Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Poxik (offline)

25-10-2016 15:30:34

Zulu_gula myślimy pozytywnie i trzymamy mocno kciuki!!smiling smiley w czwartek sie okaże wszystko smiling smiley pisz odrazu!! smiling smiley ja tez prócz piersi większych nie mam zbyt wiele objawów, nie mam mdłości itp ale to akurat moja mama tez nic nie miała smiling smiley tyle co mnie czasem zaboli brzuch w różnych miejscach smiling smiley

kiara_q (offline)

25-10-2016 15:37:59

Wieliszew
Witaj Zulu_gula fajnie że pojawiła się nowa fasolka!!!!!! Napewno wszystko będzie dobrzeurodzinowe baloniki

agnieszka_fratczak (offline)

25-10-2016 19:28:53

Witajcie, mam na imie Agnieszka mam 25 lat i jestem tutaj Nowa. Mam już 21 miesięcznego synka .podejrzewam że jestem w ciąży bo z mężem się nie zabezpieczamy. Okres spóźnia mi się już 13 dni a dodam że od 6 miesięcy miałam cykl regularny. Od około 1.5 tygodnia boli mnie codziennie głowa a od tygodnia jestem bardziej zmęczona i senna (czasami zdarzy mi sie zasnac pod wieczor) ... 3 tygodnie temu mialam infekcje intymna, miałam kilka dni rozkojarzenia ale minęły. .. dzisiaj o 5 rano obudziły mnie nudności a w pracy około 11 wymiotowalam ( w pierwszej ciazy nie mialam zadnych nudnosci) dodam jeszcze ze teściowa mówi mi ze mam grypę zoladkowa ... Tak samo w pierwszej ciazy bolały mnie piersi a teraz nic mnie nie boli. Brzuch mnie boli czasami jak przed okresem ... i jeden dzien mialam w ustach posmak metaliczny niczym krew by mi sie gdzies lała ale nic nie bylo ... Bardzo proszę powiedzcie mi czy ja już panikuj czy ro są objawy ciazy. Jutro będę rano robić test ciazowy ale nie daje mi to spokoju i postanowiłam napisać

kiara_q (offline)

25-10-2016 20:19:32

Wieliszew
Aga nikt Ci nie powie czy jesteś w ciąży dopóki nie zrobisz testu. Jutro wstawaj skoro świt i działaj!!!! Trzymam kciuki.
Każda ciąża jest inna więc objawy też możesz mieć inne, ale równie dobrze możesz nie mieć okresu z powodu przebytej infekcji.

Poxik (offline)

25-10-2016 21:43:08

Rób test, dla świetego spokoju smiling smiley

agnieszka_fratczak (offline)

26-10-2016 09:59:43

Dzień dobry ; ( niestety test wyszedł niegatywny ... i nie wiem co mi jest sad smiley a miałam nadzieję że jednak pojawia się dwie kreski. Moja teściowa skierowała to tak "widzisz mówiłam że jesteś chora" ... "rodzeństwa jednak nie bedzie" ... zawsze można na nią liczyć. ..

Poxik (offline)

26-10-2016 10:45:24

Nie ma co sie łamać tylko bierzcie sie do roboty smiling smiley teściowa jeszcze sie zdziwi smiling smiley

Kika444 (offline)

26-10-2016 11:14:46

Nowy Sącz
Agnieszka najlepiej idź do ginekologa, może masz jakaś infekcje, zapisze Ci leki na wywolanie okresu i ustabilizuje Ci wszystko, wtedy na spokojnie będziesz się mogła starać o rodzeństwo dla synka :-)

Dziewczyny co tam u Was???

Ja jestem od początku na l4 (moja praca niestety nie nadaje się dla kobiet w ciąży) i całymi dniami leżę w łóżku, pogoda też nie zachęca do jakichkolwiek aktywnosci i nie wiem czy od leżenia czy to mój objaw, ale kompletnie nie mam siły żeby nawet iść do łazienki, czy zrobić sobie herbatę, jestem taka słaba jakbym zaraz miała zemdlec, a wieczorem to już jest jakaś masakra, mam nadzieję że to chwilowe bo idzie się wykończyć :-\

Poxik (offline)

26-10-2016 11:31:21

Kika444 który tydzień u Ciebie?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 11:35 przez Poxik.

Pinki91 (offline)

26-10-2016 13:33:01

Hej ja wczoraj 2 razy haftowalam a dzisiaj plamie (zdazylo mi sie juz 2 razy) lekarz mowi, ze raczej wszystko jest ok , nic nie zrobie musze mu zaufac i dotrwac do pierwszej wizyty za niecale 2 tygodnie.

Z tym haftowaniem to byla smieszna sprawa xD ogladacie mam talent? Tam byla taka babcia co przyleciala z Ameryki i strasznie piala, mi sie tak slabo zrobilo jak ja luvhalam, że nie wytrzymalam hahaha xd

Dzisiaj o dziwo mam sile. Maz wyjechal na 3 dni i stwierdzilam, ze nie moge tylko lerzec i myslec o tym jak mi slabo, zle i wogole. Wyszlam z wyra, posprzatalam troche, przyszykowalam troche jedzenia, zeby nie musiec ciagle robic jak sie zle poczuje. Wogole to od 3 dni nie jadlam nic cieplego, nie jadlam obiadu, nie jem miesa i nie wiem co jesc xd teraz mam na stoliku banany, marchew, grejfruta, krakersy, wode , galaretke malinowa i wczorajsza zachcianke chipsy :p mam dzis ochote na knedle ze sliwkami, ale nie mam az tyle sily zeby isc di sklepu, bo po drodze zglodnieje pewnie 10 razy i zemdleje (mam az 600m) hahaha

[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4491, Posty: 1123048, Użytkownicy: 69607.
Ostatnio dołączył/a madzia17.

Statystyki tego forum
Wątki: 437, Posty: 105689.