignorują się nawzajemwinking smiley

[docs.google.com]

[docs.google.com]

elli80 (offline)

27-06-2012 13:33:40

Świdnica
Hej mamusiesmiling smiley

Zosiaczku wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 5 miesięcy rośnij duża zdrowa i bądź zawsze uśmiechniętagrinning smiley Buziaczki skarbie:*:*:*

Aniela super fotki wstawiłaśsmiling smiley Ninka śliczna dziewczynkagrinning smiley i już sama siedzi??? Moja Ola jeszcze odkryła że ma stópki za to turlanie bardzo jej przypadło do gustusmiling smiley Aż tyle płacisz za usg bioderek szok!!! ale to stolica to i pewnie ceny wysokie muszą być.

Aniu wczoraj pisałaś o tym jak Krystian demoluje pałąk z leżaczka a dziś Olcia się tak siłowała że zerwała lusterko i książeczkę z gwiazdką miała problem mała spryciaragrinning smiley

Ewa my też jeszcze w gondoli jeździmysmiling smiley myślę że dopiero w sierpniu przesiądziemy się na spacerówkę. A miałam Ci pisać żebyś wrzuciła fotki Natalkismiling smiley śliczne kuzyneczki i super włoski mająsmiling smiley

Agszi ucałuj Zosiaczka na miesięcznicę:* śliczna pyzunia kochanasmiling smiley Super że Kacperek już w domciusmiling smiley

Gajodka kluseczka ładnie już ważysmiling smiley Nie wiń się kochana za to że Laura coś tam wyhodowała, dziewczynki już tak mają. Ja staram się Olci codziennie po kąpieli przemywać cipulkę wacikiem. Dzięki za info o promocji w smykusmiling smiley

Bedzia fajny pomysł znalazłaś na klientówgrinning smiley odpoczywaj a wolnej chwili pisz do nassmiling smiley

Agnisia współczuję Wam zmagań z ząbkamisad smiley nas też to czeka od kilku dni Olcia nerwowo wkłada wszystko do buzi a przy tym tak strasznie krzyczy bidulka już sama niewiem jak jej pomóc. Jak ten żel na ząbki się nazywa?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-27 13:35 przez elli80.

Teri (offline)

27-06-2012 20:08:45

Kraków
WITAM WAS KOCHANE!!!!!

Przepraszam że nie daję znaku życia ale od czasu kiedu ostatni raz tu byłam nie miałam internetu waśnie teraz został włączony i zajmuje się zdjęciami ze slubu grinning smiley tylko one wyszły ładne... I tak naprawdę tylko z nich jestem najbardziej zadowolona z tego wszystkiego napiszę wszystko w najbliższym czasie obiecuję
pozdrawiam was serdecznie buziaki :*

Koniecznie przeczytaj

ewaban (offline)

27-06-2012 21:58:13

Bielsko-Biała
Zosiaczku kochany- wszystkiego najlepszego Słoneczko pięciomiesięcznesmiling smiley
Teri- dobrze że dałaś znak życia- czekamy na relację i oczywiście zdjęciasmiling smiley
Kasik- a Ty gdzie zaginęłaś w boju?smiling smiley

[docs.google.com]

[docs.google.com]

ewaban (offline)

27-06-2012 22:00:23

Bielsko-Biała
Elli- ja na ząbkowanie miałam dla Mai żel Dentinox...
A właśnie dziś zauważyłam że mojej Mai w końcu wyszła pierwsza piątkasmiling smiley

[docs.google.com]

[docs.google.com]

ania_stefcia (offline)

28-06-2012 07:23:06

Jaworzno
HEJ smiling smiley

ZOSIU OLEŃKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DZIEWCZYNKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA KOLEJNEGO MIESIĄCA ROŚNIJCIE ZDROWO I ZAWSZE Z UŚMIECHEM NA BUZI :*:*smiling smiley

Olu dziękuję bardzo na namiary na neurologasmiling smiley

Ewciu super ta foteczka kuzynekgrinning smiley dziewczynki ślicznesmiling smiley i jak fajnie wyglądają blondyneczka z czarnulkągrinning smiley
My też w gondoli jeszcze myślę podobnie do Elli że w sierpniu trzeba będzie zmienić na spacerówkę bo młody się już nie zmieści.

Teri zdjęcia śliczne a Wy z Weroniką piękne!!smiling smiley czekamy jeszcze na relację no i pisz co tam u Wassmiling smiley

Minęły problemy brzuszkowe dzieciaczków zaczną się ząbkowe no ale ile radochy z takiego ząbkagrinning smiley

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[docs.google.com]

Krystianek przyszedł na świat 4 marca 2012 roku o godzinie 22:35 dając nam 3170g szczęścia i 50 cm radości smiling smiley

Link do tabelki MARCÓWKI_2014--->[docs.google.com]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

ania_stefcia (offline)

28-06-2012 07:39:11

Jaworzno
kurka wodna napisała życzonka dla Olusi z wyprzedzeniemgrinning smiley ale byłam przekonana ze dziś 29 smiling bouncing smiley

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[docs.google.com]

Krystianek przyszedł na świat 4 marca 2012 roku o godzinie 22:35 dając nam 3170g szczęścia i 50 cm radości smiling smiley

Link do tabelki MARCÓWKI_2014--->[docs.google.com]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

elli80 (offline)

28-06-2012 08:26:31

Świdnica
Hej dziewczynkismiling smiley

Teri jeszcze raz gratulacje z okazji ślubusmiling smiley pięknie razem wygladaciesmiling smiley wszystkie fotki cudne, ślub jak bajkagrinning smiley TY i Weroniczka jak księżniczki wyglądałyścieradość

Aniu nic się nie stało kochana dziękujemy za pamięć i życzonkasmiling smiley

Ewa dziękuję za nazwę tego żelusmiling smiley dziś chyba pójdę z Olcią do lekarza niech obejrzy te dziąsełka. Wczoraj wieczorem miała stan podgorączkowy ale noc minęła spokojnie a dziś o 6 już nie śpimy. Zaraz się zbieramy do przedszkola na zakończenie pożegnanie moich starszakówsmiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4136, Posty: 1098288, Użytkownicy: 52541.
Ostatnio dołączył/a Hobo.

Statystyki tego forum
Wątki: 334, Posty: 675764.