roczek jak zorganizowac dziecku przyjęcie

Wysłane przez gabikolo 

gabikolo (offline)

31-12-2009 22:49:00

Piotrkw Trybunalski
Witam, czy ktoś może mi napisać jak zorganizować roczek, jakie przedmioty ułożyć dziecku na stole ?

madziasta88 (offline)

05-01-2010 15:54:27

JuKej
U mnie roczek za 2 tyg, wiec tez czekam na jakies pomysly smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

05-01-2010 16:40:49

Wlkp
U mnie roczek byl zwyczajny. Dziecko czulo sie dobrze bo bylo u siebie, ludzi nie bylo duzo bo 15 osob z najblizszej rodziny wiec nie czulo sie nieswojo. I chyba gdybym miala robic drugi raz roczek to zrobilabym taki sam.
O 17 byl tort. Pozniej kolacja. Wydaje mi sie natomiast ze restauracje etc dla takich malych dzieci sa niekoniecznie dobrym rozwiazaniem. Ale moze sie myle..

madziasta88 (offline)

06-01-2010 14:29:51

JuKej
Jmijeczka no my tez roczek w domu bedziemy robic, restauracja- zgadzam sie z Toba smiling smiley

laska (offline)

07-01-2010 10:22:15

pomorze
Witam. Dziewczyny jak chcecie jeszcze trochę poczytać o ROCZKU to jest już taki wątek PIERWSZE URODZINY i możecie poczytać co nie co.
[ebobas.pl]

ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

mamajulii (offline)

09-01-2010 23:34:35

Pierwsze urodzinki dziecka najlepiej zorganizować w domu w miłej,ciepłej i rodzinnej
atmosferze.My tak też zrobilismy gdy moja córeczka kończyła roczek.Było dużo kolorowych
baloników i kolorowe dekoracje.Ciasta tez były takie wesołe dla dzieci:lalka,tort żółwik
i takie krojone z blachy.Świeczkę kupiliśmy takiego grającego kwiatka,który po odpaleniu
rozkłada się i wiruje no i gra-na prawdę super efekt.Co do przedmiotów to ja znam taki
zwyczaj ze się kładzie się książke-co oznacza mądrość,różaniec-zakonnica/ksiądz,
pieniążki-bogactwo,kieliszek-pijaństwo.Słyszałam,że niektórzy kładą tez długopis.Dla dzieci
mieliśmy kolorowe talerzyki i kubeczki.Za dwa miesiące moja córcia kończy 2 latka
i tą imprezkę chcemy zorganizować jej poza domem w Hoplandzie.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4535, Posty: 1127039, Użytkownicy: 70113.
Ostatnio dołączył/a Kornelkaa.

Statystyki tego forum
Wątki: 346, Posty: 646284.