LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

ula1219 (offline)

29-06-2012 16:27:34

Lublin
cześć dziewczynki,

Zosiu i Oleńko zdrówka dziewczynki na miesięcznicę! [link widoczny po zalogowaniu]

jakoś czasu mało na kompa ostatnio, dni piękne więc jesteśmy na dworze całymi dniami, Ignaś mały rozdarciuch - aniołek smiling smiley nie nadążę za nim, albo do rany przyłóż albo czadu daje smiling smiley ale tych rozdartych chwil jest zdecydowanie mniej. U Miłego bunt dwulatka w toku i chyba osiąga własnie punkt kulminacyjny, a tyle razy dziennie wypowiadanego słowa nie co ja, to chyba wszystkie razem nie słyszycie... mimo to jakoś udaje mi sie nie tracic dobrego nastroju. Chyba te spacery na smyczy tak dobrze na mnie działaja smiling smiley
ewus a Wy jak sobie z Waszą buntowniczką radzicie? piekne dziewczyny na zdjeciach wrzuciłaś.

po szczepieniu Igiego jestem bardzo zadowolona, przeszło spokojnie, nawet bardzo nie płakał! Przy prewenaru tylko, ale to podobno bardzo bolesne szczepienie sad smiley no ale minęło juz parę dni i spi spokojnie, goraczki brak, za 6 tygodni poprawka smiling smiley
Rulonik mój 8.380 wazy, wiec jest juz co nosic!

kasik wózek wybrany grinning smiley bedzie Sola od M & P. Podoba mi sie najbardziej i w sumie wszystkie moje zyczenia spełnia. Widziałam na zywo, jedna kobietka jechała na spacerku, wizualnie tez ok. Myślę ze jeszcze z miesiąc Ignas pojezdzi w gondoli, posprzedaję te wszystkie niepotrzebne wózki i kupuję solę smiling smiley

dziewczyny ale się zębiska u Was pokazały! gratulacje smiling smiley ja myslę ze Igi bedzie miał późno. Miłosz miał pierwszego ząbka jak skończył 10 miesięcy dopiero.

teri super fotki, jeszcze raz wszystkiego naj! Jak uroczystość się udała? Bez stresów sie obyło?

ania pytałas o kaszki, Igi je z bobovity bananową na kolację. Na zmianę z mleczkiem z kleikiem kukurydzianym. Nie narzeka, chyba mu smakuje bo po 230 ml wciąga smiling smiley

roccoco nie dostała bys zawału grinning smiley jeszcze sama bedziesz Maxa po domu szukac jak się raczkowanie rozpocznie. A Igi wędrowniczek juz takiego wyczynu póki co nie powtórzył smiling smiley

justysia jagódki... smaka mi narobiłas, u nas na targu po 18zł...

nie wiem co jeszcze miałam pisac... skleroza pociążowa sie kłania! smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Aniela1977 (offline)

29-06-2012 17:14:18

Warszawa
Dziewczynki Gajodka Was pozdrawia i ściska z podróży,w niedziele sie odezwie):a Laura ma na 10 dni antybiotyk,jakieś zakażenie sie zrobiło.Obiawów nie ma żadnych wiec o tyle dobrze że nie cierpi)smiling smiley:
My na tarasie sie byczymy z Nineczką,zamiast spać to slini wszystko co popadnie nawet muszki)):

bedzia01 (offline)

29-06-2012 17:25:03

Piła
Wakacje! Apel zaliczony, nagrody odebrane-można odpoczywać...smiling smiley

Roccoco...witaj z powrotem! Z młodego niezła kluska smiling smileyEmi też już nie mieści się w 74-jedynie śpiochy są w miarę dobre ale z 5-10-15,inne raczej odpadają

Aniela...gratki ząbka! Ninka naprawdę jest silną kobitką-chyba po mamusismiling smiley

Justysia...ja też po wizycie u ginki. Ale u mnie raczej wkładka wchodzi w grę. Miałam już i wiem,że nie jest to uciążliwe. Tabletki odpadają-niestety nie jestem systematyczna w te klocki nawet jak mam ustawiony alarm w tel. Koszt u mojej gin to 500,-za tytanową i 1000,- za Meridę z założeniem. Jestem za tą pierwszą nie dlatego,że jest tańsza ale taką właśnie miałam i było git, natomiast Merida hamuje @. Ginka też jest za ta opcją w moim przypadku. Także czekam aż wszystko w miarę się unormuje i heja...!
Za robienie przetworów szacun...smiling smiley

Ewa...fota świetna! A włosy Paulinki są czaderskie!smiling smiley Po kim taka czarnula?

Kasia...zazdroszczę łatwego przechodzenia szczepień-oby tak dalej!

Aniu...no to zaczęło się...zaraz będziesz na smyczy trzymała KrystianaLOL

Teri...piękna suknia! Naprawdę... Weronisia śliczniutka rośnie!smiling smiley

No a my dzisiaj mamy imieniny mężyka a jutro nasza rocznica. Z Tolą planujemy obejrzeć nasze wesele,bo jeszcze nigdy nie widziała. Muszę tylko wyciągnąć z piwnicy odpowiedni sprzęt,bo to jeszcze kasety były-ło matko ale jesteśmy starzy hehe...
Od kilku dni daję Emilce polizać normalne jedzenie no i jak na razie jest nieźle. Najbardziej smakowała jej szynka bo aż zaczęła mlaskać. Sama również wprowadzam rózności do swego menu-po truskawkach wyszło jej kilka krostek wiec odpadły ale za to pomidory toleruje. Naprawdę jestem zadowolona bo z Tolindą miałam,mam i chyba będę mieć przeboje z jedzeniem (na sam widok gołąbków wszystko jej podchodzi a jak teściowa kiedyś wmusiła w nią to musiała sprzątać nawet ze ścian). Dlatego obiecałam sobie,że z Emilką cackać się nie będę.

A jutro weekend i piekna pogoda...super!smiling bouncing smiley

Oluni i Zosiaczkowi wielkie buziaki na miesięcznicę!!!

Moja niunia kochana 

[link widoczny po zalogowaniu]

elli80 (offline)

29-06-2012 22:23:12

Świdnica
Witajciesmiling smiley
Dziękuję kochane za życzonka dla mojej Olusismiling smiley Byłyśmy dziś z wynikami u lekarza, w środę Olcia miała stan podgorączkowy w czwartek lekarka ją zbadała i dała skierowanie na badanie moczu. Wyniki wyszły dobrze Olcia jest zdrowiutkasmiling smiley i chyba najmniejsza na forum waży 5700g daleko jej jeszcze do wagi jaką mają inne dzieciwinking smiley Lekarka powiedziała żebym jej dodawała kaszkę kukurydzianą do każdego obiadku i deserku, nie wspomniałam jej o tym że dokarmiam Olę na noc ale kazała nam zrobić jeszcze morfologię żeby wykluczyć anemię.
Wczoraj byłyśmy z Olą w p-lu dzieci z mojej grupy i pozostałe starszaki przygotowały piękny program artystyczny na zakończenie aż łezka się w oku zakręciła. A rodzice z mojej grupy wręczyli nam piękny słodki upominek i kubki z wizerunkiem całej z gr Biedronki. Dla mnie to o tyle było miłe że cały rok byłam na chorobowych a oni nie zapomnieli o mniesmiling smiley prowadziłam ich od 3 latków.

Kasia super że Lenka była dzielna na szczepieniusmiling smiley

Aniu gratki dla Dropsika że jest taki zwinnythe finger smiley Olcia się jeszcze nie opanowała tej umiejętnościsad smiley

Roccoco fajnie że się odezwałaś i uzupełniłaś galerięsmiling smiley zdjęcia super a twój Max rośnie jak na drożdżachgrinning smiley Udanego wypoczynku nad morzem, oby pogoda dopisałasmiling smiley

Aniela gratki dla Ninki super że już pierwszy ząbek jestradość

Bedzia wszystkiego najlepszego dla męża (mój brat też Piotrsmiling smiley) Emilka cudna dziewczynka taka do schrupaniasmiling smileysmiling smiley

Gajodka oby Laurka szybciutko wyzdrowiałasmiling smiley szkoda że nieobyło się bez antybiotyku i jeszcze raz dzięki za rady w sprawie” łapania siuśków”smiling smiley

Agnisia dziękuję za nazwę tego żelu na ząbkismiling smiley

Justysia podziwiam cię za robienie przetworówsmiling smiley ja wogóle do tego nie mam głowy. Narobiłaś mi smaka na jagodysmiling smiley

Ula super że Igi zniósł dzielnie szczepieniesmiling smiley no i wagę rulonik ma ładnę jest co nosićwinking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-29 22:24 przez elli80.

bedzia01 (offline)

30-06-2012 08:04:00

Piła
Witam z rańca!
Dzisiaj pewnie szału nie będzie na naszym forumsmiling smiley

Elli...super,że dzieciaczki i rodzice nie zapomnieli o swojej Pani. Musiało Tobie być bardzo miło-nie uroniłaś łezki? Ola może i jest kruszynką ale myślę,że nic złego się nie dzieje. Taka jej uroda...smiling smiley
No dobra...idę w spokoju wypić kawkę póki dzieci śpią
Miłego dnia Wam życzęsmiling smiley

agszi (offline)

30-06-2012 11:25:22

Kraków
Cześć Dziewczynkismiling smiley
ja tylko na chwilę i przelotem.SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA DLA ZOSIACZKA!!!
U nas ząbkowanie się zaczęło i nie mam spokoju.Zosia drze się nieustannie.Masakra.Teraz mąż jest w domu,więc mam chwilę odpoczynku.Do tego jakby było mało,rozcięłam sobie dłoń.Do szycia nie poszłam,bo pewnie bardziej by bolało.Nie wyrabiam z Zośką na zakręcie,więc troszkę pewnie tu mnie nie będzie.
Poza tym pożalę Wam się.Byliśmy wczoraj u mojej siostry.Nie dość,że dziecko widziałam tylko w przelocie,bo po prostu zapytałam czy mogę je zobaczyć.To Zosia (dobrze,że podkłady ze sobą wszędzie noszę) leżała na podłodze...nikt nie zszedł z łóżka,by ją tam na chwilę położyć.Siedzieliśmy w innym pokoju,bo mały ciągle śpi i lepiej go nie budzić.Jestem zgedustowanasad smileyMuszę to wszystko jakoś przetrawić,tylko jak!?!?
Idę do apteki po minimsy camilia dla Zosiaczka na te dziąsełka.Odezwę się jak mi przejdzie....
papa

ewaban (offline)

30-06-2012 19:52:15

Bielsko-Biała
hejsmiling smiley
no tak- szału dziś nie masmiling smiley
Agszi- brak słów...
no ale cóż- takie życie- rozczarowuje nieraz- i to niestety najbliższe osoby zawodzą... u mnie ciąg dalszy przejść z teściową, ale nie będę już zanudzać Was tym tematem- a i na moją siostrę też mam straszne nerwy- eh rodzina... dobrze że mąż póki co mnie nie wkurza- obym tego nie powiedziała w złą godzinęwinking smiley
u nas wszystko ok-w środę wybieramy się na szczepionko- więc zobaczymy jak tam mój Okruszek kochany się miewa ile waży ile urosła- a dla Mai chyba wezmę skierowanie na badanie moczu- bo sika jak najęta- było już tak super- a teraz co chwilę majtki wilgotne- nie wiem czy nie ma coś z pęcherzem- wolę to sprawdzić...
Roccoco- super że dałaś znak życiasmiling smiley
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej reszty weekendu dla wszystkichsmiling smiley
PS. My jutro na działkę do teściów bo moja teściówka ma imieniny- wrr!!!

Teri (offline)

30-06-2012 20:54:43

Kraków
Witam smiling smiley

Pisalam wczoraj wieczorem ale lipa z tego cały post przepadł :/

Wspomnienia z wesela hmm nie ma co wspominać... Teścowa moja kochana wszystko zniszczyła całe moje wesele. Płakałam na własnym weselu bo pokłuciłam się z Mirkiem o nią a on oczywiście jest za mamusią.A była taka sytuacja że jak już mojej mamy na weselu nie było bo pojechała do domu z Weronika tak plakała że nie dało się jej uspokoić nigdy w życiu mi tak nie płakała orkiestry się przstraszyła tego huku całego. No i jak już jej nie było to to wredne babsko traktowało mnie jak powietrze albo gorzej co najlepsze 5 razy podczas wesela płakała że wogóle wieliśmy ślub z Mirkiem czego dowiedziałąm się od kilku gości to jest poprostu chora kobieta nie ma sensu opisywać tego w szczegółach.Co najlepsze na drugi dzień zachowywała się jakby nigdy nic się nie stało przewracjący oczami
Ja podczas wesela zwróciłam tylko uwagę Mirkowi żeby zauważył jak ona się zachowuje w stosunku do mnie a on się na mnie wydarł i paszedł tańczyć z kimś... W tedy mi nerwy puściły i się popłakałam a jemu to było całkowicie obojetne strasze mnie to zabolało.
Teraz jest między nami dużo gorzej niz przed ślubem a to wszystko przez to że Mirek codziennie jest u siebie w domu a ja wiem jak to wszytsko wygląda od ich strony w ich oczach ja jestem zła wogóle nie zasłużyłam na to żeby być z Mirkiem bo on jest taki biedny ciagle pracuje a ja mam to za nic eye rolling smiley dla mnie ta cała sytuacja jest poprostu chora i mam tego po dziurki od nosa szczerze powiedziawszy.
Nie utrzymuje z tymi ludzmi na dzień dzisiejszy kontaktu i nie mam takiego zamiaru w życiu nie spotkałam tak fałszywej rodziny.

Weronika jest teraz strasznie marudna na ząbki ciągle krzyczy i nie chce jeść co mnie bardzo martwi sad smiley
Przepraszam że tu rzadko bywam ale nawet nie mam ochoty włanczać laptopa przez to wszystko

Pomarudziłam na maxa a teraz wybieram się pod prysznic puki Wenia śpi budzi się czasami i płacze bidulka
Zdrówka i buziaki dla dzieciaczków obchodzących miesięcznicę buziak od dziecka

Pozdrawiam buziaki :*

[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

roccoco (offline)

30-06-2012 21:13:18

Tychy
Teri przykro mi ze tesciowa popsuła ci ten piekny dzien sad smiley No ale najwazniejsze ze jestes szczesliwa,a nia sie nie przejmuj za bardzo.tesciowe tak mają winking smiley chociaz moja jest nawet ok,nigdy na mnie zle nie mowiła (bynajmniej o tym nie wiem smiling smiley ) a to ze wnusiem sie nie zajmuje to o tym wiedziałam ze tak bedzie i na nią nie licze. Ona ma swoje zycie,no i dobrze smiling smiley czasami zabierze Maxa za spacer po swoim osiedlu,odszczeli sie jak jakas gwiazda hollywoodu i idzie przez wies zeby wszyscy widzieli hahaha
Wyglądałas slicznie Teri smiling smiley

Ewa my tez idziemy w srode na szczepienie,juz sie boje bo bede sama -maz wyjechał,a to on zawsze trzyma Maxa i go uspokaja. No cóz jakos dam rade.
Ostatnio jak przechodziłam obok przychodni a mały nie spał to weszłam zeby go zwarzyc i jest 8200. Rosne mi jak szalony a wcale jakos duzo nie je.

Agszi faktycznie wrednie rodzinka sie zachowała,coż...brak słów

My spacerki w nowym wózeczku znaczy w spacerówce mamy juz za sobą. Mały sie cieszy bardzo ze moze wszystko ogladac i zapomina o spaniu winking smiley
Jutro przychodzi do Maxa moja mama wiec mam cały dzien wolny smiling smiley

W piatek wyjezdzamy nad to morze.To bedzie pierwszy nasz wyjazd z maluszkiem. Macie jakies rady co zabrac itp??

ania_stefcia (offline)

30-06-2012 22:16:18

Jaworzno
Hej Kobitkismiling smiley

U nas dziś był upał a raczej skwar niesamowity nie było czym oddychać :/ na szczęście Krystian znosi dobrze taką pogodę bynajmniej wydaje się że lepiej od nas z tym ze dziś rano po „śniadaniu” pospał 2,5 h potem od godziny 12 do ok. 14-stej a później to tylko drzemki nie dłuższe niż 30 min ale obyło się bez marudzeniasmiling smiley tradycyjnie wylądowaliśmy u babci na ogródkusmiling smiley a późnym popołudniem u pradziadka na imieninach.

Przełożyliśmy jednak już młodego do spacerówki bo wczoraj jak go wyjęłam po spaniu z gondoli to całe mokre miał plecki i gondola w środku mokra a w samym cienkim bodziaku był a zresztą jak leżał w gondoli i kopiał nogami ruszał się to automatycznie zjeżdżał nam w dół i nóżki były przykurczone trzeba go było co po chwilę poprawiać no i ta gondola chyba za duża nie jest (albo nasz Dropsik tak rośniewinking smiley ) a teraz w spacerówce jeździ wygodnie (oczywiście na płasko) widzi wszystko wiec zadowolony grinning smiley

Ewciu mimo wszystko miłego działkowego świętowania z teściówką smiling smiley może w swoje święto kobiecina miła i bezproblemowa będziegrinning smiley

Ula a może na Miłoszka też tak działa pogoda ?? mam nadzieję że szybko zażegnacie ten bunt

Bedzia Twoje Emilka normalnie jak ciacho do schrupania grinning smiley

Elli nie martw się widocznie taki urok Oleńki drobniutkiej kobitki a jak jej zaczniesz podawać kaszkę pewnie nadrobi trzymam kciukasy żeby i morfologia wyszła dobrzesmiling smiley

Agszi rozumiem Cię doskonale ja też bym się głupio czuła w takiej sytuacji nawet powiedziałabym było by mi przykro…

Teri nie przejmuj się tym wstrętnym babskiem (teściówką) widać że za grosz kultury osobistej nie ma odpieprzając takie cyrki na weselu własnego Syna wrrrr to tylko o niej świadczy jaka jest , wyglądałaś pięknie to był Twój dzień a o niej nawet nie myśl a Mirka w delikatny sposób musisz sobie wypożyczyć teraz to TY i WERONIKA jesteście jego najważniejszą rodziną wiadomo mama to mama no ale jest zachowanie jest nie w porządku i trzeba mu oczy na to otworzyć

Roccoco fajnie że jedziecie sobie nad morze smiling smiley my w tym roku urlopować będziemy się gdzieś bliżej chyba góry bo teściowie kupili działkę rekreacyjną z domkiem (bardzo fajnie wyposażonym) niedaleko Zakopanego, ale obiecałam sobie że w następnym roku to poszalejemy z wakacjami grinning smiley

DROPSIK W LEŻACZKU NA OGRÓDKU U BABCI

BABCIA ŚPIEWA PIOSENKI A DROPSIK SIĘ ŚMIEJE

ZMIANA WOZU NA BARDZIEJ KLIMATYZOWANYwinking smiley

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122507, Użytkownicy: 69740.
Ostatnio dołączył/a Gosiakolezynska.

Statystyki tego forum
Wątki: 345, Posty: 646278.