roczek jak zorganizowac dziecku przyjęcie

Wysłane przez gabikolo 

Warto przeczytać

gabikolo (offline)

31-12-2009 22:49:00

Piotrkw Trybunalski
Witam, czy ktoś może mi napisać jak zorganizować roczek, jakie przedmioty ułożyć dziecku na stole ?

madziasta88 (offline)

05-01-2010 15:54:27

JuKej
U mnie roczek za 2 tyg, wiec tez czekam na jakies pomysly smiling smiley

jmijeczka (offline)

05-01-2010 16:40:49

Wlkp
U mnie roczek byl zwyczajny. Dziecko czulo sie dobrze bo bylo u siebie, ludzi nie bylo duzo bo 15 osob z najblizszej rodziny wiec nie czulo sie nieswojo. I chyba gdybym miala robic drugi raz roczek to zrobilabym taki sam.
O 17 byl tort. Pozniej kolacja. Wydaje mi sie natomiast ze restauracje etc dla takich malych dzieci sa niekoniecznie dobrym rozwiazaniem. Ale moze sie myle..

madziasta88 (offline)

06-01-2010 14:29:51

JuKej
Jmijeczka no my tez roczek w domu bedziemy robic, restauracja- zgadzam sie z Toba smiling smiley

wkretka (offline)

07-01-2010 10:20:27

Londek
hej smiling smiley

Madzia ale ten czas leci smiling smiley pewnie sama nie wierzysz ze Oliwka skonczy juz roczek? smiling smiley

ja tez nie jestem za restauracja.. lepiej w domu i sami najblizsi.. bo po pierwsze dziecko czuje sie bezpieczniej w domu, a po drugie w kazdym momemcie mozna je polozyc spac czy cosik..

u nas byly 3 imprezy, jedna w same urodziny laczona z moojego meza urodzinami bo Vici z tego samego dnia co on, to byla taka mala imprezkaz dziadkami i siostra i jej mezem, na drugi dzien zaprosilam tylko chrzestnych, zeby mieli okazje nacieszyc sie mala.. a w niedziele takie tam niedobitki pozapraszalam, ktore koniecznie chcialy sie wprosic na zarcie tongue sticking out smiley

gabikolo co do przedmiotow to roznie klada.. niby podstawowe to ksiazka, kieliszek, rozaniec, pieniadze ale klada tez inne:

bilet (na podroznika)
nici (na krawcowa)
nozyczki (na fryzjera)
lyzeczka (na kucharza)
aparat (na fotografa)
dlugopis (na pisarza)
i tak mozna wypisywac w nieskonczonosc smiling smiley

u mnie Vici wybrala (po dlugim zastanowieniu i dokladnym przypatrzeniu sie wszystkiego) tongue sticking out smiley
rozaniec, potem kieliszek a potem kasiore smiling smiley

Koniecznie przeczytaj

laska (offline)

07-01-2010 10:22:15

pomorze
Witam. Dziewczyny jak chcecie jeszcze trochę poczytać o ROCZKU to jest już taki wątek PIERWSZE URODZINY i możecie poczytać co nie co.
[ebobas.pl]

ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

mamajulii (offline)

09-01-2010 23:34:35

Pierwsze urodzinki dziecka najlepiej zorganizować w domu w miłej,ciepłej i rodzinnej
atmosferze.My tak też zrobilismy gdy moja córeczka kończyła roczek.Było dużo kolorowych
baloników i kolorowe dekoracje.Ciasta tez były takie wesołe dla dzieci:lalka,tort żółwik
i takie krojone z blachy.Świeczkę kupiliśmy takiego grającego kwiatka,który po odpaleniu
rozkłada się i wiruje no i gra-na prawdę super efekt.Co do przedmiotów to ja znam taki
zwyczaj ze się kładzie się książke-co oznacza mądrość,różaniec-zakonnica/ksiądz,
pieniążki-bogactwo,kieliszek-pijaństwo.Słyszałam,że niektórzy kładą tez długopis.Dla dzieci
mieliśmy kolorowe talerzyki i kubeczki.Za dwa miesiące moja córcia kończy 2 latka
i tą imprezkę chcemy zorganizować jej poza domem w Hoplandzie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4128, Posty: 1102173, Użytkownicy: 52432.
Ostatnio dołączył/a rina.

Statystyki tego forum
Wątki: 334, Posty: 675609.