Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Kika444 (offline)

26-10-2016 16:35:08

Nowy Sącz
Poxik jutro zaczynam 9 tydzień :-)

Pinki91 na pewno wszystko będzie ok :-) ja też w 5 tyg. plamilam i nawet dwa razy byłam na IP, każdy lekarz twierdził, że póki to nie jest czysta krew tylko tak jak ja na brązowo i nie ma przy tym jakichś ostrych bólów to nie ma się co przejmować :-) ja cały czas leżałam, wstałam tylko do łazienki i po kilku dniach przeszło i mam nadzieję, że już nie wróci :-) za Ciebie i Twoja fasolkę też trzymam mocno kciuki, dużo odpoczywaj.

Zulu_gula (offline)

26-10-2016 17:15:24

Gdańsk
Kika444, jakim cudem przekonałas lekarza, żeby dał Ci l4???? Ja się z moim wykłócałam, bo pracuje jako kosmetolog i teraz sytuacje mam taka: manicure, pedicure odpada, bo chemia opary aceton itd., na twarz nie można mi zapisywać, bo jak przyjdzie klientka to nie mogę jej zrobić, ani kawitacji (ultradźwięki), ani fali radiowej, ani laser No nic!!!!! Na co on mi powiedział, ze ma to w dupie i pracodawca ma mi coś wymyślić. Z tym, ze ja dostaje najniższa krajowa + procent od zabiegów, a jak mam dostawać ten procent jak nic nie mogę robić????? Jestem załamana sad smiley

Pinki91 (offline)

26-10-2016 17:17:49

Jola- trzymam za Was kciuki daj nam znac po wizycie :*

Dziekuje kika smiling smiley w moim przypadku to tylko jednorazowo wystepujacy w ciagu dnia podbarwiony na rozowo sluz.(przepraszam za opis) mam nadzieje, ze to nic groznego, wlasciwie to ja caly czas leze dzisiaj troche porobilam, ale jednak mnie to przeroslo i znow leze :p dlatego mam nadzieje, ze nawet jesli cos sie dzieje to ograniczam ryzyko do minimum. Moze to kwestia infekcji bakteryjnej lub grzybicy ... Ktore mi sie niestety w ciazy pojawily.

Wiecie jaki pech na te bakterie dostalam antybiotyk i jakbym sama wystarczajaco sie nie meczyla to jeszcze on powoduje mdlosci i wymioty . Chamstwo :p najchetniej przespala bym ten trymestr i obudzila sie w drugim lepszym, piekna i pelna energii :p

[link widoczny po zalogowaniu]

Zulu_gula (offline)

26-10-2016 17:30:46

Gdańsk
I chodzi mi o to, ze miałam wrażenie, ze ten lekarz chciał mi uświadomić, ze nawet jakbym pracowała w kopalni, to nie jego sprawa tylko pracodawcy.

Kika444 (offline)

26-10-2016 18:07:56

Nowy Sącz
Zulu_gula to raczej zmień lekarza, bo dziwi mnie takie podejscie. Ja na pierwszej wizycie nawet nic nie mówiłam o l4 , a to był 4 tydzień i miałam już lekko brązowy śluz wtedy i sam gin zapytał o warunki pracy, (pracuje w sklepie, więc chodznie po 12 h, dzwiganie kartonów i ogólnie praca też na magazynie) więc od razu bez jakiefokolwiek problemu dała mi l4.

Pinki91 (offline)

26-10-2016 19:25:34

Co do l4 to chyba zalezy od humoru lekarza. Bratowa dostala od razu, a jej kolezanka z tej samej pracy w tym samym tygodniu ciazy juz nie :/

Pinki91 (offline)

27-10-2016 04:46:30

HEj jest 4.40. Musze sie wygadac. Ostatnio pisalam, zeby nie panikowac, ale jednak i mnie dopadla ta chwila. Jak pisalam wczoraj rano plamilam, na wieczor dostalam bol brzucha, obecnie jest tak silny, że mnie obudził o 4 rano. Boje sie. Jestem sama w domu, w obcym kraju, maz na wyjeździe. Nie wiem co robic. Mam czarne mysli. A co jesli zaczne krwawić, albo co jesli to pozamaciczna i dostane krwotoku wewnetrznego, zemdleje i nikt mnie nie uratuje, mialam taki przypadek ciazy pozamacicznej w rodzinie rok temu na szczescie kobitka byla w pracy, a nie w domu. Narazie nie krwawie, ale nie moge wytrzymac bólu, czuje, że zle sie dzieje ;((( nawet mdlosci chyba sie cofnely a to juz wogole zly znak , jaknagle mijaja objawy ciazowe ... Prosze Trzymajcie za nas kciuki sad smiley nie zniose kolejnej nieudanej proby, i kolejnej tak mdlej, meczacej ciazy sad smiley(( to bedzie koniec moich starań

Kika444 (offline)

27-10-2016 09:35:34

Nowy Sącz
Pinki kochana spokojnie :-* jeżeli nie krwawisz to nic strasznego się nie dzieje, a mdłości raz sa a raz nie. Moja koleżanka wymiotowala strasznie przez kilka tygodni i nagle obudziła się rano i czuła się świetnie, ucieszyła się że na szczęście już jej przeszło, dwa dni miała spokoju a później z powrotem ;-) bierzesz jakieś leki ? Bo nie wiem jak jest w tym kraju co mieszkasz, ale u nas na pewno bys dostała duphaston i nospe (jest bezpieczna i działa rozkurczowo). Na pocieszenie mnie dzisiaj w nocy też delikatnie kulo w brzuchu po jednej stronie i w sumie dalej coś tam mnie kluje, ale co ma być to będzie, a wierzę że będzie u nas ok :-* wiadomo noc przynosi chyba zawsze najgorsze myśli. kiedy idziesz do lekarza? Jak się teraz czujesz?

kiara_q (offline)

27-10-2016 09:55:15

Wieliszew
Hej Pinki i jak lepiej już się czujesz?

Marty94 (offline)

27-10-2016 10:03:47

Braniewo
Czesc dziewczyny smiling smiley
Mam na imie Martyna, mam 22 lat i jestem w 5 tc. O ciazy dowiedzialam sie 2 tygodnie temu, to jest moja pierwsza ciaza. Jak zrobilam pierwszy test to sie poplakalam z szoku. Ciaza nie byla planowana, jeszcze na dodatek moj chlopak (29) stwirdzil ze mam usunac albo wiem gdzie sa drzwi. sad smiley No coz ciezko napewno bedzie, ale i tak ciesze sie juz na ta moja fasolke grinning smiley.
Z gory przepraszam za bledy jesli jakies zrobilam ale od dziecka mieszkam w Austrii i troche zapomnialam Polski.
Pozdrawiam
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4504, Posty: 1121720, Użytkownicy: 69739.
Ostatnio dołączył/a kamaju.

Statystyki tego forum
Wątki: 442, Posty: 106164.